Občasné krvácení 3. měsíc po porodu

Anonymní
27.2.20 14:33

Občasné krvácení 3. měsíc po porodu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli jste se některá také nesetkala s krvácením po takhle dlouhé době od porodu. Jedná se vždycky jen o malinké množství čisté krve (rozumějte bez nějakých cucků a vzhledu, jak když se člověk řízne do prstu). Myslela jsem si, že je to jen po pohlavním styku (který mě mimochodem docela bolí, což je prý normální), ale už je to od styku 11 dní a zase jsem trochu zakrvácela. Není to každý den a když se to stane, tak se to většinou už ten den neopakuje, mám pak jen žlutavorůžový, další dny žlutý výtok, takže menstruaci bych vyloučila :nevim:. Jo a stává se to po kojení. Trochu mě bolí i oblast podbříška a rodidla při prohmatu, taky břicho a záda, ale to přikládám spíše zátěži při tahání se s mým 6 kilovým tříměsíčňákem.
Na gynekologii jsem byla na preventivce minulý týden. Gyndař mi řekl, že mám něco na čípku. On teda neřekl něco, ale nějaký odborný výraz a ten jsem si nezapamatovala. Dal mi vzorek vag. čípků Cicatridina a že si mám pak další koupit v lékárně. Že to pomůže k zahojení toho na čípku, nicméně nepociťuji žádnou změnu k lepšímu. Taky řekl, že když se to tak budu mít pořád i za půl roku, že uděláme nový stěr z čípku. Mě to ale přijde za strašně dlouho. Není možné, že mi třeba něco zůstalo v děloze od porodu? Díval se mi tam sice ultrazvukem, ale jen na vaječníky, jestli nemůžu být těhotná :zed:
Mám strach, abych něco nezanedbala a neměla pak třeba problém s dalším těhotenstvím nebo záněty.
Ještě říkal, že s tím hojením tam dole to je tak blbé, protože plně kojím a tak nemám ty správné hormony, který by to zahojily :?
Nemáte některá podobnou zkušenost? Případně odeznělo to samo?
Dík,
zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14
28.2.20 09:46

Já taky i po 4 měsících, většinou po sexu, občas silnější krvácení, trvající někdy 2 dny, někdy týden a bolest při začátku sexu, ale i ta už pomalu mizí. Byla jsem u doktorky a říkala mi, že všechno vypadá v pořádku, že hold někomu stačí k celkové regeneraci šestinedělí, někomu půl roku a déle. Pokud si z toho nervózní, asi zkus i jiného doktora?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama