O jaké zranění kotníku se jedná? viz. Foto

Anonymní
14.9.21 17:59

O jaké zranění kotníku se jedná? viz. Foto

Dobrý den, v neděli jsem psala ohledně kotníku syna, dostal míčem na nezpevněnou nohu když blokoval střelu (ve vzduchu). Těžce chodil, nemohl běhat. Mírný otok, včera se trochu zmenšil ale dnes přišel po škole před chvílí a tohle jsem viděla. Viz. Foto. Může jít o zlomeninu, když chodit může? Teď už kulhá jen mírně. Četla jsem že natažení za dva dny odezní, ale čtyři dny a jen mírné zlepšení. Na jedné fotce kotník zdraví, na zbylých dvou zraněný… Vím, že na internetu se toho moc nedozvím, ale alespoň jestli tohle může být zlomenina, když může chodit…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5925
14.9.21 18:02

S tak nateklým kotníkem bych ho prostě vzala na rentgen, než něco zanedbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 18:02

Myslíte, že se zlomenou nohou by se na tu nohu postavil? To určitě ne, tedy alespoň si myslím, že kdyby to byla zlomenina, tak by to měl hodně oteklé a naopak by se to zhoršovalo…

• Citovat
  • Nahlásit
58752
14.9.21 18:05

Nevím, koho ten kotník zdraví
Ale už si měla být s klukem na rentgenu, místo zakládání diskusí.
Kotník není sranda, ať něco nezanedbáte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 18:09

Ja s ním vyrazím, spíše si říkám že natržení by více bolelo, naražení už by necítil a tak nevím co. Kdyby to mělo být naražení tak by podle mého mohl chodit..

• Citovat
  • Nahlásit
24523
14.9.21 18:11

Já bych to viděla spíš na vyron, bolí ho to? Každopádně bych šla na rentgen, kotník není sranda, něco tam blbě sroste a bude mít doživotní problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 18:12

Bolí… Na pohmat i chůze. ja si spíše říkám, že kotník si nezvrtl tak je to divné… A můžu se zeptat jak probíhá léčba toho natažení vazů?

• Citovat
  • Nahlásit
3423
14.9.21 18:13

Mela jsem zlomeny kotnik a nartzene vazy kolem a do spitalu jsem od auta dosla. Blbe, ale dosla. Takze jedine rentgen, neni na co cekat, v noci by s tim nevydrzel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
14.9.21 18:14

Nejdriv s nim jdi na rtg a pak res, jak se co leci. Vzdyt nevis co s tim ma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 18:16

Zítra jdeme, ale spíše mě zajímá jestli mu řekne ať si to leduje nebo jak se to léčí…

• Citovat
  • Nahlásit
3423
14.9.21 18:18
@Anonymní píše:
Zítra jdeme, ale spíše mě zajímá jestli mu řekne ať si to leduje nebo jak se to léčí…

Zitra!? Jsi normalni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24523
14.9.21 18:18
@Anonymní píše:
Zítra jdeme, ale spíše mě zajímá jestli mu řekne ať si to leduje nebo jak se to léčí…

Jdi hned proboha, proč ho nechat celou noc trápit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 18:19

@Kriss Tina Protože si to zaslouží

• Citovat
  • Nahlásit
5925
14.9.21 18:20
@Anonymní píše:

Jedte hned!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 18:20

Já jsem v práci manžel nemůže, ale v klidu to kluka nebolí, jinak bychom jeli dnes…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat