Obavy ze seznámení

Anonymní
21.3.16 13:56

Obavy ze seznámení

Ahoj
doufám, že pochopíte anonym:).. poslední dobou zjišťuji, že mám problém se seznámením s mužkou polovičkou..problém přetrváva už dlouho..ale asi až teď jsem si ho připustila.. dávám to za vinu tomu, že jsem prošla na základace šikanou.. a přišla jsem o nějakou sebedůvěru.. a celkově jsem měla smůlu na kamarádky pomluvy atd. a několikrát jsem se v nich zklamala..známe to každá.. a nvm nějak se to přeneslo na chlapy..takže ikdyž má o mě nějaký zájem a říká, že mi to sluší a tak.. tak mu prostě nevěřím. :nevim:. a myslím si, že se třeba domluvil s kamarády..a dělá si ze mě srandu.. a snažím se ho od sebe odstrčit..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
JayLee
21.3.16 14:01
@Anonymní píše:
Ahoj
doufám, že pochopíte anonym:).. poslední dobou zjišťuji, že mám problém se seznámením s mužkou polovičkou..problém přetrváva už dlouho..ale asi až teď jsem si ho připustila.. dávám to za vinu tomu, že jsem prošla na základace šikanou.. a přišla jsem o nějakou sebedůvěru.. a celkově jsem měla smůlu na kamarádky pomluvy atd. a několikrát jsem se v nich zklamala..známe to každá.. a nvm nějak se to přeneslo na chlapy..takže ikdyž má o mě nějaký zájem a říká, že mi to sluší a tak.. tak mu prostě nevěřím. :nevim:. a myslím si, že se třeba domluvil s kamarády..a dělá si ze mě srandu.. a snažím se ho od sebe odstrčit..

no ja se ti nedivim když vidim kamose kolem sebe jak mazou med dotycnej kolem pusy a pak dalším kamaradum nebo na pive o ni mluvi hodne nehezky přitom ji pisou krasny sms lichoti jen za nejakym ucelem, tak jeko je mi z toho nekdy na :poblion: ale dneska asi bezna věc a fakt lituju kazdyho kd si dneska hleda partnera pac ta doba je uplne jinde stejne tak chovani lidi :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
23860
21.3.16 14:04

Sama píšeš, že to zná každý - skoro každýho na základce šikanovali nebo se mu minimálně kvůli něčemu smáli. A každý se s tím musel nějak vyrovnat. Takže zapracuj na tom sebevědomí ;) Máš tisíc různých způsobů jak ;)
Mmch to je teda slušná paranoia myslet si, že se někdo domluvil s kamarády, aby si ze mne dělal p.del :mrgreen: Kolik ti vlastně je let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.16 14:12

@Gina108 no tak když se ti už něco takového stalo.. tak přestaneš věřit lidem a čekáš jestli se to nebude opět opakovat :) jinak je mi ke 20

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.16 14:15

@JayLee No právě.. z vyprávěním vím, že dřív se takové problemy neřešily.. ale jak má dneska člověk poznat jestli to s ním dotyčný myslí vážně..nebo si dělá je pr.del.. a nadbýhá jen pro pobavení

• Citovat
  • Nahlásit
2892
21.3.16 14:23
@Anonymní píše:
@JayLee No právě.. z vyprávěním vím, že dřív se takové problemy neřešily.. ale jak má dneska člověk poznat jestli to s ním dotyčný myslí vážně..nebo si dělá je pr.del.. a nadbýhá jen pro pobavení

Když budeš nějakou dobu jen randit (bez postele), tak dle mě i dnes dost těch, co to nemyslí vážně, setřeseš. Jasně, můžeš narazit na zvlášť vytrvalýho dobyvatele, ale neni to tak pravděpodobný. Nemyslím, že dřív to bylo nějak zásadně jinak. Pokud se neseznamuješ na internetu, kde o těch lidech nic nevíš, tak se třeba doslechneš v okolí, jaký dotyčný je a tak. A hraje v tom roli vlastní sebevědomí, to si taky myslím. Zkus se zaměřit víc na sebe, na svoje koníčky třeba, práci nebo studium, ono to seznámení pak pravděpodobně přijde samo a bez pochyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
21.3.16 14:26
@Anonymní píše:
@Gina108 no tak když se ti už něco takového stalo.. tak přestaneš věřit lidem a čekáš jestli se to nebude opět opakovat :) jinak je mi ke 20

To jsi ještě mladá ;) Musíš mít za každou cenu chlapa? Nemůžeš zůstat nějakou dobu sama a věnovat se sama sobě? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.16 14:33

@Pipi 00 díky :) ono právě možná přišlo.. a já teď nad tím přemýšlím jestli z toho něco bude nebo jen to jen hraní na kočku a na myš :D

@Gina108 jasně, že nemusím :D ale víš jak..když máš okolo kamarádky, které mají partnera.. a třeba i ta..o které si myslíš, že si ho najde jako poslední.. tak začneš o sobě pochybovat..jestli je vše ok ;)

• Citovat
  • Nahlásit
23860
21.3.16 14:41
@Anonymní píše:
@Pipi 00 díky :) ono právě možná přišlo.. a já teď nad tím přemýšlím jestli z toho něco bude nebo jen to jen hraní na kočku a na myš :D@Gina108 jasně, že nemusím :D ale víš jak..když máš okolo kamarádky, které mají partnera.. a třeba i ta..o které si myslíš, že si ho najde jako poslední.. tak začneš o sobě pochybovat..jestli je vše ok ;)

No přece nebudeš mít chlapa jen proto, abys trumfla kamarádky. :lol: Holka, ty si sebe fakt málo vážíš. Musíš se naučit mít ráda sama sebe, s nikým se nesrovnávat a mít trochu nadhled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1883
21.3.16 14:52
@JayLee píše:
no ja se ti nedivim když vidim kamose kolem sebe jak mazou med dotycnej kolem pusy a pak dalším kamaradum nebo na pive o ni mluvi hodne nehezky přitom ji pisou krasny sms lichoti jen za nejakym ucelem, tak jeko je mi z toho nekdy na :poblion: ale dneska asi bezna věc a fakt lituju kazdyho kd si dneska hleda partnera pac ta doba je uplne jinde stejne tak chovani lidi :nevim:

Přesně… Mám víc kamarádů kluků než holek, a je to šílený, jak o některých mluví. To vidíte, jak sladce se chová k nějaké nesmělé naivní holce, jak jí naslouchá atd. a druhý den si z ní dělá srandu v hospodě. Jedni (spíš jenom) známí se dokonce dohodli na nějaké sázce, bylo to o tom, že ten jeden odpaní jednu holku, která fakt byla taková naivní mladá dívčina. Fakt mi jí bylo líto, protože ona tomu věřila, ale byla to jenom sázka (zjistili jsme to ale až „poté“). Nebo mám kamarády, kteří mají přítelkyně, a ti o nich mluví hnusně (proč s nimi tedy jsou???)
Je pak těžký věřit chlapovi, že to myslí vážně :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.16 15:05

@Gina108 :))
@KimL úplně s tebou souhlasím je to hrozné..a o to horší když už mají přítelkyni a mluví tak o ní.. a já právě budu ten nesmělý typ.. asi se nad tím člověk musí umět i povznést..ale jak to nevím

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.16 15:13

@Gina108 já je nechci trumfnout..spíš mě asi netrápí to že ted momentálně žadného nemám..jako to že jsem neměla vůbec žádného..

• Citovat
  • Nahlásit
1883
21.3.16 15:14
@Anonymní píše:
@Gina108 :))
@KimL úplně s tebou souhlasím je to hrozné..a o to horší když už mají přítelkyni a mluví tak o ní.. a já právě budu ten nesmělý typ.. asi se nad tím člověk musí umět i povznést..ale jak to nevím

Ono je nejhorší, že takhle se nechovají jenom ti „šoumeni“, od kterých by to třeba člověk čekal. Chovají se tak i jinak milí a vlastně docela v pohodě kluci.
Podle mě teda není důležité, jak se ten kluk chová k tobě, ale jak mluví o svých bývalkách nebo o jiných holkách. Úplně stejně jako když chceš rozeznat zmetka od slušného člověka - sleduješ jak se chová k uklízečkám, servírkám atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2687
21.3.16 15:31
@KimL píše:
Ono je nejhorší, že takhle se nechovají jenom ti „šoumeni“, od kterých by to třeba člověk čekal. Chovají se tak i jinak milí a vlastně docela v pohodě kluci.
Podle mě teda není důležité, jak se ten kluk chová k tobě, ale jak mluví o svých bývalkách nebo o jiných holkách. Úplně stejně jako když chceš rozeznat zmetka od slušného člověka - sleduješ jak se chová k uklízečkám, servírkám atd.

To vetsinou jen frajeri, kdyby mezi chlapa vykladal, tak miluje svou pritelkyni a jak je dokonala, tak by byl za troubu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
21.3.16 16:28
@Anonymní píše:
@Gina108 já je nechci trumfnout..spíš mě asi netrápí to že ted momentálně žadného nemám..jako to že jsem neměla vůbec žádného..

Však to nevadí. Já byla panna až do devatenácti a jsou holky, co ještě později a že bychom byly všechny divné? :nevim: :mrgreen: Máš v podstatě dvě možnosti - buď o to přijít s prvním blbečkem, co ti přijde do cesty nebo nespěchat a užít si to.
Víš vůbec, kolik holek, co už toho partnera měly, si ten sex napoprvé užilo s fajn partnerem? Valná část o TO třeba přišla někde na diskošce buhví s kým. To je fakt lepší být panna až do pětadvaceti, ne? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat