Reklama

Obcházení exekuce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 18:27
obcházení exekuce

Ahojte dámy, u nás v rodině byl vždycky otec černá ovce. dopadlo to tak, že udělal nějakou chybu v daňovém přiznání a dlužil rázem na daních přes 5 miliónů. 8o šlo to až přes ústavní soud, ale nepovedlo se to nijak zvrátit. dneska je na něj kolem 30 exekucí. nyní se mu daří, ale dluhy jsou po letech přes 14 milónů.

dneska má úspěšnou firmu, vše je napsané na bratra, který bydlí v zahraničí a vracet se jen tak ani nechystá. otec nikde ve firmě nefiguruje, jen snad má na všechno nějakou plnou moc a je tam „zaměstnaný“ na pár hodin měsíčně. Nemůže být takové obcházení exekutorů trestným činem? mám o bratra strach, že se na tom všem podílí. :nevim:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 07.08.18 18:42
@Anonymní píše:
Ahojte dámy, u nás v rodině byl vždycky otec černá ovce. dopadlo to tak, že udělal nějakou chybu v daňovém přiznání a dlužil rázem na daních přes 5 miliónů. 8o šlo to až přes ústavní soud, ale nepovedlo se to nijak zvrátit. dneska je na něj kolem 30 exekucí. nyní se mu daří, ale dluhy jsou po letech přes 14 milónů.dneska má úspěšnou firmu, vše je napsané na bratra, který bydlí v zahraničí a vracet se jen tak ani nechystá. otec nikde ve firmě nefiguruje, jen snad má na všechno nějakou plnou moc a je tam „zaměstnaný“ na pár hodin měsíčně. Nemůže být takové obcházení exekutorů trestným činem? mám o bratra strach, že se na tom všem podílí. :nevim:

To jako fakt? Nechce se mi věřit že udělal jen chybu v přiznání a napařili mu takovou pálku. A ano, obcházení exekutorů pravděpodobně trestným činem bude, kdyby ne, tak to dělá každý no :nevim:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4400 příspěvků 07.08.18 18:52

Troll…

rokris
Kelišová 6004 příspěvků 07.08.18 18:57
@Anonymní píše:
Ahojte dámy, u nás v rodině byl vždycky otec černá ovce. dopadlo to tak, že udělal nějakou chybu v daňovém přiznání a dlužil rázem na daních přes 5 miliónů. 8o šlo to až přes ústavní soud, ale nepovedlo se to nijak zvrátit. dneska je na něj kolem 30 exekucí. nyní se mu daří, ale dluhy jsou po letech přes 14 milónů.dneska má úspěšnou firmu, vše je napsané na bratra, který bydlí v zahraničí a vracet se jen tak ani nechystá. otec nikde ve firmě nefiguruje, jen snad má na všechno nějakou plnou moc a je tam „zaměstnaný“ na pár hodin měsíčně. Nemůže být takové obcházení exekutorů trestným činem? mám o bratra strach, že se na tom všem podílí. :nevim:

Za chybu v daňovém přiznání takovou pokutu? 8o :think:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4400 příspěvků 07.08.18 19:00
@rokris píše:
Za chybu v daňovém přiznání takovou pokutu? 8o :think:

Samozřejmě, udělám chybu za 5 mega, opravné daňové přiznání nepodávám… Že to někoho baví, zakládat takovéhle nesmysly. Když už trolím, tak pořádně - firmu jsem vytuneloval, prachy utratil za drogy a lehké ženy… Ti trollové nemají žádnou představivost :(

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 07.08.18 19:00

No mně to nepřijde nelegální. On jako osoba platí dluhy. Pracuje ve firmě (kterou vlastní někdo jiný, ale spravuje on), aby na ty dluhy měl. To není protiprávní.

rokris
Kelišová 6004 příspěvků 07.08.18 19:02
@Prof. Farnsworth píše:
Samozřejmě, udělám chybu za 5 mega, opravné daňové přiznání nepodávám… Že to někoho baví, zakládat takovéhle nesmysly. Když už trolím, tak pořádně - firmu jsem vytuneloval, prachy utratil za drogy a lehké ženy… Ti trollové nemají žádnou představivost :(

Je ten příspěvek divnej komplet.

Marben
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 07.08.18 19:02

Ježíš to je zase kravina :potlesk: :mrgreen:

_0812_
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 07.08.18 19:14

No co no. Vzkaž tátovi, že mu fandím. Kdo umí ten umí :pankac:

admin
Extra třída :D 11006 příspěvků 07.08.18 20:44

Dobrý večer,

diskusiu som zamkla kvôli podozreniu na trolla.

Ďakujem za pochopenie. :kytka:
adminka Karin

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >