Obchoďák Fair credit/provident atd

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

heidynka
Stálice 57 příspěvků 21.03.18 17:51
Obchoďák Fair credit/provident atd

Ahoj, přijala jsem nabídku pracovat jako OZ pro fair credit (prostě podobná neban.spol. jak provident atd). Zajímá mě, do začátku dostanu 15 lidí. Kolik je cca možné si přivydělat u 15 lidí?? Potřebuji, chci aspon 5-8tis měsičně k dobru. Je to možné u tohoto počtu? Pokud ne, u jakého počtu ano?

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 21.03.18 19:37

@heidynka podle mne ne

heidynka
Stálice 57 příspěvků 21.03.18 19:40
@kavulenka píše:
@heidynka podle mne ne

Pracuješ na této pozici? Kolik lidí bych měla mít, aby se to vůbec vyplatilo? Budu velice ráda za informativní reakce..

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 21.03.18 19:44

Pracovala jsem v jiné velmi podobné společnosti na jiné pozici. S ferkreditem zkušenost nemám. A záleží jak konkrétně to teď mají, ale z mé zkušenosti si průměrné takovou částku vyděláte až při vyšším počtu lidí, reálné je podle mě 30,35?mozna víc, záleží lak šikovná budete… Neznám konkrétní odměny feircreditu.Vsak vám museli říct kolik při takovém počtu lidí jste si schopna vydělat

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.03.18 07:58

@heidynka na tomhle počtu ani omylem

heidynka
Stálice 57 příspěvků 22.03.18 11:51
@martina.se píše:
@heidynka na tomhle počtu ani omylem

Tak u jakého počtu ano?

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 22.03.18 13:50

Tak proč se ne zeptáme přímo jich? Tak jaká je odměna za výběr, jaká za novou půjčku? Si to spočítejte kdyby za novou smlouvu byla 500 to máte min 10smluv měsíčně, myslíte že si 15 lidi vezme každý měsíc novou půjčku? Nebo vybery, musí vám manažer být schopen říct kolik agentura kterou budete mít na starost vydělával. Navíc odečtete benzín, telefon. Podle mě je opravdu takový pravidelny výdělek reálný až okolí 60lidi. stejnak to v praxi chodi tak že budete muset shánět lidi nové plus vám pak budou přidávat podle šikovnosti… Na takovou částku se nedostanete hned…

heidynka
Stálice 57 příspěvků 22.03.18 14:00
@kavulenka píše:
Tak proč se ne zeptáme přímo jich? Tak jaká je odměna za výběr, jaká za novou půjčku? Si to spočítejte kdyby za novou smlouvu byla 500 to máte min 10smluv měsíčně, myslíte že si 15 lidi vezme každý měsíc novou půjčku? Nebo vybery, musí vám manažer být schopen říct kolik agentura kterou budete mít na starost vydělával. Navíc odečtete benzín, telefon. Podle mě je opravdu takový pravidelny výdělek reálný až okolí 60lidi. stejnak to v praxi chodi tak že budete muset shánět lidi nové plus vám pak budou přidávat podle šikovnosti… Na takovou částku se nedostanete hned…

Budu s manažerem mluvit až příští týden, proto se ptám OZ tady, které to dělají nebo dělaly. Snad to můžu, ne? Pochybuji že manažer, který hledá OZ řekne pravdu „no, u 15 lidí si nevydelate nic, to musíte mít aspoň 50.“, To vám prostě nepoví, je to proti jeho zájmu. Mě řekl, že si vydělám tak 2000/týden, což se mi při 15 lidech jednoduše zda nereálné, proto můj dotaz. :zed: Jelikož si rychlopujcky neberu, a ani kolem sebe natolik finančně negramotného člověka nemám, tak netuším kolik se průměrně pohybuje splátka. Mohu jenom odhadovat a počítat, co ve skutečnosti neplatí. Náklady neberu, mám to ve vesnici kde žijí a v městě kde pracuji, rozdělíme si to tak, abych zbytečně neprojela ve svém volnu ale vybavila to po/před prací

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 22.03.18 14:03

@heidynka zeptat se můžete… A v naší firmě to normálně sdělujeme

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.03.18 08:19
@heidynka píše:
Tak u jakého počtu ano?
řekla bych tak od 100 lidí.. ty provize za zprostředkování nejsou tak velký.. a každý člověk nebere každý měsíc, že :think:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >