Obchody v Německu poblíž hraničního přechodu Strážný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenkaN26
Závislačka 4077 příspěvků 10.07.18 10:05
Obchody v Německu poblíž hraničního přechodu Strážný

Holky, mám dotaz zda je nějaký solidní obchod poblíž hraničního přechodu Strážný. Našla jsem obchod Dorfladen ve Philippsreutu, ale nevím zda nevyrazit raději někam dál. Moc díky za tipy.

Reakce:

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 10.07.18 10:08
@LenkaN26 píše:
Holky, mám dotaz zda je nějaký solidní obchod poblíž hraničního přechodu Strážný. Našla jsem obchod Dorfladen ve Philippsreutu, ale nevím zda nevyrazit raději někam dál. Moc díky za tipy.

Röhnbach (tak nejak se to pise)tam je netto a pak kdyz projedete hranice tak na kruhaci v pravo je lidl a Dm

LenkaN26
Závislačka 4077 příspěvků 10.07.18 10:19

Tak město s tímhle názvem jsem našla jen v Rakousku :-)

mission84
Kecalka 420 příspěvků 10.07.18 10:33

My jezdime do Freyungu je tam lidl,DM (hned na kruhaci doprava ),Kik,Netto (musi se pohledat)nebo dál Hutthurm tam je rossmann,penny,lidl nebo ještě dál Salzweg tam je Aldi,DM,Netto,De­ichmann,Takko.

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 10.07.18 10:33
@LenkaN26 píše:
Tak město s tímhle názvem jsem našla jen v Rakousku :-)

Tak zkuste zadat jen to netto a tam.uz by mohl vyjet nazev ale je to po ceste jako kdyz se jrde na pasov

mission84
Kecalka 420 příspěvků 10.07.18 10:34

@Lunysek Po cestě na pasov pak Salzweg

histep
Závislačka 3449 příspěvků 10.07.18 10:38

@LenkaN26 Tak záleží jaký obchody chceš, na co?
Jinak víc obchodů všeho možného typu jsou ve Freyungu a Waldkirchenu.

LenkaN26
Závislačka 4077 příspěvků 10.07.18 10:43

@histep chci si nakoupit nějaké potraviny a drogérku. Asi to vypadá na ten Freyung, je tam i Lidl.

histep
Závislačka 3449 příspěvků 10.07.18 11:12

@LenkaN26 Jo, na potraviny a drogerii stačí Freyung - Lidl, Aldi, Netto, REWE, Norma, dm drogerie.

mission84
Kecalka 420 příspěvků 10.07.18 21:46

@LenkaN26 Freyung úplně stačí, jen to chce počítat stím, že tam bude hodně lidí hlavně Čechů a ty se někdy chovají jako zvířátka. Já mám raději klid a proto si raději zajedeme do Hutthurmu, Salzwegu…Někomu to vyhovuje

LenkaN26
Závislačka 4077 příspěvků 11.07.18 13:14

@mission84 Tak my pojedeme někdy v týdnu dopoledne, asi hned pondělí tak to snad nebude taková trága. Rozhodně to nebude jako sobotní Primark ve Vídni a i ten jsem přežila. Cestovat se mi nikam moc nechce neb jsme na dovolené a nechce se mi ztrácet čas ježděním za nákupy takže tam vlítneme do dvou obchodů, uděláme nákup a mizíme :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >