obaly Pampers - koupím nebo vyměním

74
7.9.04 14:04

obaly Pampers - koupím nebo vyměním

Ahoj maminy,
potřebovala bych obaly od Pampers midi nebo maxi. Chybí mi 10 bodů. Koupím je nebo vyměním. Mám 10 bodů od Huggies. Ozvěte se. Díky. Jarča jarucha@email.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

595
7.9.04 16:15

Ahojky,
mám doma jedno balení Pampers maxi plus. To se Ti nehodí? Já ty obaly jinak vyhazuju do popelnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.9.04 19:54

Jaruš ahoj,
my jsme prozatím u mini pampersek, vím že je možno něco s body podniknout, ale dosud nevím co, slyšela jsem, že je nějaký klub, ale nevím nic bližšího. Byla bys tak hodná a poradila. Díky. Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
74
7.9.04 20:13

Ahoj,
soutěž Pampers probíhá do konce roku. Soutěžní obaly jsou jen midi a maxi, jiné ne. Ještě před pár dny jsem si myslela, že soutěží všechny obaly. Tak mám hromadu balíků, ale bohužel můj syn je už velký a používá maxi plus a za chvíli skončíme u junioru.
Sbírají se přední obrázky maminky s miminkem. Malé balení za 1 bod, ekonomické balení za 2 body a jumbo balení za tři body. Podle počtu bodů máš hračky. Nejméně 8 bodů (např. vkládačka) a max 32 bodů (chodítko, stoleček) a spousty hraček od Fisher-price.
Chybí mi 10 bodů abych měla na stoleček, který chci pro syna k narozeninám. Nevím kde je sehnat. Klidně je i koupím. Taky mám 10 bodů hrošíků od Huggies, který nabízím výměnou.
Soutěžní letáček je na www.mistecko.net/…/pampers.php
Jarča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama