O kocoura mají zájem kocouři

21335
7.4.20 13:07

O kocoura mají zájem kocouři

Holky mám takový dotaz, máme kocoura cca rok a letos na něj doráží všichni kocouři z okolí, evidentně si myslí, že je to kočka, ale fakt je to kocour :think:
Jen pro zajímavost setkali jste se s tím někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17992
7.4.20 13:12

No - ono je to jinak - on je submisviní a oni si na něm dokazují převahu. Pokud je třeba doma nečistotný, schovanej věčně pod postelí nebo někdy agresivní, tak je to tím, jak je zdeptanej.

Pokud má štastou povahu a je mu to jedno, tak hurá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5053
7.4.20 13:58

@ka2ka Jo, máme kastrovanýho ťunťu a ostatní kocouři se k němu chovají jak ke kočce. Dokazujou si převahu. Ale taky mě to napřed zarazilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21335
7.4.20 14:18

@Ou @Elenloth kocour je venkovní a zrovna poddajný není brání se statečně :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
7.4.20 22:05

Jestli ho chtějí oj*t, tak to je lepší než se prát. Náš po kastraci chodil denně s bolistkama ze rvacek, furt jsme něco léčili. Představuji si, že kastrací ztratil nějakou svou pozici, kterou v sousedství měl a trvalo než se zase na nějaké hyerarchii domluvili. Kočky vůbec jsou po sociální stránce zajímavé, prý mají např. vlastní systém pochuzek po obci a rozdělené rajony podle času. Ráda bych si o tom něco přečetla, ale nic moc o tom k nalezení není, asi toho moc nevíme ;) S tím asi nic dělat nemůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21335
7.4.20 22:51

@Tarlin ten náš kastrovaný není, ale je mladý tak asi snaží najít si místo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
8.4.20 09:23
@ka2ka píše:
@Tarlin ten náš kastrovaný není, ale je mladý tak asi snaží najít si místo

Aha tak možná by to kastrace vyřešila, každopádně lépe dřív než později, já dávala asi ve 3 letech (nalezenec) a trvalo trictvrte roku než se psychicky vzpamatoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat