Občerstvení na oslavu ve stylu víly Ariel- nápady

1083
14.6.20 22:02

Občerstvení na oslavu ve stylu víly Ariel- nápady

Ahoj, dcera v pátek oslaví s kamarádkami 7. narozeniny, hlavním motivem bude vila Ariel. Dívky budou vyrábět náhrdelníky z mušlí, nějaké ty hry o ceny, a ještě řešíme spolu občerstvení. Dort jsem objednala, bude s jedlým papírem a dozdobený malou Ariel Barbie a svíčkou- sedmičkou, tak to je vyřešeno. Dále budeme dělat jahody máčené v bílé čokoládě ve tvaru rybiček (párátka se srdíčky jako ploutvičky). Pak jsem koupila takové ty bílé velké chipsy protože děti je milují a tvarem dost připomínají škeble. No ale chtěl bych přeci jen ještě něco; dětí bude dost a dort je po loňskýcb zkušenostech, kdy jsme ho měsíc jedli z mrazáku, docela malý, děti nemají čas ho jíst;). A už mi došly nápady a popravdě už to celé dost stálo;) napadá vás neco malého na rychlé zobání, co by se tematicky hodilo, nebylo to ani moc pracné, ani moc drahé?;) Ideálně tak kdyby se to dalo koupit hotové;);) Díky za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25608
14.6.20 22:05

Já nedám dopustit na hotové tortily, jdou naplnit nasladko i naslano, zamotat, nakrájet na kolečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1898
14.6.20 22:13

@Rezii Mrkev a okurky nakrajene na prouzky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1576
14.6.20 22:29

Ahoj mě napadlo koupit slané rybičky, jsou tam i ulity je to takový ten party mix se slanyma tyčkama. A já dělala tousty jako lodičky a že sýrů plachtu a parecky v listové těšte jako krabiky. Taky jsem viděla že nadrolili sušenky jako písek a do toho nahazeli ty čokolády z bonboniery Mořské plody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.20 22:34

Kysele rybicky, myslim to sladke želé :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1975
14.6.20 22:35

Domaci zele bonbony, jestli mas formicky na cukrovi ve tvaru skeble nebo rybicky,..daji se sehnat, smoulova zmrzlina, domaci lizatka( mamka dela z pernikoveho testa) nebo koupit vykrajovatko rybicky a vykrajet kureci/veprove / rybi maso a udelat rizecky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
14.6.20 22:45

Ukradeno z Pinterestu - Pareckove chobotnicky (narezany a opeceny parek), piskoty/makronky slepene kremem jako lastury a v nich jedla perla, hroznove kulicky navlecene na spejli jako morske rostlinky. Z ceske klasiky pak sneci nebo tycinky z listoveho testa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27535
14.6.20 22:53
@Rezii píše:
Ahoj, dcera v pátek oslaví s kamarádkami 7. narozeniny, hlavním motivem bude vila Ariel. Dívky budou vyrábět náhrdelníky z mušlí, nějaké ty hry o ceny, a ještě řešíme spolu občerstvení. Dort jsem objednala, bude s jedlým papírem a dozdobený malou Ariel Barbie a svíčkou- sedmičkou, tak to je vyřešeno. Dále budeme dělat jahody máčené v bílé čokoládě ve tvaru rybiček (párátka se srdíčky jako ploutvičky). Pak jsem koupila takové ty bílé velké chipsy protože děti je milují a tvarem dost připomínají škeble. No ale chtěl bych přeci jen ještě něco; dětí bude dost a dort je po loňskýcb zkušenostech, kdy jsme ho měsíc jedli z mrazáku, docela malý, děti nemají čas ho jíst;). A už mi došly nápady a popravdě už to celé dost stálo;) napadá vás neco malého na rychlé zobání, co by se tematicky hodilo, nebylo to ani moc pracné, ani moc drahé?;) Ideálně tak kdyby se to dalo koupit hotové;);) Díky za tipy.

Vyhrab vánoční vykrajovátka, vem malého kapra a udělej jablečné rybičky. To má vždycky úspěch. :mrgreen: ( jabko na plátky a vykrajuj)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
15.6.20 06:10

A co třeba šneky ky z listového těsta se šunkou, sýrem, kečupem? nebo marmeládou, nutellou? je to rychlé a děti to většinou mají rády.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
15.6.20 07:24
@Bábrdl píše:
Vyhrab vánoční vykrajovátka, vem malého kapra a udělej jablečné rybičky. To má vždycky úspěch. :mrgreen: ( jabko na plátky a vykrajuj)

No to je super!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
15.6.20 07:25

@Ebixa toustiky i mořské plody super!;) Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...