Oba zdraví, // stále nikde

8.4.17 11:54

Oba zdraví, // stále nikde

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat, určitě Vás tady bude takových spousty se stejným problémem. S přítelem jsme byly na testy a krev na spermio, hormon prof, infekce atd… vše nám vyšlo v pořádku, jak Pritel tak já údajně ukazkově (což jsem byla v šoku) a tedy teď mě čeká ještě průchodnost vejcovodu zavedením tekutiny. Chci vědět zda to někomu z vás pomohlo a jestli se to podařilo? Moje doktorka mi řekla u výsledku, ze problém vypadá spis v moji hlavě, ze jsem jinak úplně zdravá a vše je jak má byt :roll: ze se musím od všeho odprostit a byt v pohodě, což já si myslím ze jsem. Někdy jsem zabrousim a čtu si vaše příspěvky, tak mě napadlo ze zkusím založit toto nové téma čisté jen o tomhle. A jestli ste i přes všechny dobře výsledky a stálém neúspěchu musely podstoupit uměle tehu. Dekuju :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

662
8.4.17 11:56

Zakladni vysetreni mohou byt v poradku, ale ty slozitejsi uz na problem ukazou. Treba u tebe ta pruchodnost. Co endometrioza? A u muze rozsirene vysetrenii spermii, nejen zakladni spermiogram, delali jste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2565
8.4.17 12:07

Na imunologii jste byli? Jestli nemáš protilátky na jeho spermie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 12:17

@Sofie2013 byly sme na podrobném, vše je v pořádku. I moje imunita, ani nemám problém přijmout spermie atd, ovu taky probíhá jak má, folikul praská vše je OK.. Možná se ukáže ze ta průchodnost bude opravdu klíčová, snad..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 12:19

@Sofie2013 já teda pravda ze bojuju hodně ze stresem atd, takže moje hlava funguje na 300%, když si řeknu je mi zle, tak je mi zle, když budu zvracet tak se dokážu hlavou do takového stavu dostat za par minut :roll: a to je od toho odvíjí… Na imunologii jsem byla i sólo a vše OK..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2565
8.4.17 12:38

@Wendyska77 Tak uvidíš, co ta průchodnost. Jak dlouho se snažíte? Třeba to fakt bude v hlavě, ono se lehko řekne, aby na to člověk nemyslel, ale sama vím, že se to těžko provede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 12:54

@Sofie2013 už rok zkousime, je pravda ze do přesne Ovu sme se trefili možná tak 3×… když jsem dělala testy na ovu, tak sme se snažili hlavně než byl test pozitivní, pak už moc ne, myslela jsem si vzdycky ze jak už proběhne ovu tak už si mužem dat pauzu na dva dny aspoň :D já mám ovu hodně citlivou a bolí mě dost břicho jak pri MS, takže jsem vždy jen odpočívala no a po konzultaci s moji doktorkou se mi smála ze prave musíme zkoušet hlavně jak je pozitivní testik :D… takže všechno špatně :lol: a ještě mi řekla ze podle výsledku z testu mám nějakou druhou fázi a ze se musíme hlavně snažit jak vyskočí // u OVU :mrgreen: :lol:.. no ale musím říct ze prvního půl roku jsem doma pořad brecela proč k nám mimi nechce a jak říkáš člověk na to těžko nemyslí.. Ale teď už je to v pohodě, už to začínám brát tak ze jednou to přijde samo a doufám ze bez nějakých umělých pokusu, hodně mě uklidnily ty pozitivní výsledky, tak si člověk oddychne, ale to taky vůbec nemusí nic znamenat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2565
8.4.17 12:58

@Wendyska77 Tak když už víte, kdy se snažit, třeba se zadaří. Hlavně se snaž být psychicky v pohodě a tolik se na těhotenství neupínat. Držím palce! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 13:36

@Sofie2013 zkusím to :mrgreen: Děkuji :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5277
8.4.17 13:37

@Wendyska77 tak to ti nezávidím, sme na tom podobně. Naštěstí první dítě šlo snadno a rychle a my se trávíme u druhého, o které se snažíme 3,5 roku. Sme zdraví, vyšetření máme, ja beru slabou dávku na štítnou žlázu a ted nově na reflux, jinak nic nenašli, sliznice roste ukázkově. Byli sme 1× na iui, z toho prvního bylo // ale v 9tt se prestalo vyvíjet. To jsem ještě neměla léky na štítnou žlázu. Jak jsem je dostala tak jsem okamžitě otěhotněla ale mela jsem hematom a ten praskl a nastal spontanni potrat v 6tt. Od té doby proběhly další 2 iui bezproblémově a nic z nich nebylo. Ja vcelku ve stresu nejsem ale z té neplodnosti jsem jednu dobu měla pěknou depku. Ted už je to lepší a ja to pomalu vzdávám, smířila už jsem se skoro s tím že budeme mít jen dceru.. Tvoje situace je horší. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 17:34

@masinka9 tak uvidíme no :roll: já naštěstí žádnou štítnou ani žádné jiné trable nemám a snad ani nepřijdou.. možná se prckovi jen nechce :roll: depky už mě taky opustily, stejně to neurychlim… Někdy si tady čtu ty komentáře a zůstává mi rozum stát nad tím když se někdo silně hroutí a má treba dvě děti už doma a nemůže mít další.. I to je někdy deptajici pro ostatní, minimálně pro ty co by chtěli alespoň to jedno. JE potřeba byt skromný a rad za to co je. Je to smutné, to ano, ale pro ty co nemůžou mít vůbec a moc by si praly je to fakt neúnosné od některých žen, soucitim s každým :roll: Přeji Vám, ať se časem i ta vše smůla prolomi a vše bude jak si přejete :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
8.4.17 22:11

Rada se pridam :srdce: V létě v 10tt zamlkle tehotenstvi a ted 7 mesicu snazeni. Momentalne duchove na testech 40den cyklu. Nevim co si o tom mám myslet.. :( jestli těhotná jsem, tak pravděpodobně díky změny práce. Začala jsem se soustředit na něco jiného a asi to pomohlo. Jestli opravdu těhotná jsem, bohužel ještě nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
8.4.17 22:13

Jo a jsem první cyklus po laparoskopii vejcovodu. Všechno máme s manželem v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 23:12

@Laila4 vítej :* tak to budeme na tom podobně :think: Budu držet palečky ať se vám to co nejdříve potvrdí :* Já myslím ze se muže stát ze je to někdy o hlavě… čím to trvá dyl, tím je to psychicky náročnější.. já take teď změnila práci, tak uvidíme co nám další měsíce přinesou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
359
12.5.17 08:54

@Wendyska77 nám se nedařilo rok a půl a taky oba úplně zdraví, pak jsme vyzkoušeli insemku (iui) a na po druhé se zadařilo. Tak žádnou paniku, jen to chce vyzkoušet všechny možnosti před umělym. Držim palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama