Oba partneři stejný datum i rok narození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mersi45
Stálice 62 příspěvků 13.06.19 11:59
Oba partneři stejný datum i rok narození

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je tu někdo, kdo má partnera narozeného ve stejný den, měsíc i rok. U nás je to 30.9.1972, takže dvě váhy. Jak Vám to ve vztahu funguje? Děkuji a hezký den

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ravedd
Kecalka 186 příspěvků 13.06.19 12:11
@mersi45 píše:
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je tu někdo, kdo má partnera narozeného ve stejný den, měsíc i rok. U nás je to 30.9.1972, takže dvě váhy. Jak Vám to ve vztahu funguje? Děkuji a hezký den

Tak my nejsme stejný rok ale sešli jsme se i ve svátcích blízko u sebe :lol: já se narodila 3.10. a manžel 16.10. Ale jsme 13 let od sebe. Oba váhy a jsme spolu skoro 10 let víceméně bez hádek :lol: ale my se asi hledali až jsme se našli protože ke všemu on má svátek 4.10. A já mám svátek 15.10. :lol: :lol:

Příspěvek upraven 13.06.19 v 12:12

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 12:11

My máme s mužem jen stejný den, ale o 10 let jindy. Jsme 13.9. - oba panna. A občas je to slušné výbušná směs. Ve spoustě věcí jsme stejní a spoléháme, že ten druhý bude jiný…
Ale věřím, že když se chce, všechno jde. :thumbsup:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 12:12

My jsme také dvě Váhy, stejný rok, jen o dva dny od sebe. ;)

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 13.06.19 12:13

Nejsme stejný rok, ale oba panny. Zatím dobrý :nevim: uvidíme jak časem :) ale můj muž teda moc pedantni a poradkumilovna panna není, spis typicky chlap zanechavajici všude binec :lol:

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 13.06.19 12:41
@mersi45 píše:
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je tu někdo, kdo má partnera narozeného ve stejný den, měsíc i rok. U nás je to 30.9.1972, takže dvě váhy. Jak Vám to ve vztahu funguje? Děkuji a hezký den

Tak takových moc nebude, myslím že takový další pár nenajdete. Ve stejný den byli narození ze slavných osobností Emil a Dana Zátopkovi a byli spolu opravdu hodně dlouho. Ale nejsem si jistá jestli byli i ve stejný rok, nebo jen ve stejný den.

mersi45
Stálice 62 příspěvků 13.06.19 12:58

Našli jsme se není to dlouho a už po prvním psaní jsem nechápala, kolik věcí máme společných až mne to zaráží, jestli je to dobře. Když mi nakonec napsal kdy je narozený tak mi spadla brada a nechápala jsem a sama jsem zvědavá, jaký to vztah bude. Předtím jsem měla střelce a nikdy více :roll: A sama žádný pár kolem sebe neznám..

divine woman
Extra třída :D 11969 příspěvků 13.06.19 13:25

Mí prarodiče se narodili asi hodinu po sobě v jedné vesnici. Měli oba dost těžký osud. A jestli si byli povahově hodně podobní neposoudím, nestihla jsem jednoho z nich poznat. Ale oba krátce po sobě onemocněli rakovinou. Náhoda? Osud?

Lexter
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 13.06.19 13:42

Okurková?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 13:53

Anonymně, protože takových asi moc není a nechci být poznána.
Máme v blízkém okolí, oba narození ve stejný den, stejný rok. Bydlí spolu a roky spolu nemluví. Každý si žije svůj život a teda na můj vkus to je tedy hustý vztah. Nicméně mají spolu dvě děti, takže jim to zřejmě někdy a nějak fungovalo. Co jsem slyšela, tak už po prvním dítěti to nestálo za moc :nevim:. Já moc na tyhle věci kolem horoskopů nevěřím, spíš si myslím, že člověka daleko víc formuje rodina, povahové vlastnosti a tady u tohoto páru se to asi příliš dohromady nepovedlo.

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 13.06.19 17:13
@Anonymní píše:
Anonymně, protože takových asi moc není a nechci být poznána.
Máme v blízkém okolí, oba narození ve stejný den, stejný rok. Bydlí spolu a roky spolu nemluví. Každý si žije svůj život a teda na můj vkus to je tedy hustý vztah. Nicméně mají spolu dvě děti, takže jim to zřejmě někdy a nějak fungovalo. Co jsem slyšela, tak už po prvním dítěti to nestálo za moc :nevim:. Já moc na tyhle věci kolem horoskopů nevěřím, spíš si myslím, že člověka daleko víc formuje rodina, povahové vlastnosti a tady u tohoto páru se to asi příliš dohromady nepovedlo.

Omlouvam se, ze to neni presne k tematu, ale ja naopak na horoskopy verim…v numerologii, astrologii apod se nevyznam…ale verim, ze nektera znameni jsou si vice souzena nez jina…aniz bych chtela, tak 5 veledulezitych lidi z meho zivota jsou stejne znameni- raci…mama, nejlepsi kamaradka, prvni dlouhodoby partner (6,5 let), kamarad a muj soucasny partner (prozatim 3 roky), snoubenec a nastavajici otec :heart:…mozna je to vsechno odvisle od te mamy- vsichni jsou ji povahove hodne podobni a s kazdym mi bylo vzdycky moc dobre…
A jinak zdravim par narozeny 13.9.- je nas vic :lol:

mersi45
Stálice 62 příspěvků 14.06.19 06:43

Já zase na numerologii a horoskopy věřím. Zeptala jsem se kamarádky numeroložky a ona mi napsala: Že jsme stejní, máme hodně věcí společných i náhled na život. Prý pokud mají partneři stejný počet 2 v mřížce je na začátku vztahu nenormální vášeň ;) což je pravda a prý už je potřeba od začátku pracovat na tom, že aby nepřišla nuda v sexe..že můžeme být nejlepší přátelé a může se vytrácet vášeň..tak uvidím, zda to bude pravda..děkuji za příspěvky :mavam:

Ravedd
Kecalka 186 příspěvků 14.06.19 06:53

Já na astrologii svým způsobem věřím. Když vezmu obecný popis znamení tak to na nás nesedí ani na jednoho. Oba váhy ale já nejsem nerozhodná ale manžel ten je schopnej se zeptat který tričko z těch dvou co má v ruce chce a já to za něj mám rozhodnout. Ale byla jsem kdysi na nějaký stránce tam se zadávalo datum narození, rok, čas a místo narození a to sedělo úplně perfektně nejen na mě ale i na manžela a děti

mersi45
Stálice 62 příspěvků 14.06.19 06:59

Jak už jsem tu psala, tak jsem měla 3 roky přítele střelce a nikdy více. To nešlo semnou dohromady vůbec. Takže jsem dřív taky nevěřila ale teď po všech zkušenostech ano..ale určitě tam hraje roli výchova, rodina, povaha..

Brontik
Kelišová 7199 příspěvků 14.06.19 08:14

.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama