Obalka s pruhem - lhuta 10dni

Anonymní
1.6.20 07:27

Obalka s pruhem - lhuta 10dni

Ahoj,
Přišla mi v patek obálka s modrým s pruhem.
Obalku jsem přebrala a mám na vyjádřeni 10dni. Prosim Vás, je to 10dni včetně soboty a neděle? Musím se osobně dostavit na úřad a zařídit si to. Nejsem si ale jista, kdy mám přesně deadline…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

768
1.6.20 07:42
@Anonymní píše:
Ahoj,
Přišla mi v patek obálka s modrým s pruhem.
Obalku jsem přebrala a mám na vyjádřeni 10dni. Prosim Vás, je to 10dni včetně soboty a neděle? Musím se osobně dostavit na úřad a zařídit si to. Nejsem si ale jista, kdy mám přesně deadline…

Ano, akorát kdyby ten poslední den byla sobota, neděle nebo státní svátek, tak konči až nejbližší následující pracovní den.

Od pátku 29. května je to pondělí 8. června.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.20 09:58

A je to nekde napsano v zakone, ze je to vcetne sobot? Musim to jet resit pres celou republiku.. Cas navic by mi pomohl. Zacala jsem si listovat spravnim zakonem, ale v dorucovani to moc specifikovano neni teda… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
17283
1.6.20 10:08
@Anonymní píše:
A je to nekde napsano v zakone, ze je to vcetne sobot? Musim to jet resit pres celou republiku.. Cas navic by mi pomohl. Zacala jsem si listovat spravnim zakonem, ale v dorucovani to moc specifikovano neni teda… :roll:

máš tam napsáno do 10 pracovních dní? asi ne, že? takže je to včetně soboty a neděle, kdy je pak rozhodující, jestli poslední den připadl na pracovní nebo víkend, tam by se to dalo o den/dva natáhnout. Kdy jsi to převzala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1318
1.6.20 10:44

Občanský zákoník §605 a násl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu