O2 zamitnuta zadost o mobil na splatky

64
4.1.21 20:52

O2 zamitnuta zadost o mobil na splatky

Ahoj, nemate nektera zkusenost? Dnes jsem byla v O2 a chtela jsem mobil na splatky, ale zadost byla zamitnuta a nebyli schopny mi rict proc! Uz nekolik let platim radne a vzdy v cas! A oni mi nechteji dat mobil s mesicni splatkou 110,–?
Jeste dodam, ze nejsem a nikdy jsem nebyla ani v zadnem registru dluzniku. Zajimalo by me kdo ma narok kdyz ne osoba bez dluhu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23398
4.1.21 21:02
@talaya píše:
Ahoj, nemate nektera zkusenost? Dnes jsem byla v O2 a chtela jsem mobil na splatky, ale zadost byla zamitnuta a nebyli schopny mi rict proc! Uz nekolik let platim radne a vzdy v cas! A oni mi nechteji dat mobil s mesicni splatkou 110,–?
Jeste dodam, ze nejsem a nikdy jsem nebyla ani v zadnem registru dluzniku. Zajimalo by me kdo ma narok kdyz ne osoba bez dluhu…

No to se nedivím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
4.1.21 21:02

Záleží jakou mate smlouvu a jestli mate nárok na tel ke smlouvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 21:04

Již několik let pracuji pro O2 takže můžu spolehlivě odpovědět, žadatel o zařízení na splátky se vždy prověřuje s registru SOLUS. Pokud byla žádost zamítnuta, byl nejspíš někde nějaký vroubek, nebo je to právě včasné placení, každý zákazník má kreditní třídu podle toho jak platí. Nižší kreditní třídy nemají nárok. Nebo je důvodem splátkový kalendář u O2, který ještě probíhá, nebo klidně starší již uhrazená pohledávka, ale zákazník zůstává na jakési „černé listině“.

• Citovat
  • Nahlásit
8372
4.1.21 21:04

Měsíční splátka na tel 110kč? 8o se nedivím, že to nechtějí dát na splátky :mrgreen:
To bude nějakej levnej šunt, ne? To je problém si ho normálně koupit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 21:07

Pokud máte vše ok, a nic z toho to být nemůže, pak jedině to, že využíváte např pouze televizní programy a internet není možné pořídit k tomu telefon, ten leda k paušálu. A nebo pokud máte služby na firmu/živnost tam záleží na postavení profi smlouvy a daných službách.

• Citovat
  • Nahlásit
272
4.1.21 21:07

Za 110 mesicne maji myslim nejaky xiaomi redmi 9.
On stoji normalne kolem 4000. To se kupuje na splatky? To cumim.
Nejsi na rodicovske? Ze by s tim meli problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
4.1.21 21:08

A proč se nedovolavas odpovědi u O2?
Pokud neví jeden, musí vědět důvod jeho nadřízený…
Je teda zajímavé něco zamítnout a nebýt schopen říct proč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2138
4.1.21 21:09

Já si už o O2 nedělám iluze, asi před deseti lety jsem jim dlužila, dluh prodali, já ho zaplatila, ale stejně budu do konce života na black listu. I třeba za 50 let. No jo, nedá se svítit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
4.1.21 21:09
@Anonymní píše:
Již několik let pracuji pro O2 takže můžu spolehlivě odpovědět, žadatel o zařízení na splátky se vždy prověřuje s registru SOLUS. Pokud byla žádost zamítnuta, byl nejspíš někde nějaký vroubek, nebo je to právě včasné placení, každý zákazník má kreditní třídu podle toho jak platí. Nižší kreditní třídy nemají nárok. Nebo je důvodem splátkový kalendář u O2, který ještě probíhá, nebo klidně starší již uhrazená pohledávka, ale zákazník zůstává na jakési „černé listině“.

Solusu ani nikde jinde byt nemuzu, protoze jsem v zivote nemela zadnou pujcku ani nic na splatky. U O2 jsem nikdy nezaplatila nic pozde, i ten prodejce mi to potvrdil, ze tam nemam zadny vroubek…
ono mi uz jde jen o princip… slo o mobil za 4000,– pro syna. Nechtela jsem se vydavat ted z penez, ale tak me to nastvalo, ze jsem ho koupila za hotovy, ale jinde! Mesicne jim platim 1200,– a oni mi zamitnout zadost o 110,–… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
4.1.21 21:12
@Rachel_cz píše:
Je teda zajímavé něco zamítnout a nebýt schopen říct proč.

To jsem taky chtela, ale uz jsem se tam 30 minut dusila v rousce a neskutecnym vedru… pan nebyl schopnej mi rict proc to tak je… po prijezdu domu jsem se snazila na O2 dve hodiny marne dovolat. Jeste to zkusim zitra, ale uz jsem rozhodnuta od nich odejit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
4.1.21 21:14
@talaya píše:
To jsem taky chtela, ale uz jsem se tam 30 minut dusila v rousce a neskutecnym vedru… pan nebyl schopnej mi rict proc to tak je… po prijezdu domu jsem se snazila na O2 dve hodiny marne dovolat. Jeste to zkusim zitra, ale uz jsem rozhodnuta od nich odejit…

Chapu. Dej pak vědět jak to dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
4.1.21 21:16
@talaya píše:

Tam je těžký se dovolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74213
4.1.21 21:20
@Rachel_cz píše:
Je teda zajímavé něco zamítnout a nebýt schopen říct proč.

Jelikož v podmínkách mají, že důvod zamítnutí nemusí sdělovat, tak se můžeš dovolávat jak chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
4.1.21 21:21
@j.a.n.i1 píše:
Jelikož v podmínkách mají, že důvod zamítnutí nemusí sdělovat, tak se můžeš dovolávat jak chceš.

Nevím, nejsem u nich. Zajímavé :lol: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat