O kolik jste měly větší 3. miminko než druhé?

826
7.5.11 07:37

O kolik jste měly větší 3 miminko než druhé?

Ahoj,
chci se zeptat, o kolik jste měly větší 3 miminko než druhé??
Za nedlouho mě čeká třetí porod a tohle mě dost zajímá. Nerada bych aby to byl 4kilový brouček. Samozřejmě, že ráda budu, to jo, ale ten porod by asi nebyl žůžo…
A taky jak rozdílný byl třetí porod od druhého?? Jsou bolesti intenzívnější a bolestivější?
Díky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
7.5.11 07:52

Ja,bracha jsme meli 3,30 sestra 4kg ale sestra se ji pry rodila nejlip.Takze ne vzdycky velke mimi znamena tezky porod.
Mala se narodila s vahou 4620g a byla za chvilku venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
7.5.11 07:58

Já teda aktuálně jen první versus druhý - třetího se neskutečně DĚSÍM, protože:
první 3.5kg - porod super, 2 hodiny, bolesti minimální
druhý 4.3kg - absulutně nechápu PROČ!!! Přibrala jsem málo, nežrala jsem atd… Porod strašný, těžký, neskutečně bolestivý, na sále jsem si přísahala, že třetí leda císařem a nebo nikdy..

…a teď samozřejmě uvažjeme o třetím a proto budu hltat, co ti tady holky napíšou!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28756
7.5.11 08:06

První 4 kila,druhá 3,35,třetí 3,58 kg. Neboj,tělo už je zvyklé,takže jestli by třetí mimi mělo 4 kila,půjde to stejně,jako s tříkilovým poprvé :palec: Říká se,že třetí porod je co do bolesti jako první,no musím souhlasit .Ale samotné rození v pohodě. :wink:

Příspěvek upraven 07.05.11 v 08:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
7.5.11 08:08
berry4 píše:
První 4 kila,druhá 3,35,třetí 5,58 kg. Neboj,tělo už je zvyklé,takže jestli by třetí mimi mělo 4 kila,půjde to stejně,jako s tříkilovým poprvé :palec: Říká se,že třetí porod je co do bolesti jako první,no musím souhlasit .Ale samotné rození v pohodě. :wink:

Omlouvam se za OT.
Ale to treti jsi rodila normalne?? 8-o 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28756
7.5.11 08:09

:lol: Já se překlepla,samozřejmě takový slon to nebyl,normálně 3,58 kg :mrgreen: Ale i ji normálně,na 2 kontrakce a tentokrát KONEČNĚ bez nástřihu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
7.5.11 08:16
berry4 píše: :lol: Já se překlepla,samozřejmě takový slon to nebyl,normálně 3,58 kg :mrgreen: Ale i ji normálně,na 2 kontrakce a tentokrát KONEČNĚ bez nástřihu :palec:
:lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
7.5.11 08:17

Holky vy mě děsíte :lol: .já budu rodit třetí v říjnu a myslela jsem,že to bude brnkačka. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28756
7.5.11 08:22

Brnkačka to je,ono je hrozně věcí,které ti to ovlivnují,já už nejsem nejmladší,navíc od posledního porodu 12 let(takže por. cesty zanesený pavučinama :wink: ),porod víceméně kv. zdr. stavu popohnán před TP,tak to lechtat ani nemohlo. Ale když to vezmu kolem a kolem,tak faktické bolesti cca 2,5 hod po píchnutí pl. vody,celkově porod 6 hod,to zvládne každá levou zadní ,kor třetirodička !
A ten výsledek za to stojí POKAŽDÉ :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
byron
7.5.11 08:46

Tak druhý mimčo měl 4 40kg a 54 cm......

Třetí 3 68kg a 48 cm…Třetí porod nebyl zdaleka tak intenzivní, byl i o něco kratší, o málo, ale podstatné bylo, že nebyl zdaleka tak intenzivní

• Nahlásit
  • Citovat
2251
7.5.11 08:48

První syn 2700g,druhý syn 3200g třetí syn 3010g ale porod byl nejdelší a to mě všichni říkali jaká to bude rychlovka :mrgreen: ale pord sám o sobě o.k. a potom bych byla schopná jít hned domů :palec: a teď mě čeká čtvrtý porod zase syn :zed: tak jsem zvědavá co mě čeká a taky se hrozně bojím… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2251
7.5.11 08:50

jo a po porodu stahování dělohy :pocitac: celou noc jsem nespala :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
7.5.11 08:56

Holky já se tak bojím.to by mělo být zařízené jinak :mrgreen: .Já druhý porod měla taky po 12 letech,porod o půlku kratší,ale bolesti mi přišly větší :nevim: a ted po 14 měsících :lol: ,už abych to měla za sebou chjooo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28756
7.5.11 09:00

JÉÉ,na tak to nad tím vůbec nepřemýšlej,to půjde levou zadní! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10016
7.5.11 09:12

Tak ja si nemuzu stezovat :wink: , 1.dite 3,60 , 2.dite 3,55 , 3.dite 2,59 a 4.dite 2,69 , asi jak starnu, nemam tolik stavebniho materialu :mrgreen: Rozdil mezi 2 a 3 porodem 13 let, vsichni rikali, ze to bude jak poprve :? a my do porodnice malem nedojeli 8-o , bolesti teda jako prase, ale po porodu bych mohla jit zrovna do prace :lol: vubec nic mi nebylo. 4 porod po 14.mesicich, strasne jsem se bala, bolesti sileny, ale taky to bylo celkem rychly a kdyby me neotravovaly PA vecnym ,,stouranim,, se ve me, tak na nej mam jiste lepsi vzpominky :think: , rikala jsem si, ze uz me tam nikdo neuvidi, ale klidne bych do toho sla znovu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama