O2 TV a záznam v registru

Anonymní
15.5.20 18:29

O2 TV záznam v registru

Zdravíčko, máte tady někdo prosím službu O2 tv? Právě jsme o ní zažádali i se set top boxem a psalo se tam, jestli souhlasím s kontrolou v registru dlužníků.. já bohužel kvůli zameškání splátky v registru jsem, takže mi to nedají? Nebo jak to je? :? Děkuju..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16252
15.5.20 18:33

Asi ti to nedaji, chlap mel kdysy zaznam v registru a nedali mu nic, bral si to pak na svagra (ze to mel svagr psane na sebe a chlap to platil jemu), ale je to par let zpet, aktualne uplne nevim jestli upravovali podminky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7169
15.5.20 18:35
@Anonymní píše:
Zdravíčko, máte tady někdo prosím službu O2 tv? Právě jsme o ní zažádali i se set top boxem a psalo se tam, jestli souhlasím s kontrolou v registru dlužníků.. já bohužel kvůli zameškání splátky v registru jsem, takže mi to nedají? Nebo jak to je? :? Děkuju..

Mozna, ze budes muset zaplatit ten set top box hned a ne ve splatkach.
Ale nevim. Myslim, ze ti to daji. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 18:36

@Kriss Tina achjo.. :( děkuju moc za odpověď.. Člověk se jednou jedinkrát opozdí o pár dní a hned mu to kazí život :,(

• Nahlásit
  • Citovat
1767
15.5.20 19:07
@Anonymní píše:
@Kriss Tina achjo.. :( děkuju moc za odpověď.. Člověk se jednou jedinkrát opozdí o pár dní a hned mu to kazí život :,(

Já si tedy nemyslím, že kdyby jsi se opozdila jedinkrát o pár dní se splátkou, že bys byla v registru dlužníků :D.
Prostě člověk nese důsledky svého chování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2499
15.5.20 19:29

Nedaji. Muzes to napsat na nekoho jineho… pokud bude cistej a nebude s tim mit problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2499
15.5.20 19:30

Ale nepusti je to, pokud mas dluhy. Pomud ses jen opozdila v nejaky splatce, tak to myslim dostanes. Ja taky zaplatila elektriku nebo leasing o par dni pozde a 02 mam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7169
15.5.20 19:35
@Anonymní píše:
@Kriss Tina achjo.. :( děkuju moc za odpověď.. Člověk se jednou jedinkrát opozdí o pár dní a hned mu to kazí život :,(

Nenapisou te do registru, kdyz se o par dni opozdis se splatkou. To je pekna blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17774
15.5.20 21:06
@Anonymní píše:

Pokud ses opozdila s platbou úvěru v bance a banku o tom předem neinformovala, tak v registru jsi, pokud ses opozdila třeba s platbou internetu, elektřiny apod., tak v registru nejsi.
My jsme měli set-top-box od O2 v pronájmu měsíčně za 1Kč několik roků, potom za 29Kč, potom jsme to zrušili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3974
15.5.20 21:47
@Anonymní píše:

Ale ale ale. Tady nás někdo tahá za nos :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58873
15.5.20 22:01
@Anonymní píše:

Dají, pokud zaplatíš depozit.. Sami tě o něm budou informovat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58873
15.5.20 22:02
@Anonymní píše:

Za to se do registru nedává.. To zase bez pohádek.. K registru je cesta dlouhá :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58873
15.5.20 22:03
@Klopotkova píše:
Pokud ses opozdila s platbou úvěru v bance a banku o tom předem neinformovala, tak v registru jsi, pokud ses opozdila třeba s platbou internetu, elektřiny apod., tak v registru nejsi.
My jsme měli set-top-box od O2 v pronájmu měsíčně za 1Kč několik roků, potom za 29Kč, potom jsme to zrušili.

Dneska už se pronájem nedává

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58873
15.5.20 22:04
@Micaella22 píše:
Nedaji. Muzes to napsat na nekoho jineho… pokud bude cistej a nebude s tim mit problem

Dají s depozitem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17774
15.5.20 22:07
@martina.se píše:
Dneska už se pronájem nedává

Rušili jsme O2 TV v březnu minulého roku, do té doby jsme měli ten pronájem, celkem 7 let a 3 měsíce, jak je to teď mě už nezajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama