Reklama

Občasný kašel, slabší rýma a drobná vyrážka v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JitaPitterova
Kecalka 217 příspěvků 15.01.18 09:08
Občasný kasel,slabší rýma a drobná vyrážka v podbřišku

Dobrý den, nevíte prosím někdo co by to mohlo být? Už asi týden nase tříletá dcerka pokaslava ale většinou když jsme doma a topí se včera ji začla tu trošku ryma bílé barvy někdy takový hlen ale bílý a večer po vykoupani jsem koukala že má drobnou vyrážku v podbřišku ráno ji to svedelo. Nevíte co by to mohlo být? Teplotu má normální 36,8 :( Děkuji :nevim:

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 15.01.18 09:23

Proč s ní nezajdete k doktorovi??? 8o

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >