Reklama

Obal na těhotenskou průkazku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 25.12.08 19:44
Obal na těhotenskou průkazku

Ahoj všem, mám na Vás dotaz a prosbu, dostala jsem těhotenskou průkazku, ale takovou obyčejnou papírovou, jak z první republiky. Brzy bude jak salát, když jí musím nosit všude s sebou. Viděla jsem jednu slečnu, že na ní měla takový béžový plastový obal s kresleným mimčem na vrchu. Nevíte kde se dá takový obal koupit???

Reklama

Reakce:

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 25.12.08 19:54
obal

Alíku, zeptej se na gyndě - oni je tam k těm průkazkám mají, jen je někdy zapomenou vydat :-) Já jsem to taky ta měla, poprosila jsem sestřičku a dostala jsem obal dodatečně.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 25.12.08 20:09

ahoj
take jsem dostala obal na gynde takze myslim ze staci rict sestricce.

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 25.12.08 20:19

no to jsem zvědavá jestli tyhle škrti mi něco dají :?
A vypadá, tak jak jsem popisovala???

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.08 20:31

Taky mám ten obal na těhu průkazku, ale v každé ordinaci ho nedávají!
Já mám ten dojem, že každá ordinace má jinou těhu průkazku a jiný obal! Kamarádky mají taky jen takový jakoby papírový pytlík na těhu průkazku!
Myslím, že se ten obal koupit nedá, ale 100% to nevím!!!

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 25.12.08 21:37

holky, to je hezký, řešit takovýhle „problémy“ :lol: :lol: :lol: :lol:

já jsem to obalila do obalu ze starýho kalendáře. obal jsem sice společně s prukazkou dostala, ale byla na tom nějaká reklama . myslím že na nějaký nesmyslný preparáty pr otěhotný- nejsem ráda za chodící rekalmu, tož jsem ho vyhodila :D

přibližně na to pasuje obal z notýsku A6- ten se dá koupit normálně papírnictví .

har.

krásný Boží hod!

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.08 08:36
harpyje píše:
holky, to je hezký, řešit takovýhle „problémy“ :lol: :lol: :lol: :lol:

já jsem to obalila do obalu ze starýho kalendáře. obal jsem sice společně s prukazkou dostala, ale byla na tom nějaká reklama . myslím že na nějaký nesmyslný preparáty pr otěhotný- nejsem ráda za chodící rekalmu, tož jsem ho vyhodila :D

přibližně na to pasuje obal z notýsku A6- ten se dá koupit normálně papírnictví .

har.

krásný Boží hod!

No jo, když je tu nuda jak jsou všichni pospolu u sromečku a cpou se cukrovím, tak pro ty co přes svátky nakukují tu nějaké nové diskuze vzniknout musí ne? :D :D

Alíku - já bych to asi taky řešila obalem na notýsek. Když nebudou mít v ordinaci ;). Já jsem měla růžovou těhu pr. taky s nějakou reklamou přímo na těch tvrdých deskách (tedy tvrdších no) a přes to průhlednej tvrdší obal který jsem tedy dostala. Jinak jsem měla pouzdro, kde jsem nosila těhju průkazku a papíry od cukrářky" (kurňa jak se menuje ta dr co se k ní chodí s cukrovkou?(ro­zuměj mám výpadek)) .. a vlbec papíry z kdejakýho vyš které jsem musela absolvovat.
A teda nevím, průkazku jsem vytáhla jen na kontrolách, takže si myslím že jí jen tak hned nezničíš :D.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 26.12.08 19:04

Anděla - že by diabetoložka? :lol: Ale moji prarodiče taky vždycky chodili k cukrářce, ono se tam asi chodí líp… :lol:

Jinak já jsem ten obal taky dostala spolu s průkazkou na gyndě, je to takový růžový reklamní GS Mamaněco, že je to reklama je mi srdečně fuk, aspoň mám kam nacpat všecky ty papíry ze všech vyšetření, jinak bych v tom měla děsný bordel, jak se znám :roll: Ale ten A6 deníčkový obal by nejspíš taky pasoval úplně v poho…

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.08 20:55
Angua píše:
Anděla - že by diabetoložka? :lol: Ale moji prarodiče taky vždycky chodili k cukrářce, ono se tam asi chodí líp… :lol:Jinak já jsem ten obal taky dostala spolu s průkazkou na gyndě, je to takový růžový reklamní GS Mamaněco, že je to reklama je mi srdečně fuk, aspoň mám kam nacpat všecky ty papíry ze všech vyšetření, jinak bych v tom měla děsný bordel, jak se znám :roll: Ale ten A6 deníčkový obal by nejspíš taky pasoval úplně v poho…

No vidíš, to je ona … sem si pak taky vzpoměla jak se jí říká :D.
Jj, a byla to reklama na GS mamaněco, máš recht mařenko … sem si od nich koupila nějaký ty vytaminy a dostala vzorek lízátek na těhunevolnosti (které jsem neměla ale lízátka mi chutnaly :D)

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 26.12.08 22:43

Já měla tu starou 3× a kupovala jsem si průhledné pouzdro jako bylo na průkazku na autobus v papírnictví. Teď mám konečně novou i s obalem a reklama je na průkazce na Gravital..

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 26.12.08 22:54

Ahoj, já ji taky dostala na gyndě, ale proč to píšu, když už je to tak dávno. Na jedné straně byla taky reklama na nějaké vitaminy a na druhé upozornění, že kojení není antikoncepce. :lol:
 Halka

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 19.01.09 17:17

Tak jsem dneska byla konečně na kontrole a zeptala se doktora na ten obal a sláva! Dostala jsem přesně tu o které jsem tu mluvila :D díky všem za rady, já myslela, že se dá někde koupit :lol:

http://i106.photobucket.com/…uprkazka.jpg

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >