Občanský průkaz nebo pas?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
29363
9.5.12 10:03
@katek78 píše:
@Regina Hero jak se prosím tě díváš na počet lidí na úřadě?
Taky neočekávaně pojedeme a děsím se front (s dvouletým a pětiletým) … Díky.

Na stránkách našeho magistrátu mají „aktuální stavy na přepážkách“ a tam to je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
9.5.12 10:06

@Regina Hero díky, už jsem se k tomu proklikala (taky jdeme do Olomouce) nevypadá to nijak hrozně, čekačka 20 minut, objednat jde teda až na 20.6., asi to risknem přímo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20278
9.5.12 10:07
Jo na brněnských stránkách by to mělo být taky, říkala slečna…ale já jsem dneska fakt marná, nemůžu to za Boha najít
@Regina Hero píše:
Na stránkách našeho magistrátu mají „aktuální stavy na přepážkách“ a tam to je…

Jo na brněnských stránkách by to mělo být taky, říkala slečna…ale já jsem dneska fakt marná, nemůžu to za Boha najít :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20278
9.5.12 10:09
@Regina Hero píše:
@RyBANA Nikdo tu z tebe debila nedělá… si to tak zase neber… a že před létem lidi blázní a jsou fronty, to je specialita snad odjakživa, ne jen teď ve spojitosti se změnami… víš, jaká je to dnes paráda? Zažádáš si o pas a dostaneš ho… za mých mladých let se dělaly doložky k vycestování, nebo pasy, to se schvalovalo a taky ti to dát nemuseli… podle toho, kam jsi jela, tak jsi dostala poukaz na maximální částku pro výměnu peněz a když jsi vezla něco navíc načerno, tak ses modlila, aby ti to na celnici nenašli nebo tě neposlali zase zpátky domů…

V pohodě, já zrovna nemyslela tvoje příspěvky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29363
9.5.12 10:13
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20278
9.5.12 10:13
@Regina Hero píše:
http://ke.customer.decent.cz/a006/mon/

ty jsi Bůh a já fakt debil :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29363
9.5.12 10:15
@katek78 píše:
@Regina Hero díky, už jsem se k tomu proklikala (taky jdeme do Olomouce) nevypadá to nijak hrozně, čekačka 20 minut, objednat jde teda až na 20.6., asi to risknem přímo :think:

Jo, dvacet minut je v pohodě… to se dá zvládnout i s dětma… chce to dost pití a sušenek a pohoda… a dnes jsou tam až do sedmi do večera, takže to je taky trochu výhoda… já tam minule byla v šest, nikde ani noha, všichni si říkají, že mají do čtyř nebo do pěti a tak tam ani nejdou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29363
9.5.12 10:17
@RyBANA píše:
ty jsi Bůh a já fakt debil :oops: :lol:

Ale houby… ráda jsem pomohla… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8911
9.5.12 10:17
@petruna26 píše:
my máme v pase jen první dítko.. A teď jsme se narychlo rozhodli, že pojedeme pryč :? no, asi nepojedeme, nenechám toho mladšího doma, že…

No můžeš nechat udělat ten rychlopas. Dáš za to sice litr, ale udělají ti ho i dřív než do 15 dnů. Jo a fronty na ně rozhodně nejsou… :lol: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8911
9.5.12 10:20
@Regina Hero píše:
@Wiolla Já se na to ptala a ty rychlopasy dělají na místě, nemají tu spešl vysílačku a čip, a ty druhé se posílají někam centrálně, takže to nezpracovávají tady, ale snad v Praze nebo kde… takže prostě další práce včetně cesty dokladu z místa výroby do místa vyzvednutí navíc…

No a hlavně se to dělá nějak po várkách ne průběžně. Protože slečna říkala něco jako: nám zpátky chodí 25., 30., a 2. nebo tak nějak. Takže za ten měsíc jen ve 3 termínech… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
9.5.12 10:20

to je supr nápad, jít tam až kolem té šesté …
vidíš, já se na tu otvíračku dívala, ale automaticky přemýšlím: aha, pondělí děs, středa taky, no nic musím omluvit malýho ze školky a půjdem ve čtvrtek ráno … ten večer mi ani nějak nedocvakl, ale těch 19 jsem myšlenkově registrovala, asi tak uvažujou všichni :think:
díky za nápad :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8911
9.5.12 10:21
@RyBANA píše:
Jo na brněnských stránkách by to mělo být taky, říkala slečna…ale já jsem dneska fakt marná, nemůžu to za Boha najítJo na brněnských stránkách by to mělo být taky, říkala slečna…ale já jsem dneska fakt marná, nemůžu to za Boha najít :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20278
9.5.12 10:26
@Wiolla píše:

ještě mi řekni, proč na Husově 5 nikdo není a v té trojce je tak narváno :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8911
9.5.12 10:26

No a další věc je, že když se podívám na úřední hodiny, tak dlouhý den mají v Brně jen Po a St (8-17h, žádných 19h) a v ostatní dny jen na 4 hodinky (8-12h). Nerozumím tomu, proč úřady fungují v tak divném režimu. Proč tam není obslužnost stejná jako v obchodě či v bance? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8911
9.5.12 10:27
@RyBANA píše:
ještě mi řekni, proč na Husově 5 nikdo není a v té trojce je tak narváno :think:

Taky jsem na to koukala a nevěřila vlastním očím. To by možná stálo za pokus. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat