O dva týdny mladší těhotenství nebo zamlké?

Anonymní
13.5.20 11:30

O dva týdny mladší těhotenství nebo zamlké?

Hezký den, maminky,

právě jdu od doktora, podle poslední MS bych měla být 7+6, doktor na UTZ viděl krásně založené těhotenství, ale tak 6+1 a ještě bez srdíčka, což prý už je schopen v tomto týdnu vidět. No, vypadá to na zamlklé těhotenství, je mi ale divné, že ještě před 2 a 3 dny mi bylo fakt špatně, klasické těhotenské nevolnosti. Bylo by mi takto špatně, i když by těhotenství už před týdnem zaniklo? V pátek a v pondělí jdu na odběry, za týden kontrola. Je mi z toho smutno. Do karet mi nehraje fakt, že jsem v době očekávané MS měla krásně pozitivní test, takže nejspíš žádná opožděná ovulace. Prožila jste některá něco podobného se šťastným koncem? Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.5.20 11:37

U mě také neodpovídal nález na ultrazvuku délce těhotenství a bylo to bohužel zt.

• Nahlásit
  • Citovat
4773
13.5.20 11:40

Ahoj. Já to řeším teď. Podle ms 8tt, podle utz 6tt a se srdeční akcí, po 14ti dnech podle ms 10tt, podle utz 7+5 už bez srdeční akce. ZT. Čekám jestli to odejde samo, jinak příští týden revize. Ale já jsem už od začátku věděla, že je to divný. Nevycházel mi sex o těch 14dní…každopádně Ti moc přeju, aby to bylo v pořádku a miminko ten rozdíl dohnalo!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1042
13.5.20 11:41
@Anonymní píše:
Hezký den, maminky,právě jdu od doktora, podle poslední MS bych měla být 7+6, doktor na UTZ viděl krásně založené těhotenství, ale tak 6+1 a ještě bez srdíčka, což prý už je schopen v tomto týdnu vidět. No, vypadá to na zamlklé těhotenství, je mi ale divné, že ještě před 2 a 3 dny mi bylo fakt špatně, klasické těhotenské nevolnosti. Bylo by mi takto špatně, i když by těhotenství už před týdnem zaniklo? V pátek a v pondělí jdu na odběry, za týden kontrola. Je mi z toho smutno. Do karet mi nehraje fakt, že jsem v době očekávané MS měla krásně pozitivní test, takže nejspíš žádná opožděná ovulace. Prožila jste některá něco podobného se šťastným koncem? Moc děkuji.

Tím že jsi měla pozitivní test v den ms bohužel opravdu nesvědčí nic dobrého a o opožděnou ovulaci nejspíš nejde. Ono tyhle nevolnosti způsobuje hcg, takže je klidně můžeš mít i když je to těhotenství zamlklé. Jinak u mě to bylo taky tak, sice po IVF ale bylo to stejné. :( Držím palce a pokud to nedopadne tak se můžete snažit brzy znovu a to už určitě vyjde :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
13.5.20 11:42

@Salorka To mě mrzí. Jak je možné, že když to podle MS nevychází, že miminko stále ještě chvilku roste? Já nevěřím, že by u mě za týden ta srdeční akce byla vidět. Koupila jsem si teď těhotenský test a jsem zvědavá, jestli tam čárka třeba zeslábla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4773
13.5.20 11:55

@Podhoubi Hele upřímně, mám příznaky těhotenství i teď, když mám ZT…nejspíš mě revize nemine, ale nedá se nic dělat. Zítra jedu k mudr a pro papír na revizi, tak uvidíme. Jediné pozitivní na tom je, že otěhotnět můžu, tak se na to budu upínat :-D Moc se drž a opatruj se. Hlavně dej vědět, jak to dopadlo, budu na Tebe myslet!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
13.5.20 12:12

Já mám za sebou 2 zamlklé. A zvracela jsem ještě i v době, kdy uz bylo 14 dní zamlkle. Příznaky těhotenství mi vymizeli vždy až týden po kyretáži.
Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1654
13.5.20 12:41

Srdíčko v 7tt jsem neměla. Až v 9tt.. Takže není nic ztraceno. Navíc v 9tt tlouklo,, divně,, nepravidelně.. A v 11tt už krásně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1654
13.5.20 12:43

@Podhoubi čárka ti nic neřekne, viz vyse můj koment. Navíc mi čárka u druhého testu zeslabla… A plod je ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11910
13.5.20 12:50
@Anonymní píše:
Hezký den, maminky,právě jdu od doktora, podle poslední MS bych měla být 7+6, doktor na UTZ viděl krásně založené těhotenství, ale tak 6+1 a ještě bez srdíčka, což prý už je schopen v tomto týdnu vidět. No, vypadá to na zamlklé těhotenství, je mi ale divné, že ještě před 2 a 3 dny mi bylo fakt špatně, klasické těhotenské nevolnosti. Bylo by mi takto špatně, i když by těhotenství už před týdnem zaniklo? V pátek a v pondělí jdu na odběry, za týden kontrola. Je mi z toho smutno. Do karet mi nehraje fakt, že jsem v době očekávané MS měla krásně pozitivní test, takže nejspíš žádná opožděná ovulace. Prožila jste některá něco podobného se šťastným koncem? Moc děkuji.

Ahoj,

moje první těhotenství bylo o 2tt pozadu asi do 18tt. Dcera měla srdíčko až v 9tt, kdy jsem šla na kontrolu bud a nebo. Budto bude srdíčko, nebo se bude muset udělat výškrab. A srdíčko bylo a jaké :-) Ovulaci jsem měla vypočítanou a sex ten měsíc byl jen 2×, dva dny po sobě, věděla jsem přesně, kdy jsem otěhotněla a přesto to vůbec nedopovídalo :-)

Přeji hodně štěstí, aby jsi i ty měla takový malý zázrak a :srdce: se ukázalo :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
13.5.20 13:12

@chs.jasmin To je mazec! Vůbec už nedoufám. Přála bych si taky takový zázrak. Ale mám dvě zdravé děti, to je nejvíc… tohle miminko by bylo takový krásný bonus. :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1450
13.5.20 13:12

Mohl se o milimetr ukliknout a hned je ti rozdíl par dni sem, par dni tam. V 6+1 srdíčko někdo vidí, někdo ho má mnohem později. Držím palce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
13.5.20 13:16

@mackA159 To je boží. Tak já teda doufám. “Špatný” je to, že můj gynekolog má špičkový UTZ, prý nějaký nový, co vidí úplně všechno. To nepotěší, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1654
13.5.20 13:28
@Podhoubi píše:
@mackA159 To je boží. Tak já teda doufám. “Špatný” je to, že můj gynekolog má špičkový UTZ, prý nějaký nový, co vidí úplně všechno. To nepotěší, no.

Můj gyn má taky super utz. Teď si pořídil úplně novej k sobě do ordinace.. :) fakt v 7tt jen plod, a o 2 týdny později srdíčko co bilo nepravidelně.. Pak v 11tt už tukalo krásně :oops: menstruaci jsem vůbec nemela, jsem po porodu, ale dr může hodit metrik o pár mm vedle, a už to udělá třeba týden rozdíl… Mysli pozitivně, bude to tak jak to má být ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
13.5.20 13:34

@mackA159 To je tak krásná naděje, děkuju. :heart_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu