O číslo větší botky, vadí to?

151
13.11.20 08:28

O číslo větší botky, vadí to?

Ahoj,
chtěla bych se zeptat jestli vadí, že má syn o číslo větší botky?

Jelikož je ta pandemie, tak jsou obchody s botami zavřené, tak jsem sehnala jen č.20, přitom má syn č.19, tak zda to vadí nějak hodně nebo ne?

Ještě bych chtěla jen upřesnit, že ty botky jsou zimní tudiž je bude mít jen v kočárku a opravdu výjimečně by se na nich párkrát postavil.

Moc děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1187
13.11.20 08:29

Pokud v nich nebude chodit vadit by to nemělo. Pokud bude tak ideál nadměrek pro takovéhle prťe je max 0,8 cm - 1cm (záleží co zvládne), jinak ti bude chodit jak kačer a zakopávat protože mu v botě bude jezdit noha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
13.11.20 08:35

Chodit v nich nebude, ještě to ani neumí, jako učí se to, udělá pár krůčků ale v těch zimních chodit nebude, jen je bude mít na sobě v kočárku či se na nich jen postaví ale jinak chodit určitě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
13.11.20 08:35

Ja bych rekla, ze to bude ok…kolik v nich ztravi casu denne chozenim? 30min? Hodinu? To je fakt v klidu a navic bych rekla, ze za mesic, mesic a pul mu budou uplne cajk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
13.11.20 08:38

@Melodie91 - tak denně v nich vyloženě nebude, jsou zimní, takže jen do kočarku či se v nich občas postaví.

Taky v to právě doufám, že za měsíc či za měsíc a půl už mu budou akorát a to už právě i počítám, že za měsíc nebo za měsíc a půl už bude chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
13.11.20 08:42
@Libuslibu píše:
@Melodie91 - tak denně v nich vyloženě nebude, jsou zimní, takže jen do kočarku či se v nich občas postaví.Taky v to právě doufám, že za měsíc či za měsíc a půl už mu budou akorát a to už právě i počítám, že za měsíc nebo za měsíc a půl už bude chodit.

Je to uplne v klidu :palec: budes rada, kdyz mu vubec budou, az je zacne potrebovat…ja z bot uplne silim :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5196
13.11.20 08:51

V kočáru nevadi, ale vadilo by ti chodit v botech co jsou o číslo větší? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
13.11.20 08:51

Kdyz v nich nebude chodit, tak je to jedno. Ono do fusaku v zime boty ani nepotřebuje, syn prvni zimu jezdil jenom v tlustých ponozkach :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
13.11.20 09:01

@Melodie91 já z tich bot taky celkem šílím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
13.11.20 09:02

@mackA159 - tak já většinou mám o čislo větší, kord na zimu abych do nich narvala silnou ponožku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
13.11.20 09:05

@Kriss Tina - tak on zatím fusak nemá, tenu dám až bude fakt jako zima, jinak má normalně teplou zimní bundu, mikinu, punčošky a kalhoty a ty zimní boty.

Do fusaku se ani boty nehodí, by se mu pařili nožky + to musí být i nepohodlné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
13.11.20 09:06

@Melodie91 - já jsem mu koupila dvoje jedny 20 a pak rovnou 21, takže až začne chodit, tak je tu má. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11036
13.11.20 09:08

@Libuslibu ja už fusak dávám, m ja reda venku dite nevytahuju, obchází teprve nábytek a v kočárku spí. Mne přijde, te už je fakt zima :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51445
13.11.20 09:09

Pokud v tom nechodí, tak je úplně jdno, co na noze má. Navíc v tomhle věku mu noha poporoste klidně v řádu dní, max. týdnů. Další věc je číslo boty, moje dítě má v jedné značce 21 a v jiné 23. Ale - když už v tom chodí, tak jsou dobře padnoucí boty velmi důležité. Ve velkých bude zakopávat, v tomhle věku je to začínající chodec a s nepadnoucí botou bude mít ohromný problém a může si vypěstovat špatné návyky. Při sezení v kočárku samozřejmě ne, tam kdybys mu nohy omotala kusem hadru a strčila do pytlíku, bude to jedno ;) Teda neříkám, ž to máš dělat :lol: Ale možná dobře vyteplené návleky/ cáčky vyjdou levněji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11036
13.11.20 09:09

@Libuslibu a do kočárku to zase tak nevadí. Kdyz di dite stoupne, měla bys ram dozadu strčit prst za patu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama