Obavy ze vztahu a další

Anonymní
18.6.20 15:23

obavy ze vztahu a další...

Ahoj, vůbec nevím, kde začít, ale asi takhle…
Za poslední cca dva měsíce se cítím strašně osamocená. Chtěla bych konečně normálního kluka, většina lidí kolem mě jsou zadaní a já furt nic. Nejsem typ člověka, který by všude měl zapotřebí psát, že hledám kluka, vypsat tam jak by měl vypadat atd, to mi prostě přijde stupidní a je to jak hon ve školc :roll:
Nechci o sobě říct, že jsem ošklivá, ale hezká taky ne :d prostě jsem normální holka, nezáleží mi na značkách a podobných pitomostech, nemám zapotřebí se s někým předhánět, kdo má dražší tričko
jsem fakt hodná a tím se váže i to, že se k lidem nedokáži chovat stejně hnusně jako oni ke mně, strašně si na lidi zvykám a pak mě o to více bolí, když mi ubližují, ale fakt jim neumím říct, co doopravdy potřebuji ://// no a teď jsem odběhla od tématu, bojím se, že když půjdu do vztahu, že se mnou ten kluk strašně zamete a půjde mu jen o s*ex… Omlouvám se asi jsem se potřebovala hlavně vypsat, prosím jestli mi budete psát, že si za to můžu sama a že jsem hloupá že lidem neumím říct ne, tak si to prosím odpusťte, spiš bych poprosila aby na toto reagovaly ženy, které třeba zažily stejné pocity, nebo aspoň podobné. Ještě prosím za zachovaní anonymity

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1031
18.6.20 15:48

Tohle je v hlavě, musíš na tom zapracovat. Jestli máš už předem strach, že tě lidi budou využívat, tak to tak nakonec dopadne. Najdeš si nějakého manipulátora, který vycítí, že si sebou nejsi vůbec jistá. Musíš na tom všem zapracovat. Naučit se říkat ne, i když je to pro tebe těžké. Začni s maličkostmi, na které řekneš ne. Chápu tě, dřív jsem s tím taky měla problém. A určitě si nehledej někoho jen proto, abys někoho měla a zoufale někoho potřebuješ, tím spíš bys našla přesně to, co popisuješ. Každý si k tobě dovolí jen to, co mu dovolíš ty. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1257
20.6.20 10:52
@Anonymní píše:
Ahoj, vůbec nevím, kde začít, ale asi takhle…
Za poslední cca dva měsíce se cítím strašně osamocená. Chtěla bych konečně normálního kluka, většina lidí kolem mě jsou zadaní a já furt nic. Nejsem typ člověka, který by všude měl zapotřebí psát, že hledám kluka, vypsat tam jak by měl vypadat atd, to mi prostě přijde stupidní a je to jak hon ve školc :roll:
Nechci o sobě říct, že jsem ošklivá, ale hezká taky ne :d prostě jsem normální holka, nezáleží mi na značkách a podobných pitomostech, nemám zapotřebí se s někým předhánět, kdo má dražší tričko
jsem fakt hodná a tím se váže i to, že se k lidem nedokáži chovat stejně hnusně jako oni ke mně, strašně si na lidi zvykám a pak mě o to více bolí, když mi ubližují, ale fakt jim neumím říct, co doopravdy potřebuji ://// no a teď jsem odběhla od tématu, bojím se, že když půjdu do vztahu, že se mnou ten kluk strašně zamete a půjde mu jen o s*ex… Omlouvám se asi jsem se potřebovala hlavně vypsat, prosím jestli mi budete psát, že si za to můžu sama a že jsem hloupá že lidem neumím říct ne, tak si to prosím odpusťte, spiš bych poprosila aby na toto reagovaly ženy, které třeba zažily stejné pocity, nebo aspoň podobné. Ještě prosím za zachovaní anonymity

Nehledej si chlapa dokud o sobe jsi schopna napsat, ze nejsi hezka 8) jinak palec nahoru;) mas syndrom hodneho hocha :mrgreen: holky na to maji knizku Bud jako kocka. Myslim ;)

Edit: anonymni napis me SZ, byl jsem kde jsi Ty a rad pokecam. Sam se ted davam dokupy a cekam na holtr tak se nemusis bat. Sex by me zabil :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama