O 15 let starší muž

Anonymní
30.11.19 22:14

O 15 let starší muž

Dobrý den. Hned na začátku moc prosím o zachování anonymity nebo téma smazat.
Chtěla bych se poradit. Je mi 39 let, vychovávám sama děti. Vždy mě přitahovaly mladší muži. Teď jsem v situaci, kdy se o mě velice galantně zajímá muž, kterému je o 15 let víc než mne. Trochu jsem se zamotala do problémů. Asi jsem překročila hranici, protože jsem se nechala seznámit s jeho rodinou. Nevim si rady, odrazuje mě na něm jen věk. Rodina je skvělá, přijetí velice vstřícné. Žádné intimity mezi námi nebyly asi bych ho spíš brala jako kamaráda, ale on i jeho čeká ode mě zřejmě víc.
Prosím o radu děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1245
30.11.19 22:16

Jako že rozdíl 15 let je na tebe moc? Tak mu to řekni narovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
30.11.19 22:20

Věk je jenom číslo, neřešila bych to, pokud by mi bylo s dotyčným hezky a chtěla bych s ním trávit čas. Pokud z jeho strany cítíš směřování k nějakému vztahu a sama to necítíš, tak bych mu to na rovinu řekla, protože jestli tě představil své rodině, tak to asi myslí vážně. Pokud tě odrazuje opravdu jenom věk - na to kašli. Je to jenom číslo :andel:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10133
30.11.19 22:22

Radu? Je problém fakt jen jeho věk? Neřeš jeho rodinu, ale to, jestli tě přitahuje, jestli ti je s ním dobře. Mně je o 8 let míň, než tobě, manžel je o 16 let starší, než já. Jasně, že jsou chvíle, kdy přijdou problémy, ale ty s naším věkovým rozestupem nesouvisí. Někdy jsou to jen předsudky, co tomu řekne okolí, rodina, děti… Jenže oni tvůj život nežijí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4310
30.11.19 22:28

15 let není moc, jestli je ti s ním dobře tak do toho jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
30.11.19 22:50

Jestli tě nepřitahuje, tak mu to rekni narovinu a nedelej z nej blbce. Kdyz te predstavil rodině asi to myslí vážně.
Podle me je vek jen číslo, ale sama musis vedet jestli tam ta jiskra je. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
30.11.19 23:01

Pro mě je 15 let strašně moc. Ale příspěvky nade mnou dokazují, že tuhle hranici má každý jinou. Rozhodnout si to musíš sama.

• Citovat
  • Nahlásit
1133
30.11.19 23:07

54 a 39 mi přijde dost, teď se to třeba ani nezdá, ale za deset let je to 64 a 49, za dalších 5let 69 a 54 a ten věk se prostě nezastaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 08:48

Ahoj, je mi 33let a mému muži je 55 let jsme spolu 8 let a čekáme druhé miminko, nejúžasnejši muž na světě. On říká, že se cítí na 45let. Pokud je člověk zamilovaný a je mu s nim dobře, tak není co řešit, beru to podle sebe :D

• Citovat
  • Nahlásit
39
1.12.19 21:54
@Anonymní píše:
Dobrý den. Hned na začátku moc prosím o zachování anonymity nebo téma smazat.
Chtěla bych se poradit. Je mi 39 let, vychovávám sama děti. Vždy mě přitahovaly mladší muži. Teď jsem v situaci, kdy se o mě velice galantně zajímá muž, kterému je o 15 let víc než mne. Trochu jsem se zamotala do problémů. Asi jsem překročila hranici, protože jsem se nechala seznámit s jeho rodinou. Nevim si rady, odrazuje mě na něm jen věk. Rodina je skvělá, přijetí velice vstřícné. Žádné intimity mezi námi nebyly asi bych ho spíš brala jako kamaráda, ale on i jeho čeká ode mě zřejmě víc.
Prosím o radu děkuji

Podle mě je to hodně velký věk rozdíl a časem se bude zvětšovat. Ty mladá žena on starší přezrálý muž. Nešla bych do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
1.12.19 22:22

Já bych do toho nešla, teď to může byt hezký, ale třeba za 20 let? Už sem to sem dávala jedný slečně co se rozcházela se starším mužem. Přečti si tuto diskuzi https://www.emimino.cz/…rdet-307273/
Samozřejmě, že ne každý starší člověk takhle blbne, někdo je plný elánu ješte v 80,ale…
Přeji ti šťastnè rozhodnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
2.12.19 08:48

....

Že je věk jenom číslo…je kec..Vyzobej z toho jenom to příjemný a je to…vždyť si ho brát přece nemusíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
2.12.19 09:25
@Kokokodak píše:
Já bych do toho nešla, teď to může byt hezký, ale třeba za 20 let? Už sem to sem dávala jedný slečně co se rozcházela se starším mužem. Přečti si tuto diskuzi https://www.emimino.cz/…rdet-307273/
Samozřejmě, že ne každý starší člověk takhle blbne, někdo je plný elánu ješte v 80,ale…
Přeji ti šťastnè rozhodnutí.

Přesně ta sama diskuze mě napadla taky. 15 let je pro mě příliš. Měla jsem přítele o 10 let staršího a i to bylo pro mě moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Micky174
2.12.19 16:07

Kamaradla ma o 28 let starsiho. Vypadaji spokojene :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
68
2.12.19 21:40

Manžel je starší o 16 let. Mi 34, jemu 50, jsme spolu 4 roky. Problémy skoro žádné. O věku to není..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat