O 4 dny menší než podle ovulace

Anonymní
18.11.20 10:19

O 4 dny menší než podle ovulace

Hezky den, mate prosím někdo zkušenost?
Podle ovulace bych měla být 9+2tt
Podle ultrazvuku před 14 dny mi to vycházelo na 7+0 a podle dnešního už na 8+5tt… čili je plod o 4 dny menší, než podle ovulace. Později jsem otěhotnět nemohla, ovu mám ověřenou… jsem teď nervózní, že se nějak zpomaluje růst… dekuju moc za zkušenosti :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6011
18.11.20 10:22

4 dny sem 4 tam. Plod ma kolik v tomto týdnu 2 cm? Staci aby doktor klik kousek vedle pri měření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19086
18.11.20 11:00
@Anonymní píše:
Hezky den, mate prosím někdo zkušenost?
Podle ovulace bych měla být 9+2tt
Podle ultrazvuku před 14 dny mi to vycházelo na 7+0 a podle dnešního už na 8+5tt… čili je plod o 4 dny menší, než podle ovulace. Později jsem otěhotnět nemohla, ovu mám ověřenou… jsem teď nervózní, že se nějak zpomaluje růst… dekuju moc za zkušenosti :)

4 dny, vždyť to nemůže být v současné chvíli ani milimetr. Tím bych se ani nezatěžovala, stačí mrk, nebo starší ultrazvuk, či doktor a je to hned. Nezakládala jsi tu už na toto téma jednu diskuzi? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1589
18.11.20 11:00

Ale no taaak, nic není tabulkové a těhotenství už vůbec ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 11:45
@Keyllah píše:
4 dny, vždyť to nemůže být v současné chvíli ani milimetr. Tím bych se ani nezatěžovala, stačí mrk, nebo starší ultrazvuk, či doktor a je to hned. Nezakládala jsi tu už na toto téma jednu diskuzi? :think:

Nene nezakládala

• Citovat
  • Nahlásit
14727
18.11.20 11:48

Taky bych přísahala že jsem to tu už četla. Ale znovu, 4dny v tomhle týdnu? Vždyť stačí aby kliknul o milimetr vedle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18821
18.11.20 11:51

Hlavně, ovulace je fajn, ale otázka taky, kdy se vajíčko zahnízdí. Vůbec bych se takovou prkotinou nestresovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9480
18.11.20 11:58

To vůbec neva…to nic není… moje dcera měla o tři týdny delší stehenní kost než zbytek těla… měřeno na genetice ve 30tt… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1203
18.11.20 12:00

Je to tělo ne stroj. Vajíčko ani spermie nemají v kapse hodinky, aby vše dělali na minutu přesně, jak říkají příručky :lol: Ovulaci asi nemáš ověřenou přesně na minutu, sex byl kdy? před ovulací nebo do těch pár hodin po ovulaci? Spermiím taky nějakou chvilku trvá než tam doputují, než ta správná vnikne do vajíčka a pak než oplodněné vajíčko doputuje do dělohy a tam se uhnízdí. Takže několik hodin sem několik tam, plus chyba lidského faktoru při ultrazvuku…to se přeci vůbec nedá s přesností takhle určit a ten rozdíl by mě vůbec netrápil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
19.11.20 19:17

Já byla o týden pozadu a všechno je v pořádku. Teď jsem 22tt a už teď jsme hrozně veliký 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat