Obava z narození chlapečka

Anonymní
4.10.19 19:32

Obava z narozeni chlapecka

Dobry den! Potrebovala bych poradit. Nebo se spis jen „vypsat“. Ziju se zenou v harmonickem vztahu, po roce snazeni dneska doslo k ET na klinice asistovane reprodukce. Moje obava plyne z ocekavani chlapecka. Ja si proste umim predstavit pouze holcicku.
Kdyz mi bylo 16, byla jsem znasilnena, nyni mi je temer 40let, ale muj odpor k muzskemu pohlavnimu organu se nezmensil. Neumim si predstavit, ze budu muset prebalovat a myt chlapecka. Samozrejme si preji, aby to vyslo. Ale muj strach a 50/50 sance ze to kluk bude, je obrovsky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1995
4.10.19 19:34

To je te celkem kretenismus si porizovat neco, kde je sance 50/50, kdyz tech druhych 50% nezvladnete vystat. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 19:36

No, to se nedá nic dělat. Tenhle risk jsi podstoupila vědomě. Nějak jsem nevyčetla, která z vás to dítě odnosí? Jestli ty, mateřské hormony dost věcí zařídí samy. Jestli bude těhotná tvoje partnerka, tak to je mi případně chlapečka trochu líto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163

Nechcete zkusit vyhledat psychologa? Me celkem pomohl v hodne těžké životní fazi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Nezlob se na me, ale v tomto pripade by jsi nemela stat se rodicem…

Pokud se narodi chlapecek, bude mi ho moc lito… a kdyz hoka, budes ji ucit nenavidet kluky?

• Nahlásit
  • Citovat
441
4.10.19 19:37

Tohle jsi měla řešit předtím než jsi otěhotněla. A i teď bych doporučila návštěvu psychiatra a psychologa. Když jsi plánovala dítě, tak tě nenapadlo, že máš 50% šanci, že se ti narodí kluk?
Chudák dítě pak ponese tvé trauma a bůhví jak se s tím sžije. Takže opravdu, utíkej k odborníkovi, hned. Včera bylo pozdě - a hodně štěstí, čekací doby jsou takové, že možná dřív porodíš, než se k nějakému dostaneš. Řeš to i když zjistíš, že čekáš dceru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11404
4.10.19 19:37

Holka ty jdi na psychoterapii a to fofrem. Jinak chudák dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1054
4.10.19 19:38

Já nesouhlasím s dětmi v homosexuálním vztahu. Ale každý mě pořád přesvědčuje, jak je to super, kolik dětí nemá rodiče a určitě by byly šťastné, že nemusí být v dětském domově. A pak si někdo pořídí ve 40 dítě a má zcela zásadní problém s pohlavím. To jako když to bude kluk, nebudete ho mít ráda? Ach jo
Znásilnění je jistě strašná věc, ale s tímhle byste se měla léčit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11404
4.10.19 19:38
@LilyJane píše:
Tohle jsi měla řešit předtím než jsi otěhotněla. A i teď bych doporučila návštěvu psychiatra a psychologa. Když jsi plánovala dítě, tak tě nenapadlo, že máš 50% šanci, že se ti narodí kluk?
Chudák dítě pak ponese tvé trauma a bůhví jak se s tím sžije. Takže opravdu, utíkej k odborníkovi, hned. Včera bylo pozdě - a hodně štěstí, čekací doby jsou takové, že možná dřív porodíš, než se k nějakému dostaneš. Řeš to i když zjistíš, že čekáš dceru.

Přesně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4914
4.10.19 19:40

Tak doufám, že neotehotnis. Svoje traumata sis měla řešit před vstupem do caru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 19:41

Predpokladam ze tehotna je partnerka. No snad se vam chlapec nenarodi. Myslim ze pro chlapce to bude tezsi nemit otce ale dve mamy s tim navic ze jeste jedna ho nenavidi protoze ma pindik. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19735
4.10.19 19:42
@Anonymní píše:
Dobry den! Potrebovala bych poradit. Nebo se spis jen „vypsat“. Ziju se zenou v harmonickem vztahu, po roce snazeni dneska doslo k ET na klinice asistovane reprodukce. Moje obava plyne z ocekavani chlapecka. Ja si proste umim predstavit pouze holcicku.
Kdyz mi bylo 16, byla jsem znasilnena, nyni mi je temer 40let, ale muj odpor k muzskemu pohlavnimu organu se nezmensil. Neumim si predstavit, ze budu muset prebalovat a myt chlapecka. Samozrejme si preji, aby to vyslo. Ale muj strach a 50/50 sance ze to kluk bude, je obrovsky.

S tímhle jsi neměla vůbec dostat šanci otěhotnět. Zvláští, že máš odpor k pohlavnímu údu, ale spermie z něj se ti neekluje. Vyhledej pomoc psychologa, protože dítě fakt nemůže za to, co se ti v minulosti stalo. Mám skoro pětiletého chlapečka a je to mazlík. Pokud se ti díky malému pindíkovi vrací to, co jsi prožila, terapie by měla pokračovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2648
4.10.19 19:45

Vyhledejte idealne obe pomoc psychologa/psychoterapeuta. Preji vam holcicku, protoze chudak kluk v tom vasem suprtruprfrikulinovskem vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
4.10.19 19:47

Tohle na mě působí jako čistě provokační a vymyšlené téma :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17297
4.10.19 19:52

Holky a v čem je tohle téma a zakladatelka horší než spousty dalších témat kde žensky brečí že se jim má narodit kluk a nechtějí ho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama