Reklama

nwchtějí se my zobrazovametříky.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 13.11.09 04:23
nëchtějí se my zobrazovat metříky.

dobrý den,
dávala sem si nouvou ikonu a od ty doby se mi nezobrazují metříky. nevidím ani ostatních ani svůj.vidím pouze příspěvek. co s tim???

Reklama

Reakce:

ditiska
Kelišová 5784 příspěvků 13.11.09 07:34

Ahoj, neklikla sis náhodou napravo na vypnutí zobrazování podpisů uživatelů?

janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 13.11.09 08:16

jééé to sem si ani nevšimla :oops: :oops: tak pardon, já se lekla že se mi s tím něco stalo :-)

Kajjka
Závislačka 3184 příspěvků 13.11.09 13:19

ahojky metříky jsou super vím že se to tu už někde řešilo ale jak se to nastavuje aby se mi zobrazovaly?
Moc děkuji za radu :lol:

radek-programator
Kecalka 458 příspěvků 13.11.09 13:33

Vzhledem k tomu, že se otázka často opakuje tak jsem přidal řešení do FAQ - https://www.emimino.cz/faq/, doufám, že se bude hodit. Pokud by Vám stále zobrazování nefungovalo můžete napsat přes https://www.emimino.cz/napiste-nam/ - budeme to řešit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >