O 33 let starší přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 09:15
O 33 let starší přítel

Dobrý den, je mi 31 let, zamilovala jsem se muže, který je však o 33 let starší než já. Přišlo to náhle. Nikdy se mi tohle neatalo. Známe se roky od vidění, ještě, když jsem chodila na SŠ. Pak jsem odešla na VŠ a naše, cesty, se rozdělili, věděla jsem, že existuje, ale nijak víc mě nikdy nezajímal. On si mě před asi 4 lety našel na Fb, tehdy prý omylem poslal žádost o přátelství, odpalovala jsem ho a tím to skončilo, loni na podzim jsem mu já olajkovala přes naše známé příspěvek a tím to začalo, začal být vůči mně milý a pozorný, každý den mi psát, rozešel se s přítelkyní, se kterou to už nějaký čas neklapalo (taky mladší, než on, +/- můj věk, ale s dítětem)… Už je tomu téměř rok, co se známe. Je mi s ním dobře. Jen samozřejmě trochu řeším velký věkový rozdíl. On je rozvedený, má z prvního manželství dospělou dceru, která je starší, než já a má svůj život. Já bych dítě nechtěla a on je se mnou za jedno, ale chce se mnou bydlet, žít… A to je pro mě problém, v některých věcech jsme naprosto jinde. Uvědomuji si, že mě moc přitahuje, že s ním ráda trávím čas, ale také se i miluji. Nedokážu si už však představit, že bych se s ním měla rozejít. Několikrát jsme zkoušeli, z obou stran. Ale na druhé straně se mi příčí s ním žít, bydlet a připadám si jak úchyl vzhledem k věkovému rozdílu. Chce jet (zve mě) na dovolenou, bere osobně, že jsem se k němu nenastěhovala…

Když jsme se poznali vypadal velmi dobře, netypovala jsem mu, ani jeho vek. Před dvěma měsíci odešel do důchodu a začal chátrat. Nechápu to a nerozumím tomu.

Prosím poradíte mi, co mám dělat? Anna

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ludmilaadamkova
Závislačka 2502 příspěvků 17.05.19 09:18

Já myslím že odpověď znáš sama. A co se dětí týče ještě můžeš změnit názor na to taky bacha.

pikola
Generální žvanilka 20904 příspěvků 17.05.19 09:19

Ty už jsi tu několikrát psala, co? No máš doma dědka :nevim: a až ti začnou mlátit biologický hodiny bude pozdě.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1324 příspěvků 17.05.19 09:32

No fujble takového dědka bych teda doma nechtěla ani zadarmo, to je fakt extrém

Kostroma
Kecalka 299 příspěvků 17.05.19 09:36

Vzdyt ty jsi sem psala uz aspon dvakrat. Milion lidi ti tu napsalo nazor a stejne pises znova a dal nevis. Anicko, ve svem vlastnim zajmu se uber svoji cestou, bez nej.

mrav
Nadpozemská drbna 28054 příspěvků 17.05.19 09:40

Ahoj. Máš krásné jméno. Ale teď k věci: Najdi si někoho mladšího, sobě rovného. Tento vztah nemá žádnou perspektivu :mavam:

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 17.05.19 09:44

Se koukni na Karla, jak to bude za pár let… Zpívat si s 12ti letou dcerou, jak umře…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23281 příspěvků 17.05.19 09:44

Teď je ještě celkem při síle, ale za 10 let budeš hlavně ošetřovatelka…pokud tedy vůbec…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 10:15

Já s takto starým mužem žiju, jsem ještě mladší než ty, a funguje nám to. Nikdo neříká, že to bude navždy, to nemusí být ani s partnerem tvého věku ;). Prostě bych do toho šla, rozejít se můžete vždy :nevim:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 10:19

O Karlovi mi nemluv, mám na to svůj názor, který není zrovna kladný…

Právě nechápu ten propad, během tak krátké doby a najednou. Když jsme se poznali, víc než od vidění, typovala jsem mu, a nejen já, tak kolem 50 maximálně. Celou dobu se držel, pořád je vitální. Kolikrát mě na procházce utaha - spíš bruslím a jezdím na kole, než chodím. A on je vysmátý. Jenom že co je doma sešel vizuálně - najednou kruhy pod očima, víc vrásek, přibral na břiše (do té doby štíhlý). A nevím, zda je to spojeno s jeho práci xx let (řidič z povolání i jako OSVČ), ale klepou se mu ruce. Oři milování, když je třeba potřeba, aby mě přidržel nohy ho ruce za krátko bolí (pardon za intimní detaily), a začíná mít i problém (párkrát se stalo)s vyvrcholením i trochu s erekcí - má, ale pak i třeba přejde. Přitom vidím, že ne chce, že je pro chuti. Podle gest jsou tam i city…

Vim, že to nemá smysl, že to absolutně nemá budoucnost. Ale přitahuje měe, i když ne už tolik, než začal chátrat. Vrstevnici mě nikdy nezajímaly, ale stejně tak nikdy takovýto věkový rozdíl. Na starší jsem uznávám, ale ne o tolik :srdce:

Připadám si vadná. :roll:

Mysticlipstick
Kecalka 257 příspěvků 17.05.19 10:19
@lleennttiillkkaa píše:
Teď je ještě celkem při síle, ale za 10 let budeš hlavně ošetřovatelka…pokud tedy vůbec…

To může být i za 5. Otec mojí matky zblbnul už druhý rok v důchodu, úplně zdědkovatěl a jakej to byl předtím lumen alá Richard Gere :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 10:22
@Anonymní píše:
Já s takto starým mužem žiju, jsem ještě mladší než ty, a funguje nám to. Nikdo neříká, že to bude navždy, to nemusí být ani s partnerem tvého věku ;). Prostě bych do toho šla, rozejít se můžete vždy :nevim:.

Vis, asi jsem to nenapsala dobře, když mě obejme (je vidět z chování, že nejsme jen známí nebo přátele), tak je mi to nepříjemné, vzhledem k věku a okolí. Kolikrát někde jsme a on mě chytne kolem pasu, obejme, tuli se…

Snaží se, dělá pro mě co chci, poslouchá mě, zajímá se. Ikdyz někdy na svoje nálady a chová se jak páprda, ale jakmile vidí, že me to přestává bavit nebo se odtáhnu, snazi se.

Hlava to skončit chce. Srdce a tělo ne. Jenom že, dle jeho slov, nechce být jen zábava, jen někdo na sem tam pobavení…

Mysticlipstick
Kecalka 257 příspěvků 17.05.19 10:25

Zakladatelko pokud chceš za 5 let měnit pleny gerontovi, tak do toho jdi a pokud ne, tak bych se porozhlídla po někom kdo je aspoň trošku perspektivní ;)

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 17.05.19 10:26
@Anonymní píše:
Já s takto starým mužem žiju, jsem ještě mladší než ty, a funguje nám to. Nikdo neříká, že to bude navždy, to nemusí být ani s partnerem tvého věku ;). Prostě bych do toho šla, rozejít se můžete vždy :nevim:.

Ono asi hodně lidí ale hledá toho partnera „navždy“

Markéta80
Hvězda diskuse 44062 příspěvků 17.05.19 10:29

A co čekáš, je to důchodce. To i Tvůj otec bude mladší ne? To je ve věku mého tchána a vidím to, je tady sedí :lol: Je tady pár hodin a z naší nejmladší je vyřízenej. I ten sex musí stát za prd :jazyk: Bude to s ním čím dál horší ale jestli si chceš hrát na ošetřovatelku tak proč ne :palec: Každý jste prostě jinde ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama