Občas ze mě něco odtéká 32tt poradíte?

Anonymní
25.10.20 10:28

Občas ze mě něco odtéká 32tt poradíte?

Dobrý den, prosím vás jsem ve 32tt a včera jsme byli s přítelem na procházce a já každou chvilku čůrám ale i když jsem se vyčůrala tak potom že mě pořád po troškách něco odtéká že si asi budu muset pořídit vložky protože jsem pak úplně mokrá… Nevím jestli to je výtok nebo co je to prostě jakoby čirá voda… A i když jdu doma na záchod tak se vyčůrám už jsem hotová a nakonec zase slyším že že mě malinko něco odteče ale moč to není… Máte někdo zkušenost prosím? Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2531
25.10.20 10:33

Může to být plodová voda. Dej si nějakou obyčejnou vložku bez parfemace a jeď s ní do porodnice. Tam udělají test jestli to plodovka je nebo není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5175
25.10.20 10:34

Pokud to vytéká z pochvy může to být obyčejný výtok nebo i plodova voda. Nasad si vložku, a pak jed do porodnice, oni na ni něco naliji a zjisti zda to je plodovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 10:36

A když by to byla plodovka tak co se děje dal??

• Citovat
  • Nahlásit
3195
25.10.20 10:44

Jak dlouho to z tebe už odtéká? Může to být výtok, ale než to podcenit tak bych jela hned do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3195
25.10.20 10:45
@Anonymní píše:
A když by to byla plodovka tak co se děje dal??

Pokud je to plodovka, tak ti píchnout kortikoidy na dozrání plic miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
25.10.20 11:08

Určitě bych jela do nemocnice. Může to být plodová voda lepší když tě zkontrolují jestli se něco neděje. Samozřejmě to nemusí nic být ale jistota je jistota. My jsme takhle ve 31tt porodily

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
25.10.20 11:21

Jeď hned do porodnice. Při prvním těhotenství jsem toto pár dnů přehlížela, říkala jsem si, že je to jen větší výtok, který doprovázel celé těhotenství. Houby. Po pár dnech jsem byla v poradně, málo plodové vody, okamžitá hospitalizace a vyvolání porodu. Druhý den se mi narodil chlapeček. Já teda byla už na začátku 36 tt, takže to nakonec nebyla žádná hrůza. Nicméně bych to nepodceňovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2531
25.10.20 11:34

@mamnousek I mě se to stalo, bylo to kolem Silvestra, tak jsem čekala 3 dny na kontrolu na gyndě, ale bylo pozdě. V 16. týdnu a voda celá pryč. Od té doby říkám, radši hysterická těhule než přijít o mimčo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3937
25.10.20 11:41

Také bych to nepodcenovala, dala bych si vložku (tu poporodní) a jakmile by „něco“ odteklo, jela bych s tím do porodnice. Kdyby to plodovka byla, už si tě tam nechají kvůli riziku infekce, dostaneš atb a možná tě budou ještě chvíli udržovat. Ale mimi bude muset ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7172
25.10.20 13:06
@Mallorka píše:
Také bych to nepodcenovala, dala bych si vložku (tu poporodní) a jakmile by „něco“ odteklo, jela bych s tím do porodnice. Kdyby to plodovka byla, už si tě tam nechají kvůli riziku infekce, dostaneš atb a možná tě budou ještě chvíli udržovat. Ale mimi bude muset ven.

Bude muset ven? 8o V porodnici na rizikovém byla se mnou paní, které odtékala plodová voda a udržovali miminko v bříšku, dokud to šlo. Tuším, že v nemocnici strávila tak měsíc, než se jí miminko narodilo. Asi záleží, v jakém množství odtéká, protože se prý plodová voda také neustále tvoří.

V každém případě souhlasím, vezmi si zakladatelko porodnickou vložku a jakmile z tebe zase něco vyteče, jeď s ní do porodnice. Pokud ještě nemáš nabalenou tašku do porodnice, určitě si ji nachystej. Nachystaná taška vydrží v koutě klidně do termínu porodu, ale je lepší být připravená a kdykoliv ji jenom vzít. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama