Obal na těhotenskou průkazku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alík
Echt Kelišová 7866 příspěvků 25.12.08 19:44
Obal na těhotenskou průkazku

Ahoj všem, mám na Vás dotaz a prosbu, dostala jsem těhotenskou průkazku, ale takovou obyčejnou papírovou, jak z první republiky. Brzy bude jak salát, když jí musím nosit všude s sebou. Viděla jsem jednu slečnu, že na ní měla takový béžový plastový obal s kresleným mimčem na vrchu. Nevíte kde se dá takový obal koupit???

Reakce:
Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 25.12.08 19:54
obal

Alíku, zeptej se na gyndě - oni je tam k těm průkazkám mají, jen je někdy zapomenou vydat :-) Já jsem to taky ta měla, poprosila jsem sestřičku a dostala jsem obal dodatečně.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 25.12.08 20:09

ahoj
take jsem dostala obal na gynde takze myslim ze staci rict sestricce.

Alík
Echt Kelišová 7866 příspěvků 25.12.08 20:19

no to jsem zvědavá jestli tyhle škrti mi něco dají :?
A vypadá, tak jak jsem popisovala???

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.08 20:31

Taky mám ten obal na těhu průkazku, ale v každé ordinaci ho nedávají!
Já mám ten dojem, že každá ordinace má jinou těhu průkazku a jiný obal! Kamarádky mají taky jen takový jakoby papírový pytlík na těhu průkazku!
Myslím, že se ten obal koupit nedá, ale 100% to nevím!!!

harpyje
Extra třída :D 10672 příspěvků 25.12.08 21:37

holky, to je hezký, řešit takovýhle „problémy“ :lol: :lol: :lol: :lol:

já jsem to obalila do obalu ze starýho kalendáře. obal jsem sice společně s prukazkou dostala, ale byla na tom nějaká reklama . myslím že na nějaký nesmyslný preparáty pr otěhotný- nejsem ráda za chodící rekalmu, tož jsem ho vyhodila :D

přibližně na to pasuje obal z notýsku A6- ten se dá koupit normálně papírnictví .

har.

krásný Boží hod!

andela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.08 08:36
harpyje píše:
holky, to je hezký, řešit takovýhle „problémy“ :lol: :lol: :lol: :lol:

já jsem to obalila do obalu ze starýho kalendáře. obal jsem sice společně s prukazkou dostala, ale byla na tom nějaká reklama . myslím že na nějaký nesmyslný preparáty pr otěhotný- nejsem ráda za chodící rekalmu, tož jsem ho vyhodila :D

přibližně na to pasuje obal z notýsku A6- ten se dá koupit normálně papírnictví .

har.

krásný Boží hod!

No jo, když je tu nuda jak jsou všichni pospolu u sromečku a cpou se cukrovím, tak pro ty co přes svátky nakukují tu nějaké nové diskuze vzniknout musí ne? :D :D

Alíku - já bych to asi taky řešila obalem na notýsek. Když nebudou mít v ordinaci ;). Já jsem měla růžovou těhu pr. taky s nějakou reklamou přímo na těch tvrdých deskách (tedy tvrdších no) a přes to průhlednej tvrdší obal který jsem tedy dostala. Jinak jsem měla pouzdro, kde jsem nosila těhju průkazku a papíry od cukrářky" (kurňa jak se menuje ta dr co se k ní chodí s cukrovkou?(ro­zuměj mám výpadek)) .. a vlbec papíry z kdejakýho vyš které jsem musela absolvovat.
A teda nevím, průkazku jsem vytáhla jen na kontrolách, takže si myslím že jí jen tak hned nezničíš :D.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 26.12.08 19:04

Anděla - že by diabetoložka? :lol: Ale moji prarodiče taky vždycky chodili k cukrářce, ono se tam asi chodí líp… :lol:

Jinak já jsem ten obal taky dostala spolu s průkazkou na gyndě, je to takový růžový reklamní GS Mamaněco, že je to reklama je mi srdečně fuk, aspoň mám kam nacpat všecky ty papíry ze všech vyšetření, jinak bych v tom měla děsný bordel, jak se znám :roll: Ale ten A6 deníčkový obal by nejspíš taky pasoval úplně v poho…

andela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.08 20:55
Angua píše:
Anděla - že by diabetoložka? :lol: Ale moji prarodiče taky vždycky chodili k cukrářce, ono se tam asi chodí líp… :lol:Jinak já jsem ten obal taky dostala spolu s průkazkou na gyndě, je to takový růžový reklamní GS Mamaněco, že je to reklama je mi srdečně fuk, aspoň mám kam nacpat všecky ty papíry ze všech vyšetření, jinak bych v tom měla děsný bordel, jak se znám :roll: Ale ten A6 deníčkový obal by nejspíš taky pasoval úplně v poho…

No vidíš, to je ona … sem si pak taky vzpoměla jak se jí říká :D.
Jj, a byla to reklama na GS mamaněco, máš recht mařenko … sem si od nich koupila nějaký ty vytaminy a dostala vzorek lízátek na těhunevolnosti (které jsem neměla ale lízátka mi chutnaly :D)

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 26.12.08 22:43

Já měla tu starou 3× a kupovala jsem si průhledné pouzdro jako bylo na průkazku na autobus v papírnictví. Teď mám konečně novou i s obalem a reklama je na průkazce na Gravital..

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 26.12.08 22:54

Ahoj, já ji taky dostala na gyndě, ale proč to píšu, když už je to tak dávno. Na jedné straně byla taky reklama na nějaké vitaminy a na druhé upozornění, že kojení není antikoncepce. :lol:
 Halka

Alík
Echt Kelišová 7866 příspěvků 19.01.09 17:17

Tak jsem dneska byla konečně na kontrole a zeptala se doktora na ten obal a sláva! Dostala jsem přesně tu o které jsem tu mluvila :D díky všem za rady, já myslela, že se dá někde koupit :lol:

http://i106.photobucket.com/…uprkazka.jpg

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >