nwchtějí se my zobrazovametříky.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 13.11.09 04:23
nëchtějí se my zobrazovat metříky.

dobrý den,
dávala sem si nouvou ikonu a od ty doby se mi nezobrazují metříky. nevidím ani ostatních ani svůj.vidím pouze příspěvek. co s tim???

Reakce:
ditiska
Kelišová 5784 příspěvků 13.11.09 07:34

Ahoj, neklikla sis náhodou napravo na vypnutí zobrazování podpisů uživatelů?

janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 13.11.09 08:16

jééé to sem si ani nevšimla :oops: :oops: tak pardon, já se lekla že se mi s tím něco stalo :-)

Kajjka
Závislačka 3184 příspěvků 13.11.09 13:19

ahojky metříky jsou super vím že se to tu už někde řešilo ale jak se to nastavuje aby se mi zobrazovaly?
Moc děkuji za radu :lol:

radek-programator
Kecalka 458 příspěvků 13.11.09 13:33

Vzhledem k tomu, že se otázka často opakuje tak jsem přidal řešení do FAQ - https://www.emimino.cz/faq/, doufám, že se bude hodit. Pokud by Vám stále zobrazování nefungovalo můžete napsat přes https://www.emimino.cz/napiste-nam/ - budeme to řešit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >