O 20 let starší partner s dětma - krize

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tekis
Nováček 7 příspěvků 19.04.18 18:02
O 20let starší partner s dětma - krize

Ahoj všem,
Potřebovala bych slyšet nezaujaté názory na moji situaci. Za každou zkušenost nebo radu budu ráda.
Je mi 27let, děti nemám. Před rokem a něco jsme se rozešli s přítelem se kterým jsem byla od 15ti. Potkala jsem nového muže. Oslnil mě, přitahoval mě, choval se ke mě tak krásně, jak nikdo předtím, byl to veselý chlap plný energie s pozitivním přístupem k životu. Sympaťák a vtipálek. Začali jsme se vídat. Nebylo to hned, nějakou dobu trvalo, než jsme zjistili, ze bez sebe nemůžeme být. Meli jsme podobne nazory na zivot, proste jsme si rozumneli. Oba jsme hledali výmluvy jak s tím druhým přijít do kontaktu. Všechno bylo skvělé. Jeden zádrhel tu však byl, v té době byl ještě ženatý. S ženou už delší dobu neměli intimní vztah, hádali se, neklapalo jim to…byl rozhodnutý odejít..v podstate byly na rozvodu domluveni.. takže jsem to nebrala jako nic, co by nám mělo bránit v tom, abysme se seznámili blíž. Přes počáteční strach z vysokého vekoveho rozdílu jsme se hodne. rychle. přenesli…Stravili jsme nadherne leto plne spolecnych procházek, sexu, povídání, vyjadrovani lásky atd.. po nekolika mesicich jsme spolu zacali bydlet. Bylo to spis kvuli te prilezitosti - on chtel.odejit.od manzelky, ja se chtela osamostatnit protoze po rozchodu jsem zila nejakou dobu u rodičů. Děsně jsme se a to oba těšili…vylozene jako male deti jsme se tesili az spolu budem usinat a budit se vedle sebe. Prvního čtvrt roku bylo společné bydlení jako pohádka.. celkem casto jsme hlidali jeho deti u nas a casto jezdil hlidat i k nim domu..ale i tak vse klapalo, pritel byl stale pohodovy chlap se kterym mi bylo úžasně.. jenze pak se neco zlomilo..nekdy okolo prvniho soudu tykajiciho se pece o deti zacal byt pritel neustale nabruceny, neprijemny, odtazity atd. Najednou ho prestalo vse bavit, vse ho.se*e a nic nechce, jediny co ho bavi je pivo. K soudu si nevzal pravnika a tak na nem byvala zena vysoudila alimenty o vysi 1/3 prijmu na dve jeste celkem male deti (2,6). Jeho navrh na nizsi alimenty neprosel…celkem me desi kolik penez po nem bude chtit az budou deti vetsi. Ale to ted neni uplne aktualni otazka k. reseni..
Po dalsich dvou mesicich jsme na tom tak, ze se co par dni strasne pohadame..scenar je asi takovy..chlap ma blbou naladu, na to pije pivo, coz jeho naladu jeste zhorsuje, pak si hleda drobnosti, za které je na me hnusny, dela si ze me nepeknou legraci..ani nemusi mit duvod vlastne, je nasrany uz jen tak v zakladu, odsekava mi na otazky, komunikovat se snazim bez uspechu, odstrkuje me.od sebe, nechce ani pusu, skoro spolu nespime… on je pak nasrany, ze se citim dotcene (treba mi rekl ze zit se mnou je stejny jak.zit s ex, ze sem jako jeho jina jeho ex o ktere driv zminil ze byla na palici) podotykam ze jsme spolu vcelku mene nez rok, tudiz u me jeste funguje pocatecnu zalaskovanost…u nej uz ale zrejme ne. Ten uzasny mily a pozitivni chlap je pryc… a ja se trapim..protoze vsechno to krasne je najednou ze dne na den pryc. Nic ho nebavi, ani prochazky se psem se mnou skoro nechce absolvovat.. Snazim se mu rikat, ze se tohle urovna, zvykne si na jiny. rezim a bude zase lepe..a hlavne ze od pristiho roku skonci ex materska a bude pracovat normalne tak, aby se o deti zvladla postarat, ze zmizi ty neustaly sluzby atd. ale on se tomu vysmiva a rika, ze to bude uz jen. horsi.. driv mluvil o tom, ze budeme mit vlastni deti..nedavno zminil neco ve smyslu, ze uz dalsi deti nedá. Proste zmena o 180 stupnu.
Moje otazka zni: zazili jste neco podobneho v obdobi rozvodu? Vzpamatoval se chlap a vratil se k normalu? Bojim se, ze uz je.to.stav setrvaly…ze prepnul a zacal se ke me chovat jakoby jsme spolu byly dvacet let..
Byva unaveny, dva odpoledne-vecery v tydnu hlida pravidelne a pak cca 8-10× mesicne, kvuli tomu ze ex ma sluzby v praci (pul uvazek). Popravde tohle ho strasne vycerpava… usina pak v pul 10 na gauci vecer co vecer.. predstavovala jsem si peci spíše jako. klasicky (obvikend a nekdy v tydnu) a ne ze 4 vikendy po.sobe a pak jeden volny a pak zas 4 vikendy s detma…mladsi je jeste hodne maly, takze na nem porad visi a cely vikend ho nenechá moc odpocnout…snazim se pomoci, ale i tak furt chce tatinka samozrejme..Cela tato situace pro me jako pro bezdetno holku neni lehka…ale dokud byl chlap v pohode, choval se ke me hezky a mile, tak to bylo fajn i kdyz jsme zrova hlidali. Kdyz jsou u nas deti od patku, v nedeli je vetsinou cely den ten maly uz uknourany, ubreceny, cely den rev - osobne si myslim, ze mu chybi mama.. no a vlastne je to tak, ze on se na ne vzdy desne tesi a pak kdyz tu jsou, tak chlasta aby to prezil…

Otazkou je, zda ma chlap jen tezke obdobi a nebo uz bude lejt pivo a chovat se jako hulvat naporad.. zazila jste nektera neco podobneho? vzdy kdyz se pohadame, tak se pak chvíli snazi, par dni je mily a viditelne se snazi chovat normalne…ale pak se to zas opakuje.. blba nalada, blbe reci, muj plac, hadka.. Trva to skoro dva mesice. Chvili rika „budu se k.tobe chovat lepe“ pak zas rika „staryho psa novym kouskům nenaucis“…pak mi zas tvrdi, ze se.ke me chova uplne normalne.. pred par dny jsme byly s.jeho kamarady v hospode..upros­tred vecera kdy se lidi skvele bavili mi najednou rekl, ze ho se*e ze tam jsem..a byla ostuda jak blazen..pak byl na me hnusnej pred vsema kamaradama…ti za mnou pak chodili a ptali se co s nim je, ze ho v zivote nevideli chovat se takhle…

Kdyz je nastvany, casto opakuje, ze spolu jsme furt. Jenze ona to neni tak uplne pravda.. Byva to tak, ze v pondeli po praci maa volno, v utery jde behat, vidime se pak az vecer, ve stredu hlida a chodi domu okolo osme, ve ctvrtek hlida a chodi po desate, a pak v patek po praci bere deti a mame je do nedele. Kdyz vikend nehlidame, tak pak jde v patek behat atd.. ale takovych vikendu jsme meli od zacatku roku asi 4-5. Nema asi takovou volnost jak byl zvykly, kdyz zili spolu, tak krom hlidani deti se doma moc zdrzovat nechtel, takze si vlastne mohl delat co chtel. Ja mu pratele nezakazuju, nikdy by me to nenapadlo..on sam se mnou chce byt. Jenze pak mi to vycita.

Doufam, ze ten prispevek neni moc zmateny. Jsem za poslednich par tydnu psychicky dost na dne..

Kazdopadne kazdemu kdo to zvladl precist dekuji.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15867 příspěvků 19.04.18 18:11

@Tekis
To nemáš zapotřebí. Podle mě je to opilec a jeho přetvářka dlouho nevydržela. Touhle dobou byste měli být zamilovaní a šťastní. To už nikdy nebudete. Musíte si sednout a říct si, co jeden od druhého čekáte a co jste schopni jeden pro druhého udělat. Jestli se neshodnete, tak běžte od sebe. On podle mě nic chtít řešit nebude. Ztratíš s ním ty nejhezčí roky. :kytka:

Uživatel je onlineDetsa
Kelišová 7011 příspěvků 19.04.18 18:24

@Tekis řekl bych, ze z něho uz vyprchala jak si říkala sama počáteční zamilovanost a trochu vchází do svého obvyklejsiho života. Přecejenom mu je 47 a ty jsi o generaci níž. Vliv to určitě může mít, ale ze by ho to až takhle změnilo :nevim:. Může ti to dat jistý obrázek, jak se chová pod tlakem a mohlo by to tak vypadat i s tvýma dětma, ktere později chceš. Umis si tedy s ním představit budoucnost? Byla by škoda promarnit tvé mladí :kytka:.

Příspěvek upraven 19.04.18 v 18:25

Dája999
Kecalka 460 příspěvků 19.04.18 18:24

@Tekis
zkus si tipnout, jaké odpovědi ve 100 % shodě si tady přečteš.

Tak já začnu - ODEJDI. Nejpozději TENTO VÍKEND se odstěhuj.

• je ti 27
  • bydlíš se skoropádestiletým
  • má dvě malinké děti
  • finančně je v háji ( o nové - vaší případné rodině nemůže být řeč)
  • chlastá
  • má chování totálního ho.vada
  • nemá na tebe čas
  • nulový sex

No a teď by mě zajímal jeden jediný důvod, proč s ním ještě jsi.

AjaF
Kecalka 139 příspěvků 19.04.18 18:26
@Dája999 píše:
@Tekis

• je ti 27
  • má dvě malinké děti
  • chlastá
  • nemá na tebe čas
  • nulový sex
No a teď by mě zajímal jeden jediný důvod, proč s ním ještě jsi.

Dobře vystiženo…

Uživatel je onlinemeduzza
Echt Kelišová 8616 příspěvků 19.04.18 18:33
@Tekis píše:
Ahoj všem,
Potřebovala bych slyšet nezaujaté názory na moji situaci. Za každou zkušenost nebo radu budu ráda.
Je mi 27let, děti nemám. Před rokem a něco jsme se rozešli s přítelem se kterým jsem byla od 15ti. Potkala jsem nového muže. Oslnil mě, přitahoval mě, choval se ke mě tak krásně, jak nikdo předtím, byl to veselý chlap plný energie s pozitivním přístupem k životu. Sympaťák a vtipálek. Začali jsme se vídat. Nebylo to hned, nějakou dobu trvalo, než jsme zjistili, ze bez sebe nemůžeme být. Meli jsme podobne nazory na zivot, proste jsme si rozumneli. Oba jsme hledali výmluvy jak s tím druhým přijít do kontaktu. Všechno bylo skvělé. Jeden zádrhel tu však byl, v té době byl ještě ženatý. S ženou už delší dobu neměli intimní vztah, hádali se, neklapalo jim to…byl rozhodnutý odejít..v podstate byly na rozvodu domluveni.. takže jsem to nebrala jako nic, co by nám mělo bránit v tom, abysme se seznámili blíž. Přes počáteční strach z vysokého vekoveho rozdílu jsme se hodne. rychle. přenesli…Stravili jsme nadherne leto plne spolecnych procházek, sexu, povídání, vyjadrovani lásky atd.. po nekolika mesicich jsme spolu zacali bydlet. Bylo to spis kvuli te prilezitosti - on chtel.odejit.od manzelky, ja se chtela osamostatnit protoze po rozchodu jsem zila nejakou dobu u rodičů. Děsně jsme se a to oba těšili…vylozene jako male deti jsme se tesili az spolu budem usinat a budit se vedle sebe. Prvního čtvrt roku bylo společné bydlení jako pohádka.. celkem casto jsme hlidali jeho deti u nas a casto jezdil hlidat i k nim domu..ale i tak vse klapalo, pritel byl stale pohodovy chlap se kterym mi bylo úžasně.. jenze pak se neco zlomilo..nekdy okolo prvniho soudu tykajiciho se pece o deti zacal byt pritel neustale nabruceny, neprijemny, odtazity atd. Najednou ho prestalo vse bavit, vse ho.se*e a nic nechce, jediny co ho bavi je pivo. K soudu si nevzal pravnika a tak na nem byvala zena vysoudila alimenty o vysi 1/3 prijmu na dve jeste celkem male deti (2,6). Jeho navrh na nizsi alimenty neprosel…celkem me desi kolik penez po nem bude chtit az budou deti vetsi. Ale to ted neni uplne aktualni otazka k. reseni..
Po dalsich dvou mesicich jsme na tom tak, ze se co par dni strasne pohadame..scenar je asi takovy..chlap ma blbou naladu, na to pije pivo, coz jeho naladu jeste zhorsuje, pak si hleda drobnosti, za které je na me hnusny, dela si ze me nepeknou legraci..ani nemusi mit duvod vlastne, je nasrany uz jen tak v zakladu, odsekava mi na otazky, komunikovat se snazim bez uspechu, odstrkuje me.od sebe, nechce ani pusu, skoro spolu nespime… on je pak nasrany, ze se citim dotcene (treba mi rekl ze zit se mnou je stejny jak.zit s ex, ze sem jako jeho jina jeho ex o ktere driv zminil ze byla na palici) podotykam ze jsme spolu vcelku mene nez rok, tudiz u me jeste funguje pocatecnu zalaskovanost…u nej uz ale zrejme ne. Ten uzasny mily a pozitivni chlap je pryc… a ja se trapim..protoze vsechno to krasne je najednou ze dne na den pryc. Nic ho nebavi, ani prochazky se psem se mnou skoro nechce absolvovat.. Snazim se mu rikat, ze se tohle urovna, zvykne si na jiny. rezim a bude zase lepe..a hlavne ze od pristiho roku skonci ex materska a bude pracovat normalne tak, aby se o deti zvladla postarat, ze zmizi ty neustaly sluzby atd. ale on se tomu vysmiva a rika, ze to bude uz jen. horsi.. driv mluvil o tom, ze budeme mit vlastni deti..nedavno zminil neco ve smyslu, ze uz dalsi deti nedá. Proste zmena o 180 stupnu.
Moje otazka zni: zazili jste neco podobneho v obdobi rozvodu? Vzpamatoval se chlap a vratil se k normalu? Bojim se, ze uz je.to.stav setrvaly…ze prepnul a zacal se ke me chovat jakoby jsme spolu byly dvacet let..
Byva unaveny, dva odpoledne-vecery v tydnu hlida pravidelne a pak cca 8-10× mesicne, kvuli tomu ze ex ma sluzby v praci (pul uvazek). Popravde tohle ho strasne vycerpava… usina pak v pul 10 na gauci vecer co vecer.. predstavovala jsem si peci spíše jako. klasicky (obvikend a nekdy v tydnu) a ne ze 4 vikendy po.sobe a pak jeden volny a pak zas 4 vikendy s detma…mladsi je jeste hodne maly, takze na nem porad visi a cely vikend ho nenechá moc odpocnout…snazim se pomoci, ale i tak furt chce tatinka samozrejme..Cela tato situace pro me jako pro bezdetno holku neni lehka…ale dokud byl chlap v pohode, choval se ke me hezky a mile, tak to bylo fajn i kdyz jsme zrova hlidali. Kdyz jsou u nas deti od patku, v nedeli je vetsinou cely den ten maly uz uknourany, ubreceny, cely den rev - osobne si myslim, ze mu chybi mama.. no a vlastne je to tak, ze on se na ne vzdy desne tesi a pak kdyz tu jsou, tak chlasta aby to prezil…

Otazkou je, zda ma chlap jen tezke obdobi a nebo uz bude lejt pivo a chovat se jako hulvat naporad.. zazila jste nektera neco podobneho? vzdy kdyz se pohadame, tak se pak chvíli snazi, par dni je mily a viditelne se snazi chovat normalne…ale pak se to zas opakuje.. blba nalada, blbe reci, muj plac, hadka.. Trva to skoro dva mesice. Chvili rika „budu se k.tobe chovat lepe“ pak zas rika „staryho psa novym kouskům nenaucis“…pak mi zas tvrdi, ze se.ke me chova uplne normalne.. pred par dny jsme byly s.jeho kamarady v hospode..upros­tred vecera kdy se lidi skvele bavili mi najednou rekl, ze ho se*e ze tam jsem..a byla ostuda jak blazen..pak byl na me hnusnej pred vsema kamaradama…ti za mnou pak chodili a ptali se co s nim je, ze ho v zivote nevideli chovat se takhle…

Kdyz je nastvany, casto opakuje, ze spolu jsme furt. Jenze ona to neni tak uplne pravda.. Byva to tak, ze v pondeli po praci maa volno, v utery jde behat, vidime se pak az vecer, ve stredu hlida a chodi domu okolo osme, ve ctvrtek hlida a chodi po desate, a pak v patek po praci bere deti a mame je do nedele. Kdyz vikend nehlidame, tak pak jde v patek behat atd.. ale takovych vikendu jsme meli od zacatku roku asi 4-5. Nema asi takovou volnost jak byl zvykly, kdyz zili spolu, tak krom hlidani deti se doma moc zdrzovat nechtel, takze si vlastne mohl delat co chtel. Ja mu pratele nezakazuju, nikdy by me to nenapadlo..on sam se mnou chce byt. Jenze pak mi to vycita.

Doufam, ze ten prispevek neni moc zmateny. Jsem za poslednich par tydnu psychicky dost na dne..

Kazdopadne kazdemu kdo to zvladl precist dekuji.

Holka proč s ním si? Najdi si někoho kdo se k tobě hodí. A pak vám spolu bude dobře. Jsi mladá holka bez dětí. A tenhle pán ti říká, že bude vše jen horší :nevim:. Počáteční pohádka je pryč. Najednou přišla realita a vypadá, že to odloučení od ženy a dětí s 2/3 platu je jiné než si představoval. Chceš s ním mít děti, když už po pár měsících vám to neklape?

Magdaleeena
Kelišová 5558 příspěvků 19.04.18 18:34

Tož jeden důvod by se našel, má u mě dvě velká plus za to, že se chová jako normální otec a stará se o své děti. Uznávám, že zakladalce je toto jedno. Ale jednou, pokud by s ní třéééba otěhotněla a měla dítě, je pravděpodobné, že se bude k němu chovat stejně po jejich případném rozchodu.

Jinak zakladatelko - nedovedu si představit, že bych byla s kýmkoliv, kdo mi řekne „že ho se. e, že s ním tam jsem“, ale Ty máš za mě tím, co o něm píšeš, hodně nízko položenou laťku nebo úplně mimo můj vesmír, mně přijdeš hodně naivní pokud se jeho týče, ale i dětí (školka, škola, teď to teprve začne..) K tomu ta zamilovanost je tedy u něj asi pryč, možná i proto je tak mrzut 8) (tím netvrdím, že jen nevrátil ke své přirozenosti - zeptala bych se ex 8) )

@Dája999
@Dája999 píše:
@Tekis

• je ti 27
  • má dvě malinké děti
  • chlastá
  • nemá na tebe čas
  • nulový sex

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 19.04.18 18:34

Tuhle situaci nezávidím..přítel taky občas jde s kamarády a vylijiu s rusko čuňata jak se říká ale nikdy nebyl takhle hrubý na mě..na jiné ano ale na mě ne..říkám si že z těch občasných akcí vyroste..je mu teprve 23..Ale tohle ti fakt nezávidím. Můj otec rok v kuse jen chlastal a podvadel mamu.. :roll: proto nesasnim alkohol..hnusi se mi to od doby kdy jsem jako malá viděla jak je ozraly a mamu chce uhodit..sama bys měla vědět jestli ti to trápení za tohle stojí.. :nevim: každopádně hodně sil ti přeji ať už se rozhodně jakkoliv :mavam:

Paola21
Závislačka 3373 příspěvků 19.04.18 18:35

Jo holka něco mi říká, že na palici nebyla jeho ex, ale že on je na palici. Hlavně si s ním ty děti nedělej. Po necelém roce vztahu a nedělá mu problémy se k tobě chovat jako k onuci, bude to akorát horší. Na nějakou zázračnou změnu nevěřím.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 65019 příspěvků 19.04.18 18:39
@Dája999 píše:
@Tekis

• je ti 27
  • má dvě malinké děti
  • chlastá
  • nemá na tebe čas
  • nulový sex

přesně

Uživatel je onlineDetsa
Kelišová 7011 příspěvků 19.04.18 18:40
@AnoSte píše:
Tuhle situaci nezávidím..přítel taky občas jde s kamarády a vylijiu s rusko čuňata jak se říká ale nikdy nebyl takhle hrubý na mě..na jiné ano ale na mě ne..říkám si že z těch občasných akcí vyroste..je mu teprve 23..Ale tohle ti fakt nezávidím. Můj otec rok v kuse jen chlastal a podvadel mamu.. :roll: proto nesasnim alkohol..hnusi se mi to od doby kdy jsem jako malá viděla jak je ozraly a mamu chce uhodit..sama bys měla vědět jestli ti to trápení za tohle stojí.. :nevim: každopádně hodně sil ti přeji ať už se rozhodně jakkoliv :mavam:

To bych se docela bál upřímně, že začne i na tebe casem být hruby :think:. Každopádně období vysedavani v hospodách me osobně přešlo kolem 19-20 let :). Pak uz jsem to značně omezoval víc a víc.

Dája999
Kecalka 460 příspěvků 19.04.18 18:44

@Magdaleeena

Starat se o své děti je určitě pozitivní, ale to jaksi zakladatelce nic neřeší.

Protože všechno ostatní je seznam důvodů, proč s tímhle pánem děti nemít.

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 19.04.18 18:55

@Detsa on není hrubý, spíš provokativní na ostatní :D na mě nikdy..a říct někdo něco špatného o mně tam ho utluce :lol: :lol: on začal až tak v těch 18..tak asi proto..Ale co skončil školu kde byl s klukama denně tak je to tak 3× do měsíce..což ujde :lol:

Uživatel je onlineDetsa
Kelišová 7011 příspěvků 19.04.18 19:02
@AnoSte píše:
@Detsa on není hrubý, spíš provokativní na ostatní :D na mě nikdy..a říct někdo něco špatného o mně tam ho utluce :lol: :lol: on začal až tak v těch 18..tak asi proto..Ale co skončil školu kde byl s klukama denně tak je to tak 3× do měsíce..což ujde :lol:

No jeje. Nějaký agresivnější teda, jo? :think: Já začal v 17 aktivně chodit :).Ale myslím, že todle ho teda jentak nepřejde, nechci ti brát iluze. Mnoho mužů to má jako celoživotní zábavu, sám jich několik znám :).

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 19.04.18 19:06

@Detsa aby se popral to se snad ještě za dobu našeho vztahu nestalo a že to je nějaký pátek..můj strejda byl ještě horší..v pití i praní dostal a ho z toho manželka až v 26ti :lol: můj je milionovej jen občas potřebuje upustit s klukama :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama