O svátcích budou v ulicích policisté se samopaly

3391
13.4.17 13:35

O svátcích budou v ulicích policisté se samopaly

http://domaci.ihned.cz/…h-opatrenich

Tak už jste je potkali? :) musím říct, že mě trochu vyděsili při nákupu u nás v OC

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8823
13.4.17 13:42

U nas v OC jsou porad, ale spis mi prijde, ze by si tim samopalem ustrelili nohu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 13:43

Ještě jsem neměla možnost potkat.
Ale je fakt, že „běžní policajti“ se už rojí po městě…
Co na to říct? Je to dost smutné, že v tomto století a na tomto území je potřeba hlídat Velikonoce samopalama :zed: :zed: :zed: A ještě víc líto je mi, že ti nahoře si ani přesto neuvědomují, kde je problém a jak ho řešit - a to, že někam na čtyři dny postaví pětset po zuby ozbrojených policajtů, situaci nezachrání.
Je mi z toho hodně smutno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
13.4.17 13:44

U nás jsou vždy když je nějaká akce ve městě jarmarky, trhy apod. je to hrozné nemám z toho vůbec dobrý pocit

• Nahlásit
  • Citovat
431

Nepotkala, ale buďme rádi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Hlavně, aby v případě potřeby byli schopní adekvátně zasáhnout (tedy nekompromisně a rychle), jinak je to jen výstavka a nic víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9818
13.4.17 13:45

Taky si rikam, aby nektery z nich sam nebyl psychopat a nevystrilel okoli :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
13.4.17 13:47

A myslíte si, že policajt s nejlepším samopalem ví, co má kde jaký hrdlořez pod hábitem? Těžko. Užívejte si Velikonoce a kašlete na to. Co se má stát, stane se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
13.4.17 13:49

@cecetka To už ale přeháníš, ne? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
13.4.17 13:51

To tak necemu pomuze :roll: trapaci. je to jen fraska na uklidneni naroda, aby se nereklo. kdyby k necemu doslo, je jim to prd platny. tomu se zabranit neda. leda by ve vsech vstupech na verejny mista byly ramy na detekci. lidi nebudte naivni. stejne si je sem vlada bude tahat dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3391
13.4.17 13:52

V rádiu jeden odborník říkal, že ani při těch útocích nemají samopaly nabité, jde jen o to, aby psychicky působili na lid..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
13.4.17 13:52
@Tarinka píše:
U nas v OC jsou porad, ale spis mi prijde, ze by si tim samopalem ustrelili nohu :think:
@cecetka píše:
Taky si rikam, aby nektery z nich sam nebyl psychopat a nevystrilel okoli :nevim:
:mrgreen: :mrgreen: :pankac: asi tak
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
13.4.17 13:53
@Elishka1 píše:
V rádiu jeden odborník říkal, že ani při těch útocích nemají samopaly nabité, jde jen o to, aby psychicky působili na lid..

no tak to je parada, asi se zajdu zeptat. a pane policajt, mate to nabity? :mrgreen: aby to nebyly rovnou makety z trznice :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14339
13.4.17 14:46

Ja je teda nepotkala, ale nemam potrebu se o svatkach cpat na nejake hromadne akce, pojedem na chalupu mimo mesto, sejde se cela rodina a bude klid, lepsi nez se nekde mackat v davu lidi a cekat z ktery strany me kdo zastreli :D (mysleno jako vtip, pro rypalky) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
13.4.17 15:17
@Bůča píše:
To tak necemu pomuze :roll: trapaci. je to jen fraska na uklidneni naroda, aby se nereklo. kdyby k necemu doslo, je jim to prd platny. tomu se zabranit neda. leda by ve vsech vstupech na verejny mista byly ramy na detekci. lidi nebudte naivni. stejne si je sem vlada bude tahat dal.

No mě policisti se samopaly zrovna neuklidňují, naopak mám z toho spíše znepokojující pocit potkávat v ulicích ozbrojence.
Souhlasím s tím, že tohle opatření je akorát vidět, ale mám silné pochyby, že něčemu zabrání…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama