Občasné křeče/píchání na břichu v těhotenství, 37tt

1
23.9.20 19:34

Občasné křeče/píchání na břichu v těhotenství, 37tt

Dobrý den, ahoj,
chtěla bych se zeptat, jsem 37tt a občas mě popadne taková tupá/křečovita/pichaci bolest na břichu…konkrétně na levé straně nad pupikem (ne u žeber) a nebo vedle na pravé straně vedle pupíku…vždy když mě to chytne tak si musím sednout nebo si lehnout a v tu chvíli je to OK. Štve mě, že mě to omezuje…vetsinou je to horší k večeru… Zná to některá? Nebo nevíte o co jde? Předem děkuji za radu. Říkám si, že to není nic vážného, jelikož po ránu mě nic netrápí ani nebolí.. Začne to až v průběhu dne… Třeba když déle stojím nebo něco dělám…no snad to někdo pochopíte. 😄
Přeji hezký večer. 😌

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
372
24.9.20 21:36

Já nevím, ale nejsou tyhle různé problémy v tomhle týdnu už normální? Já jsem v 35.týdnu a mám pořád něco, bolení, píchání, někdy mě vyloženě bodne dole v podbřišku skoro v třísle, jak by mi tam někdo vrazil jehlici. Ale beru, že to už musím nějak doklepat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
27.9.20 09:58

Ahoj, taky jsem to měla právě včera, bolest jakoby křeče po celém břiše a k tomu i bolest zad, ale to jsem nijak nevnímala, spíš ta křeč v břiše je dost nepříjemná, bylo to asi 5 minut včera dvakrát za den ale potom to přestalo, taky mě zlobí třísla, dnes jsem 38+2 termín porodu mám 9.10. a už jen netrpělivě čekám kdy se malé bude chtít ven :zed: doktorka mi napsala do zprávy, čípek na falangu, polotuhý, sakrálně, hrdlo pro prst, na vchod naléhá hlava plodu v zach. VB, VP moc tomu teda nerozumím, ale asi že už by to mohlo být na blížící se porod? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama