O jak moc se Vám opozdila MS stresem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.5.22 11:09

O jak moc se Vám opozdila MS stresem?

Ahojte, menstruaci mívám v rozmezí mezi 28 - 35 dní. Minulý měsíc jsem ji dostala 36. den cyklu a následně po menstruaci následovalo neskutečné stresové období, kdy jsem musela brát i jednorázově neurol a trpěla jsem na hrozné úzkosti a nespavost a musela jsem odejít z brigády. Do toho se mi teď přidávají zkoušky. Teď jsem 41. den cyklu, ale přemýšlím nad tím, jestli se mi třeba nemohla opozdit ovulace, protože jsem minulý týden měla bolesti v podbřišku a od té doby mi pomalu nastupují PMS - bolest prsou, náladovost a vždy jak to před mám. Jsem už stresem bez sebe a pořád jenom čekám až to přijde. Test si udělám, ale chtěla bych uklidnění, jestli je možné, aby nervy udělaly s tělem takovou paseku. Děkuji za každou odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3418
27.5.22 11:19

Po statnicich ms vubec neprisla:) az dalsi mesic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
27.5.22 11:24

Ze stresu mi jedna MS vynechala úplně a dostala ji až další měsíc jak by normálně přišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
27.5.22 11:33
@Anonymní píše:
Ahojte, menstruaci mívám v rozmezí mezi 28 - 35 dní. Minulý měsíc jsem ji dostala 36. den cyklu a následně po menstruaci následovalo neskutečné stresové období, kdy jsem musela brát i jednorázově neurol a trpěla jsem na hrozné úzkosti a nespavost a musela jsem odejít z brigády. Do toho se mi teď přidávají zkoušky. Teď jsem 41. den cyklu, ale přemýšlím nad tím, jestli se mi třeba nemohla opozdit ovulace, protože jsem minulý týden měla bolesti v podbřišku a od té doby mi pomalu nastupují PMS - bolest prsou, náladovost a vždy jak to před mám. Jsem už stresem bez sebe a pořád jenom čekám až to přijde. Test si udělám, ale chtěla bych uklidnění, jestli je možné, aby nervy udělaly s tělem takovou paseku. Děkuji za každou odpověď.

Tak ale při takhle nepravidelných cyklech to asi může být. Já mám 28-29, a výkyvy jsou při nemoci +-2 dny (po COVID očkování dokonce 4 dny a to už jsem se hodně lekla, že menopauza je tady :D), stres moc nemám, tak to nemůžu úplně posoudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.22 11:40

Kdyz dceru pred myma ocima srazilo auto (sly jsme na zelenou a rozhledly jsme se, ale to hovado jelo strasne rychle, je to na delsi povidani), byla v umelem spanku, nekolik zlomenin a dalsi zraneni, tak jsem 4 dny nejedla, naspala jsem dohromady 6 hodin. Dalsi dny se to zlepsovalo, ale do normalu to melo hodne daleko. Ale na cyklus to nemelo zadny vliv.

• Citovat
  • Nahlásit
1290
27.5.22 11:42

Po úmrtí blizkeho cloveka v rodine se mi ms opozdila asi o tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
27.5.22 11:49
@Tomie píše:
Tak ale při takhle nepravidelných cyklech to asi může být. Já mám 28-29, a výkyvy jsou při nemoci +-2 dny (po COVID očkování dokonce 4 dny a to už jsem se hodně lekla, že menopauza je tady :D), stres moc nemám, tak to nemůžu úplně posoudit.

To máš dobrý, já po covid očkování zpoždění dva měsíce :mrgreen:

Jinak zakladatelko, já měla celý život cykly pravidelné, ale stejně to výjimečně ulítlo. S doktorem jsem vždycky řešila až po několikatýdenním zpoždění, a i tak mi říkal, že tohle není po stresu nic výjimečného (já teda žádný neměla, u mě zpoždění jen tak, ale dr. to viděl jako první požnou příčinu, a to i ty týdny).
Test si udělej a držím palce u zkoušek! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
27.5.22 11:55

Já byla teďka v šílenym stresu a sra*kách. Po skoro třech měsících jsem šla na gyne pro vyvolávačku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13400
27.5.22 13:31

Pamatuji si 14 dni, na VS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
27.5.22 13:50

12 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.22 18:13

Minulý měsíc mi vynechala MS úplně, i když ji mám díky antikoncepci pravidelnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.22 18:43

Právě je to cca rok a dva měsíce 😃 gynda to neřeší, já jsem ráda že ji nemám a psychiatrička mi do zprávy začala psát i anorexii, což je vtipné když jsem se po psychofarmakách vyžrala na osmdesát kilo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat