O2 Family paušál s vlastním výběrem čísla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 20.01.18 00:00
O2 Family pausal-vyber vlastniho cisla za 2000kc

Prosim zakladam nove cislo na pausal u O2 family. Za 2000kc maji moznost, ze me cislo daji vybrat. Zacina to vzdy na stejnou oredvolbu tusim ze 793 nebo jak a zbytek jde vybrat z variant. Planuji to cislo pouzivat jako pracovni pro klienty a chtela bych cislo co vypada dobre a tahne jak se rika…kdyby to bylo neco jako 793 733 799 nebo tak neco.
Bohuzel ale jake tam jsou varianty se dozvite az po zaplaceni 2000kc.
Ptala jsem se se slecny zda takova cisla jsou jeste k dizpozici tak ne rekla ze do uhrazeni me nic rict nemuze a ze pokud uhradim a nevyberu si tak ty penize nevraci.

Ma nekdo primou zkusenost a vi jaka tam jsou jeste volna cisla plus minus nebo zda si treba clovek muze sestavit sve dokonce?

Reakce:
kouřící králík
Závislačka 4262 příspěvků 20.01.18 00:25

Číslo, které táhne :think: mě táhne na záda. Proč se ptáš, když ti to jasně řekla: zaplať a uvidíš :P

Halamka
Závislačka 3694 příspěvků 20.01.18 05:23

Za 2t zajic v pytli.
Nevim, asi jsem divna, ale pokud si mam vybrat cislo, tak si vyberu cislo a zaplatim. Ne, ze zaplatim a potom vybiram z toho, co je…
To je zase vykutalena nabidka :mrgreen:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 20.01.18 08:19

Ani omylem. Ja jsem zakaznik, takze vyberu a zaplatim, ne obracene!

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 20.01.18 16:55
@kouřící králík píše: Číslo, které táhne :think: mě táhne na záda. Proč se ptáš, když ti to jasně řekla: zaplať a uvidíš :P

Ptam se na zkusenosti ostatnich

Deninina
Závislačka 3926 příspěvků 22.01.18 20:22

Ptala jsem se manzela a pry na prodejne lzou. Jelikoz by s tim meli praci a za prodej tohoto cisla nic nemaji, tak se vymlouvají. Normalne by meli vyjet seznam a clovek si bud vybere, nebo ne

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 23.01.18 13:17
@Deninina píše:
Ptala jsem se manzela a pry na prodejne lzou. Jelikoz by s tim meli praci a za prodej tohoto cisla nic nemaji, tak se vymlouvají. Normalne by meli vyjet seznam a clovek si bud vybere, nebo ne

ale tohle je O2 family ne O2 ty nemají prodejnu vše se dělá online…aj smlovy poštou atd.

tvuj manžel dělá O2 nebo O2 family?

Deninina
Závislačka 3926 příspěvků 23.01.18 15:23

@Zahradnice Roku dela OZ u o2, delal family pro me, takze predpokladam, ze vi o čem mluvi. Navic si myslim, ze je nesmysl aby byl nejaky rozdil mezi normalnim a family. Zkusila bych zavolat primo na linku a poptat se, samotnou by me teda zajimalo jak to je :think:

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 25.01.18 08:58
@Deninina píše:
@Zahradnice Roku dela OZ u o2, delal family pro me, takze predpokladam, ze vi o čem mluvi. Navic si myslim, ze je nesmysl aby byl nejaky rozdil mezi normalnim a family. Zkusila bych zavolat primo na linku a poptat se, samotnou by me teda zajimalo jak to je :think:

no to teda je velkej rozdíl… O2 a O2 family je jiná firma…evidentně není uplně informovanej…a na linku sme volala to je jasný.

Deninina
Závislačka 3926 příspěvků 25.01.18 16:57

@Zahradnice Roku evidentne jste chytrejsi nez všichni ostatni a kdyz vite vsechno nejlip, tak proc se vubec ptate? Tak si to kupte za ty 2000 jak vam tvrdi, preji hodne stesti :roll:

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 26.01.18 16:35
@Deninina píše:
@Zahradnice Roku evidentne jste chytrejsi nez všichni ostatni a kdyz vite vsechno nejlip, tak proc se vubec ptate? Tak si to kupte za ty 2000 jak vam tvrdi, preji hodne stesti :roll:

minimálně víc jam tvůj přítel když tvrdí že O2 je stejné jako O2 family. Ano je to dceřiná frančíza ale mají jiná pravidla např pro paušály…

kouřící králík
Závislačka 4262 příspěvků 30.01.18 01:58

Už máš číslo snů :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >