Obava ze zamlklého těhotenství

Anonymní
6.11.20 10:54

Obava ze zamlklého těhotenství

Ahoj všem,

na miminko čekáme už skoro tři roky, minulý rok v srpnu jsem prodělala mimoděložní těhotenství a zítra začínám 11 tt. Poslední tři dny se cítím jinak, tak nějak normálně, netěhotně, pobolívá mě děloha a prsa už nejsou tak citlivá.

Mám velký strach ze zamlklého těhotenství, mám takový zvláštní pocit, na kontrolu jdu až 23.11., tak nevím, jak to do té doby zvládnu.

Potřebuji asi jen uklidnit a vypovídat se.

Moc děkuju :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
548
6.11.20 10:57

Anonymni, zavolej si na gyndu a objednej se dříve. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2002
6.11.20 11:11

A nemá nějaká tvoje kamarádka Angel sound? Že by jsi alespoň poslechla srdíčko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
6.11.20 11:15

Už jsi 11tt, to je přece super :srdce: Zkus se objednat na dřív. Já bych měla být 8tt, ale těhotenství je o týden mladší, též se mi hlavou honí zamlklé. Ale co nadělám, musíme jim prostě věřit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 11:18

@kavenka Bohužel ne, ale přemýšlím o koupi? Myslíte, že by bylo srdíčko slyšet už 11 tt?

• Citovat
  • Nahlásit
2002
6.11.20 11:28
@Anonymní píše:
@kavenka Bohužel ne, ale přemýšlím o koupi? Myslíte, že by bylo srdíčko slyšet už 11 tt?

Já jsem si ho pořizovala ve 12tt a už jsem srdíčko našla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14209
6.11.20 11:30
@Anonymní píše:

Ja poslouchala uz někdy od 10tt, taky ze jsem zažila zt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 11:36

@sarah1618 Moc děkuji, zkusím to, snad mě vemou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 11:37

@Kacise Ano, nezbývá nic než věřit. Naše miminko je mladší o tři dny. Nevím, proč mám takové to pocity, ale třeba si opravdu jen něco namlouvám. Moc Vám držím pěsti. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 11:38

@lachtanice86
Moc děkuji, zkusím si jej pořídit :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
290
6.11.20 11:54

Hlavně se na ten angelsound moc neupínej, já jsem 11tt slyšela prd. Pak 13tt jsem už našla poprvé a jen na vteřinku. Teď jsem 15tt a včera jsem hledala 15 minut. Mám plecentu vepredu, takže to asi tlumí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14209
6.11.20 13:54

@BeNiPe taky jsem mela placentu vpředu a slyšela jsem dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
6.11.20 14:50

Ahoj, já měla „vymizení“ příznaků na přelomu 8/9 týdne, také jsem byla strachy bez sebe. Jela jsem pro jistotu na kontrolu, kde bylo vše v pořádku, příznaky se v mírnější formě vrátily cca za 4 dny a ještě ten den jsem z druhé ruky koupila AngelSound. Nicméně srdíčko jsem poprvé našla na pár sekund až někdy v 11 týdnu, což by u tebe mohlo pomoct k uklidnění :-) Hledej hodně dole a neboj se přitlačit, určitě jej najdeš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
6.11.20 15:02

Mimodelozni těhotenství je opravdu velká náhoda. Pokud jsi neměla zamlkla těhotenství, která by se opakovala ve stejném nebo pribliznem týdnu, tak riziko je opravdu malé.
Já mám za sebou jeden porod pak mimodelozni teh. A 3 spontánní potraty. A nyní jsem v 28tydnu 😊
Hormony pracuji na plné obrátky. Kolem 11-13tydne už ubývají nevolnosti. Pokud mas opravdu strach objednala bych se k dr.
Přeji ať je vše v pořádku a klidně těhotenství :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 15:13

Chce to pozitivní myšlení!!! :) Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu