obchod s látkovkama a nosítkama v Praze

10731
14.12.08 11:15

obchod s látkovkama a nosítkama v Praze

ahoj holky, zaslechla jsem , že má být v Praze otevřený kamenný obchod s látkovýma plenkama, nosítkama, šátkama atd. Je to (tedy pro mne) dost nová informace, slyšela jsem to tak před třemi týdny…
Nevíte některá kde přesně je a jakou má otevírací dobu? Nepodařilo se mi to vygooglit a chlopek potřebuje nosítko bo není „šátkový typ“ :roll:

dík
har.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1470
11.1.09 01:14

Nevím kdy přesně, ale prodejní sklad chce otevřít obchod latkovky.cz
Ještě to neotevřeli, ale před vánocemi mě tam už vzali. Paní byla moc ochotná a milá, vše mi vysvětlila… Šátky myslím nemají, ale z nosítek mají Manducu a Ergo… Tak hodně zdaru :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
11.1.09 13:30

jeden takový malý obchod je už otevřený, oficiálně je to taky prodejní sklad, maj tam šátky, nosítka (manduca, patapum, bondolino, bude prý i ergo, zatím tam má majitelka prý svoje na vyzkoušení), plínky, oblečení a různý potřeby pro nošení a tak. vlastně skoro všechno, co má mamaja.cz

je to www.ditevsatku.cz a je to na letné, otvíračku maj dvakrát týdně úterý a středa, ale dá se prý domluvit i kdykoli mimo tuhle dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10731
28.3.10 20:47

ehmmm, koukám, že jsem tehdy zazdila odpověď , ale ofiko i tady v diskuzi díky za info :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama