Reklama

O hodně starší manžel/přítel :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 09.09.09 11:52
O hodně starší manžel/přítel :-)

Ahojky, je tu taky někdo s takovou úchylkou :lol: Manžel je o 20let starší než já. jsme spolu už 6let. Ted se nám narodil synek Honzík. Jak to máte vy, jak vám to klape, co na to okolí? :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Stela
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 09.09.09 12:16

My máme rozdíl 14 let všechno klape a doufám, že bude i nadále. Okolí to nějak nevnímá. Jsme spolu 3 roky. Co tvoje okolí?

kristain
Závislačka 2733 příspěvků 09.09.09 12:28

ahoj, myslím, že už tu kdysi podobná diskuse byla…a sešlo se nás tu dost:)
my máme věk. rozdíl 19let, jsme spolu 7 let a máme super vztah. A naši kluci mají prima tátu a dva prima velké dospělácké bráchy:)
Aby toho nebylo málo, tak já mám jediného sourozence o 13 let mladšího bráchu, je mu 18 a s mým50letým mužem jsou švagři:)) je mladší o pár let, neý oba jeho starší synové.

Okolí to zdá se nijak neřeší, asi to řešili a pomlouvali na začátku, to jsem to nijak nevnímala, ale vidí, že se máme fakt rádi:) a naši měli trochu strach, to je jasné, jen co ho poznali, milují ho snad víc než já:)

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 09.09.09 12:31

Tak se také hlásím,rozdíl téměř 14 let.Spolu jsme 8 let a syn dvouletý.

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 09.09.09 12:33

a OKOLÍ NEVIM,NIKOHO SE NEPTÁM CO NA TO ŘÍKÁ :lol: A ZAPOMĚLA JSEM JEŠTĚ MÁM NEVLASTNÍHO SYNA KTERÉMU JE 16 LET(MĚ 26)

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.09 12:41

Ségra měla o 25 let staršího partnera (byl ještě o 2 roky starší než naše vlastní matka :D) .. no zpočátku jim to klapalo no … mají spolu 3 dcery … pak už to klapat přestalo, bo ségra přeci jen byla mladá holka (no porád je že) a on začal hoooodně dědkovatět a na všechno začal kašlat, což byl asi největší kámen úrazu. (tím ovšem nemyslím že by začal být práce neschopný a pod .. to vůbec ne, ale nic se mu nechtělo no), takže se po pár letech rozvedli.
Co okolí nevim, já s nima nebydlela :D.

Každopádně můj názor je ten ať si každý dělá co chce … každý svého štěstí strůjcem, no ne?? Podívejme se třeba na Káju Gottů :D.

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 09.09.09 12:59

Náš rozdíl je 12 let a jsme spolu již 10 let. Vše klape a já bych neměnila. Nikdy jsem něměla partnera stejně starého či jen o pár let.
Také hodně záleží na typu přítele, aby opravdu brzy nebyl utahaný životem. Ale co si budeme povídat, chlapi vypadají čím dál tí lépe, když stárnou, narozdíl od nás… a alespon jí nehrozí že jí za pár let vymění za dvacítku.. ha ha

žaneta
Kecalka 130 příspěvků 09.09.09 13:42

ahoj můj muž je o 17 let starší než já , je to spolužák mé mamky :lol: …máme 20 měsíční holčičku , klape nám to docela fajn , ale někdy mě příjde , že žiju s puberťákem :lol: … mám i nevlastní dceru je jí 20 a mě je 25 :D .........takže jsme tací Homolci :lol:… jo a jsme spolu 3 a půl roku

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.09 13:49

Já jsem to tu jednou řešila. Našla jsem si přítele o 25 let staršího než já, takže jemu bylo už 60. Nejdřív jsem z toho měla strach, ale pak jsem to přestala řešit. Zjistila jsem, že je vitálnější než moji vrstevníci a asi mu to dlouho vydrží. Moje kamarádky s tím problém neměly, ale moji rodiče a příbuzní by z toho měli asi infarkt, ale neznali ho, takže nevím, jak by to bylo, ale mě to v tu chvíli bylo jedno. Bohužel jsme se rozešli, ale věk nebyl problém.

Moji rodiče jsou o 17 let, klape jim to celý život, ale táta pokud vím, tak kolem 60 ztratil zájem o sex, máma se s tím vyrovnala, ale myslím, že to pro ní bylo příliš brzy a věřím, že pro jiné páry by to mohl být i kámen úrazu. Ale každý chlap to má nastavené jinak. A každý ve vztahu potřebuje něco jiného.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 09.09.09 14:02

Náš rozdíl je 12 let a taky musím říct maximální spokojenost!!!!!!!!!!!­!!!! :D

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.09 14:23

Asi nejdůležitější než kalendářní věk je vitalita a povaha.Můžete mít třicátníka znaveného životem a naopak padesátník bude lyžovat,jezdit na kole a na výlety.A věkový rozdíl vyhovuje každému jinak-víc záleží na povaze.Bratranec má o 10 let mladší ženu a ta naříká,že on už „dědkovatí“,to je mu teprve 43 a ona to snáší velice špatně.A naokak sestřenice se vdávala v 17-ti letech,manžel je starší než její otec,už měl dvě dospělé děti.Věkový rozdíl 27 let.A dnes po dvaceti letech jsou jak dvě hrdličky,děti mají v pubertě a tvoří úžasnou rodinu.A okolí?to si vždy najde na člověku něco,čím pomluví,takže pokud to nebude věk,najde se něco jiného.Takže to bych neřešila.

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 09.09.09 18:52
:D :D :D

Příspěvek upraven 12.12.11 v 15:38

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 09.09.09 18:55
zuzulenda píše:
Já jsem možná mladá slepice, ale oni jsou staré frigidy :D :D :D
NONO TROCHU SILNÉ ŘEČI :roll: :lol:

Já si myslim že na věku opravdu nezáleží,alespon né v tom věku co jsem tet :lol: ,horší to bude až mě bude 55(v nejlepším věku on 70 :lol: ).Pak se bojim aby nenastaly nějaké problémy,ale jinak si zatím nestěžuji :lol:

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 09.09.09 19:08
:)

Příspěvek upraven 12.12.11 v 15:44

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 09.09.09 19:14

Nemužeš soudit proč deti nemají,třeba ani nemohou mít a ten kdo nemá děti a nebo je nechce mít není o nic horší či lepší než ten kdo to štěstí měl.
Já teda manželovo kamarádky nijak neřeším,je to prostě jiná generace a nestýkám se s nima,ale nemyslim si že i když mě asi taky v lásce nemají že by to byli nějaké fr…y.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >