O 5 dní dříve menstruace, horečky, bolesti hlavy

Anonymní
16.3.20 21:58

O 5 dní dříve menstruace, horečky, bolesti hlavy

Ahojte holky 8) jdu se poradit páč netuším co to se mnou je, tak jestli nemáte některá podobný zkušenosti..
Dnes jsem to dostala o pět dní dřív, od rána bolesti hlavy s horečky 37,5.. nikdy se mi tohle nestalo. Ani se necítím nějaká nemocná nebo něco. :roll: takže děkuji za každou zkušenost, v dnešní situaci s coronou jsem vyplašená že všeho :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

57404
16.3.20 22:00
@Anonymní píše:
Ahojte holky 8) jdu se poradit páč netuším co to se mnou je, tak jestli nemáte některá podobný zkušenosti..
Dnes jsem to dostala o pět dní dřív, od rána bolesti hlavy s horečky 37,5.. nikdy se mi tohle nestalo. Ani se necítím nějaká nemocná nebo něco. :roll: takže děkuji za každou zkušenost, v dnešní situaci s coronou jsem vyplašená že všeho :(

Tak neplas.. Ono ti to plaseni beztak nepomůže.. Tohle se prostě stává.. 37.5 není horečka, zobni Paralen, zalez do pelechu s čajem a potit se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.20 22:10

@martina.se zapomněla jsem dodat že 37.5 je už sražená horečka, před několika paralenama od rána jsem měla 38.1.. ale děkuji za uklidnění :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
13730
16.3.20 22:12

Zkus to vyležet, kdyby se nezlepšovalo tak se nech testovat. Hlavně v klidu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57404
16.3.20 22:16
@Anonymní píše:
@martina.se zapomněla jsem dodat že 37.5 je už sražená horečka, před několika paralenama od rána jsem měla 38.1.. ale děkuji za uklidnění :srdce:

Asi bych prvně zkusila domácí léčbu.. Pak leda zavolat na linku.. Patříš mezi rizikové? Těžko říct.. Mrkni na příznaky.. A hlavně izolace, ať nechytis ještě větší svinstvo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.20 22:22

@martina.se právě že já osobně nikde nebyla, ani jsem nebyla na dovolené.. ale kamarádka dělá v nemocnici ve které se prokázalo že lékař byl nakažen a ona s ním byla v tu hodně v kontaktu. Samozřejmě to nevěděla a já s ní trávila čas.. samozřejmě že jsem je doma zavrita dokud nedojdou kamarádce výsledky…

• Nahlásit
  • Citovat
57404
16.3.20 22:24
@Anonymní píše:
@martina.se právě že já osobně nikde nebyla, ani jsem nebyla na dovolené.. ale kamarádka dělá v nemocnici ve které se prokázalo že lékař byl nakažen a ona s ním byla v tu hodně v kontaktu. Samozřejmě to nevěděla a já s ní trávila čas.. samozřejmě že jsem je doma zavrita dokud nedojdou kamarádce výsledky…

Tak uvidíš

Těžko říci.. Ona je teď testovaná, že :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.20 22:25

Jinak děkuji moc všem za podporu :srdce: :srdce: jsem z Olomouce tak snad dopadne vše dobře a já mám jen rozházené hormony a nějakou obyč nemoc :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.3.20 22:25
@martina.se píše:
Tak uvidíšTěžko říci.. Ona je teď testovaná, že :think:

Ano, čekáme na výsledky

• Nahlásit
  • Citovat
57404
16.3.20 22:27
@Anonymní píše: