O vztazích v české republice

Anonymní
7.2.21 15:54

o vztazích v česká republice

Dobrý den,
Nejsem česká ale jsem česko 3 roky omlouvám se, pokud stále neumím dobře česky :)mám otázku. Miluji českou a českou kulturu, učím se česky a snažím se tuto kulturu adoptovat. Ráda bych měl českého přítele, ale o nich vůbec netuším. Co mají rádi? jak se mám chovat? můžeš mi něco naznačit díky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6780
7.2.21 16:02

Hlavni je pivo u televize. Musis mit zasobu v lednici a pravidelne mu jej nosit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
7.2.21 16:20
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Nejsem česká ale jsem česko 3 roky omlouvám se, pokud stále neumím dobře česky :)mám otázku. Miluji českou a českou kulturu, učím se česky a snažím se tuto kulturu adoptovat. Ráda bych měl českého přítele, ale o nich vůbec netuším. Co mají rádi? jak se mám chovat? můžeš mi něco naznačit díky :)
:srdce: :srdce: :kytka:

Jako všude ve světě, s naivní nezkušeností tě obalamutí podvodníci. Drž se svého, co v tvé kultuře je normální. To aby se ti nestalo, že se pustíš samostatně na tenký led a staneš se oběť lidí, kteří tě budou chtít zneužívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23980
7.2.21 16:37

Chovej se přirozeně. Taky záleží, z jaké kultury pocházíš, jak blízká nebo naopak daleká je od té české.
Základní vztahy se nejlíp začínají v práci - je si o čem povídat, je dost pravděpodobné, že potkáš někoho na „tvojí úrovni“ a budete si rozumnět.

Jak se chovat, co máme češi rádi? To je těžké, každý člověk je jiný. Jeden si s tebou bude chtít povídat o broucích, někdo o filmech, jiný o tom pivu a fotbale,…
Ale asi každý má rád člověka milého, slušného, který hned v začátku nedává otázky příliš ze soukromí (abys nepůsobil vlezle). Můžeš třeba pozvat pár spolupracovníků k sobě domů, něco dobrýho uvařit a uvidíš, jestli z toho něco vyleze. ¨ti, co se kamarádit nechtějí, nejspíš rovnou pozvání odmítnou, ti ostatní určitě rádi poznají něco nového - jiného, nejspíš se tě budou vyptávat právě na tvojí kulturu, protože jsme pěkně zvědavý národ :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1568
7.2.21 16:46

...

Odkud jsi k nám přijela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 21:20
@Tecumseh píše:
Odkud jsi k nám přijela?

Jsem z Turecko :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 21:20
@Mar__tanka1983 píše:
Chovej se přirozeně. Taky záleží, z jaké kultury pocházíš, jak blízká nebo naopak daleká je od té české.
Základní vztahy se nejlíp začínají v práci - je si o čem povídat, je dost pravděpodobné, že potkáš někoho na „tvojí úrovni“ a budete si rozumnět.Jak se chovat, co máme češi rádi? To je těžké, každý člověk je jiný. Jeden si s tebou bude chtít povídat o broucích, někdo o filmech, jiný o tom pivu a fotbale,…
Ale asi každý má rád člověka milého, slušného, který hned v začátku nedává otázky příliš ze soukromí (abys nepůsobil vlezle). Můžeš třeba pozvat pár spolupracovníků k sobě domů, něco dobrýho uvařit a uvidíš, jestli z toho něco vyleze. ¨ti, co se kamarádit nechtějí, nejspíš rovnou pozvání odmítnou, ti ostatní určitě rádi poznají něco nového - jiného, nejspíš se tě budou vyptávat právě na tvojí kulturu, protože jsme pěkně zvědavý národ :mrgreen: :mrgreen:
@Mar__tanka1983
Děkuji vám moc :)
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 21:21

@poučená děkuji vám moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
184
7.2.21 21:23
@Anonymní píše:
Jsem z Turecko :)

merhaba :D ja pochadzam z Bosny a Hercegoviny, ale cely zivot som zila na Slovensku a potom som sa odstahovala do USA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 21:28

@Minči tak že perfektní :) Miluji Bosnu a Hercegovinu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
184
7.2.21 21:29
@Anonymní píše:
@Minči tak že perfektní :) Miluji Bosnu a Hercegovinu :srdce:
:srdce: :* :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
7.2.21 21:45
@Anonymní píše:
@poučená děkuji vám moc :srdce:

Děkuji :srdce:
Přeji vám, ať potkáte jenom samé dobré lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
7.2.21 21:48

Většina mužů je ráda opečovávána a chválena, tím se víceméně nedá nic pokazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 23:29

@Magical-eyes děkuji vám :)

• Citovat
  • Nahlásit
23980
8.2.21 08:47
@Magical-eyes píše:
Většina mužů je ráda opečovávána a chválena, tím se víceméně nedá nic pokazit.

jen se to nesmí přehánět. U chlapů je to tak, že když se jim nechá moc velký prostor, začnou se chovat despoticky :roll:
Je potřeba být taky trochu dáma, né jen služka a kuchařka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat