Obavy z pozitivního testu

Anonymní
29.7.21 14:05

Obavy z pozitivního testu

Obracím se na vás s dotazem. Je mi 21 let, a cca 8-10 dnů zpět jsem měla styk s partnerem. HA jsem chtěla nasadit příští menstruaci. Ale mám podezření ze jsem těhotná. Opravdu velmi slabě špiním, naprosto minimálně ale v domě mimo MS. Jsem šíleně unavená, včera jsem spala asi 18 hodin, a bolí mě v krku. Jenže 2 dny zpět jsem měla upal tak nevím čemu to prisuzovat. Každopádně křeče nemám, chutě ani změny nálad také ne. Tak netuším. Zkoušela jsme těhotenský test (ano je brzo) a zobrazily se mi 2 čárky ve smyslu duch. Ale vždy do 15 vteřiny ta druhá zmizela, vždy se to tak děje nebo mám důvod k obávám? Díky moc za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2637
29.7.21 14:10

Bolest v krku po 8 dnech od sexu rozhodně není příznak těhotenství. Těhotná být můžeš a nemusíš. Těžko ti někdo řekne jestli máš mít důvod k obávám nebo ne. Jaký test si dělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 14:16

@alena1995 gsmamatest, to nemyslím že by bolest v krku byla příznakem těhotenství spíš bych ráda věděla jestli nezamenuji těhotenství s nemocí či obráceně. Možná se jen zbytečně strachuji, partner nemá žádný zájem o to mít dítě. A ani já teď nechci. Spíš to špinění by mne zajímalo nikdy se mi to nestalo, mám velmi slabý výtok tmavší barvy a MS má přijít za 9 dní. Tudiz jsem jak na trní protože není moc příčin vzniku tohoto typu vytoku.

• Citovat
  • Nahlásit
2637
29.7.21 14:24
@Anonymní píše:
@alena1995 gsmamatest, to nemyslím že by bolest v krku byla příznakem těhotenství spíš bych ráda věděla jestli nezamenuji těhotenství s nemocí či obráceně. Možná se jen zbytečně strachuji, partner nemá žádný zájem o to mít dítě. A ani já teď nechci. Spíš to špinění by mne zajímalo nikdy se mi to nestalo, mám velmi slabý výtok tmavší barvy a MS má přijít za 9 dní. Tudiz jsem jak na trní protože není moc příčin vzniku tohoto typu vytoku.

No, test si udělej když MS nepřijde. A nebo jít na krev jako samoplatce. Jinak bohužel, nikdo ti nemůže říct. A to, že se ukážou dvě čárky a pak jedna zmizí jsem teda nikdy nezažila a to jsem byla těhotná 3×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
29.7.21 14:33

Pokud jsi mela sex bez ochrany, tak proste muzes byt tehotna..to je zivot..to snad ve svem veku vis…ano, carka se muze objevit, kdyz pres ni jde ta moc, pak zmizi…bohuzel nezbyde, nez nejakych 6 dni pockat…je mozne, ze je tvuj strach opravneny, ale ne kvuli nicemu, co popisujes vyse…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22502
29.7.21 14:33

Dvě čárky se na začátku ukažou často, to jak stoupá moč testem, tak ho na chvíli zprůhlední. Na test je teď brzo, ten je spolehlivý až v den menzes. Špinění může být z hormonální nerovnováhy a pak je otěhotnění dost nepravděpodobný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2932
29.7.21 14:36

Tak některé testy mohou ukázat obrys druhé čárky, když nasavaji tekutinu, ale pokud to hned zmizí, těhotenství to není. Musely by byt evidentní dvě čárky i po ustaleni.

A dítě ve 21 letech taky není žádná tragédie, kamarádka měla v 19, teď v 35 už má velkou holku a začíná žít 8) děti na starý kolena (=po třicítce) jsou taky super, to si víc to mateřství uzijes, než zamlada, ale už tam holt nebude ten velký volný prostor mezi odletem děti z hnízda a důchodovým věkem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 14:45

Jak píšou holky když test namočis a jde ta moč nahoru tak většinou se tam objeví obrys druhé čárky který za pár vteřin zmizí..
Jinak nemohla si mít spíše ovulaci někdy můžeš u ní špinit..me se to za x let stalo jednou že jsem před oči špinila..
Jinak můžeš být těhotná když nepoužíval ochranu s tím musíš počítat ale taky nemusíš.. My máme prerusovany styk x let a otehotnela jsme zatím jen když jsme chtěli.
Jinak já otehotnela plánované ve 20 a žádná tragédie :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1567
29.7.21 14:48

To ti muselo byt jasny, ze muzes otehotnet, kdyz nema ani jeden z vas ochranu. To snad ve svym veku musis vedet :zed: musis pockat az bude meskat ms a pak udelat test. Dite nechcete tak nasadte kondom nebo ty ochranu nebo budes jak kocka plodit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24560
29.7.21 14:56

Počkej pár dní a test zopakuj, víc teď nevymyslis. Těhotná být můžeš, já třeba příšernou únavu taky měla jako první příznak, ještě než vyšel test. Ale muze to být cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 15:19

@migmina děkuji za morální kázání, samozřejmě že to vím, tou dobou jsem čekala na antikoncepci, kterou mám nasadit až za pár dní. Bylo to nerozumné jednání. Ale přeci jen ptala jsem se na radu, a nelíbí se mi jakým způsobem sdělujete svůj názor, každý občas chybuje, ikdyz tyhle chyby by se přiznávám stávat neměly. 🤐

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 15:40

Děkuji vám všem za rady, je to pro mne moc důležité, sice tu na 100% nezjistím jak na tom jsem, minimálně se mzu aspoň trochu uklidnit, asi na to moc myslím. Ale děkuji moc za Vaši ochotu se sdílením zkušeností. Miminko teď ovšem nepřipadá v úvahu, kdybychom někdy mimčo chtěli, bude to v době kdy mu zajistíme lepší podmínky, teď jsme mladí s holym zadkem a velkými sny.

• Citovat
  • Nahlásit
68
3.8.21 19:56
@Anonymní píše:
Děkuji vám všem za rady, je to pro mne moc důležité, sice tu na 100% nezjistím jak na tom jsem, minimálně se mzu aspoň trochu uklidnit, asi na to moc myslím. Ale děkuji moc za Vaši ochotu se sdílením zkušeností. Miminko teď ovšem nepřipadá v úvahu, kdybychom někdy mimčo chtěli, bude to v době kdy mu zajistíme lepší podmínky, teď jsme mladí s holym zadkem a velkými sny.

Kolky den cyklu si a kolky si bola, ked ste mali sex? A aky dlhy cyklus mavas? Najvyssia pravdepodobnost otehotnenia je cca v polovicke cyklu. Ja si meriam bazalnu teplotu a podla nej teda viem, kedy asi je ovulacia a teda pre mna su bezpecne este aj dni 12 DC a potom uz radsej s ochranou az kym sa mi nezdvihne teplota az do menstruacie. Az na vynimku, kedy mi ovulacia raz za 2 roky prisla o dost skor a mame takto tretieho drobca. Ale to si asi pocut nechcela. :roll: Lebo nahoda je blbec… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat