Občas se nedokážu přinutit vstát z postele...

Anonymní
18.1.21 19:31

Občas se nedokážu přinutit vstát z postele

Ahoj.. už z názvu je to jasné. Nemám dá se říct žádné starosti, nic, občas mě pohltí úzkosti ze situací a občas starostí co má asi každý.. Ale co mě trochu trápí je že mám občas takový dny a nálady, kdy se nedokážu ani přinutit zvednout z postele, nebo se zvednu, přesunu na gauč, ignoruji celý svět a z nějakýho pro mě naprosto nepochopitelnýho důvodu mám vždycky pocit, že se stydím sama před sebou a před celým světem.. že se ani nedokážu podívat sama na sebe do zrcadla ale nevím proč :roll: :roll: vydepkařím se z toho a druhy den jsem v pohodě, jen nevím proč se mi to děje, jestli to nějak řešit, když se mi to neděje každý den a tak by mě zajimal vás názor :? A zda se to teeba neděje někomu z vás taky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18.1.21 19:42

Nepíšeš kolik máš roků. Nechodíš do práce, ani na brigádu? Nebo jsi školou povinná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
858
18.1.21 19:54

No, prostě jste líná… znám takových případů „úzkostí“ a „depresí“ mezi mladými lidmi více než dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19737
18.1.21 19:57

Ty nepracuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 20:01

@me57h No, nevim, zda jste někdy zažila ve svém okolí někoho s depresí..jinak byste tohle nenapsala.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 20:01

Studuji a také mám brigádu ke studiu.

• Citovat
  • Nahlásit
858
18.1.21 20:02
@Anonymní píše:
@me57h No, nevim, zda jste někdy zažila ve svém okolí někoho s depresí..jinak byste tohle nenapsala.

Zažila jsem u osoby blízké „depresi“, normálně jsem viděla, že bere i antidepresiva, a byla teda úplně v pořádku. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19737
18.1.21 20:06
@me57h píše:
Zažila jsem u osoby blízké „depresi“, normálně jsem viděla, že bere i antidepresiva, a byla teda úplně v pořádku. :roll:

Ty samozvaná psycholožko nebo psychiatričko, ty vidíš lidem do hlavy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14633
18.1.21 20:07
@me57h píše:
Zažila jsem u osoby blízké „depresi“, normálně jsem viděla, že bere i antidepresiva, a byla teda úplně v pořádku. :roll:
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19737
@Anonymní píše:
Studuji a také mám brigádu ke studiu.

Tak jestli to zvládáš, tak to jde. V současné situaci je zralý na prášky asi každý druhý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@me57h Jo, je ji fajn a sype do sebe dobrovolně chemii…???!!!Do hlavy člověku nevidíš!!!

• Citovat
  • Nahlásit
9108
18.1.21 20:08
@me57h píše:

Ono ale spousta lidí navenek vypadá, že jsou ok, a nevíš, co se jim honí hlavou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
858
18.1.21 20:10
@Anonymní píše:
@me57h Jo, je ji fajn a sype do sebe dobrovolně chemii…???!!!Do hlavy člověku nevidíš!!!

Jako nevím, už tak často nejsme v kontaktu, ale je dost možné, že tohle je kvůli pozornosti. Prý to někteří lidé takto dělají a prášky dneska napíšou kdekomu.

@divine woman píše:
Ty samozvaná psycholožko nebo psychiatričko, ty vidíš lidem do hlavy?

Nevidím, ale znám tuto osobu velice dobře a jsem si jistá, že jí nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3593
18.1.21 20:10
@me57h píše:

Já se léčím mimo jiné s depresemi, přidruženými k mé hlavní diagnóze, beru 5 druhů psychiatrických léků, z toho dvoje AD, měla jsem cca 40 elektrošoků. Rána mám úplně šílená, asi na mně taky není nic vidět, ale vnitřně je mi hrozně, taková beznaděj, výčitky, že spím, ale prostě vstát nejde, tak ležet musím (tedy já tvrdě spím).

Nevím zakladatelko, jestli je to u tebe něco podobného, nebo jak často ty stavy míváš, jak dlouho ležíš apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9108
18.1.21 20:11
@me57h píše:
No, prostě jste líná… znám takových případů „úzkostí“ a „depresí“ mezi mladými lidmi více než dost.

Prosímte ty se radši nevyjadruj, buď tak laskavá, co slovo to perla, nedivila bych se kdyby z tebe měly depresi i tvoje dcery…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat