O kolik penez byste si rekli, at vam muz prispiva na zivobyti?

Anonymní
29.10.19 22:45

O kolik penez byste si rekli, at vam muz prispiva na zivobyti?

Ahoj. Schválně jsem napsala přispívá, jelikož na společnou kasu mé a jeho peníze přítel nepřistoupil :nevim: Věc se má tak, že jsme spolu začli chodit, ale každý měl svůj byt který jsme si každý platil sám. U mě je ale levnější nájem, tak jsme se dohodli, že bude výhodnější žít u mě. Přítel se nastěhoval a dostal novou práci v německu na naše cca přes 50 tis. v čistém měsíčně. Já dělám ve fabrice za 16 tis a starám se o psa který je jeho. Tu práci jsem vzala ve fabrice jen kvůli tomu pejskovi, jelikož kdybych dělala někde 12tky tak to nedá. Ještě u něj jsme se domlouvali, že zaplatíme nájem, jídlo a zbytek budem šetřit. Najednou je to problém, každý den mi teď tvrdí něco jiného. Jednou že mi dá tolik, druhý den zas jinou částku. Chci udělat radikální řez a vyřešit toto téma jako dospělý člověk ať můžem normálně žít. Nemůžu ho nutit šetřit naše peníze dohromady když o to nestojím to chápu. Tak se vás tedy ptám - kolik byste řekli ať přispívá peněz? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.10.19 22:48

Oprava v té předposlední větě : O to nestojí tam mělo být ne nestojím (o to společné šetření)

• Nahlásit
  • Citovat
970
29.10.19 22:49

No rekla bych si o pulku najmu, vsechny vylohy za psa+2tis ze ho vencis,, uklizis bobky, to co projite tak napul, energie take napul.. chlapa co by nepristoupil na spolecnou kasu bych nechtela, to i jako manzele bude hamty hamty?:nevim: ja dostala pin asi po trech dnech chozeni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 22:51

Tohle tema je tu dnes a denne. Kolik je teda ochoten “prispet” na spolecnou domacnost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 22:53

@Peggy54 děkuji za názor, mám stejný. Jakmile není společná kasa je to špatně. Už jsem se jednou spálila, že jsem měla vztah kde u mě chlap žil a sotva dal na vše půlku a pak jsem se dozvěděla, že si při mě našetřil na byt a koupil si ho po rozchodu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.10.19 22:55

@ocean.mama Nejdřív mi řekl, že bude dávat 1000 eu což je cca 25 tis., pak že mi bude dávat 20 tis. A pak mi řekl, že kolik je teda nájem, že mi na něj dá přesně do koruny

• Nahlásit
  • Citovat
970
29.10.19 22:57
@Anonymní píše:
@Peggy54 děkuji za názor, mám stejný. Jakmile není společná kasa je to špatně. Už jsem se jednou spálila, že jsem měla vztah kde u mě chlap žil a sotva dal na vše půlku a pak jsem se dozvěděla, že si při mě našetřil na byt a koupil si ho po rozchodu

Jo to jsou takove vycuranci, muj chlap proji o 100% vic nez ja, spotrebuje vice wc papiru, alobalu, nejspis i elektriky, a stejne to berem ze spolecneho a nenapadlo by nas to nejak rozpocitavat, ja si zas rada koupim nejake malovatko drazsi a aby mi to vycital to ani nahodou ;) hadry nam platim ze svyho, ale muj plat mam spis jako kapesne, manzel vydela dost a ja z meho penize odkladam a kupuju prave obleceni boty, zajezdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11713
29.10.19 22:58
@Anonymní píše:
@ocean.mama Nejdřív mi řekl, že bude dávat 1000 eu což je cca 25 tis., pak že mi bude dávat 20 tis. A pak mi řekl, že kolik je teda nájem, že mi na něj dá přesně do koruny

A je to fakt přítel? A nebo mu děláš dog sitting a služku a milenku v jednom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9926
29.10.19 22:58

Sledujte měsíc všechny společné výdaje a někam je zaznamenávejte.
Pak si na to sedněte zanalyzujte a domluvte se jak to budete hradit.

S tím že pokud to chete hradit poměrově podle toho, kolik kdo vyděláváte, tak vy máš o 3/4 nižší příjmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3992
29.10.19 23:01

Nerozumim, na co by ti jako mel prispivat? Zaplati ti pulku najmu a pulku jidla a ty chces prispivat? No tak setrit s tebou na nic nechce, asi zmenil nazor, to se ti taky stane. Musis si zacit setrit sama. Anebo on ti nic neplati? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47548
29.10.19 23:01
@Anonymní píše:

Já bych teda společnou nechtěla, ale příspěvek vidím stejně jak bylo napsáno výše..polovina nájmu + polovina výloh na domácnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 23:02

@Chytrak ještě mk nepřispěl na nic tak se do mě nemusíš strefovat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
47548
29.10.19 23:03
@Anonymní píše:
@Chytrak ještě mk nepřispěl na nic tak se do mě nemusíš strefovat :-)

A no co chceš ty další peníze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 23:05

@Venetia jaké další? Jsme tu týden a má se platit nájem a vzhledem k jeho střídajícím se názorům očekávám zítra opět jiný obrat.

• Nahlásit
  • Citovat
970
29.10.19 23:06

@Venetia zalozte si treti ucet kde budete prispivat pul na pul na jidlo, najem, energie, + at ti na tvuj vlastni posila za psa. Ostatni veci, mobil, konicky si platte ze sveho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama