Obchody v Německu poblíž hraničního přechodu Strážný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenkaN26
Závislačka 4116 příspěvků 10.07.18 10:05
Obchody v Německu poblíž hraničního přechodu Strážný

Holky, mám dotaz zda je nějaký solidní obchod poblíž hraničního přechodu Strážný. Našla jsem obchod Dorfladen ve Philippsreutu, ale nevím zda nevyrazit raději někam dál. Moc díky za tipy.

Reakce:
Lunysek
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 10.07.18 10:08
@LenkaN26 píše:
Holky, mám dotaz zda je nějaký solidní obchod poblíž hraničního přechodu Strážný. Našla jsem obchod Dorfladen ve Philippsreutu, ale nevím zda nevyrazit raději někam dál. Moc díky za tipy.

Röhnbach (tak nejak se to pise)tam je netto a pak kdyz projedete hranice tak na kruhaci v pravo je lidl a Dm

LenkaN26
Závislačka 4116 příspěvků 10.07.18 10:19

Tak město s tímhle názvem jsem našla jen v Rakousku :-)

mission84
Kecalka 450 příspěvků 10.07.18 10:33

My jezdime do Freyungu je tam lidl,DM (hned na kruhaci doprava ),Kik,Netto (musi se pohledat)nebo dál Hutthurm tam je rossmann,penny,lidl nebo ještě dál Salzweg tam je Aldi,DM,Netto,De­ichmann,Takko.

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 10.07.18 10:33
@LenkaN26 píše:
Tak město s tímhle názvem jsem našla jen v Rakousku :-)

Tak zkuste zadat jen to netto a tam.uz by mohl vyjet nazev ale je to po ceste jako kdyz se jrde na pasov

mission84
Kecalka 450 příspěvků 10.07.18 10:34

@Lunysek Po cestě na pasov pak Salzweg

histep
Závislačka 4015 příspěvků 10.07.18 10:38

@LenkaN26 Tak záleží jaký obchody chceš, na co?
Jinak víc obchodů všeho možného typu jsou ve Freyungu a Waldkirchenu.

LenkaN26
Závislačka 4116 příspěvků 10.07.18 10:43

@histep chci si nakoupit nějaké potraviny a drogérku. Asi to vypadá na ten Freyung, je tam i Lidl.

histep
Závislačka 4015 příspěvků 10.07.18 11:12

@LenkaN26 Jo, na potraviny a drogerii stačí Freyung - Lidl, Aldi, Netto, REWE, Norma, dm drogerie.

mission84
Kecalka 450 příspěvků 10.07.18 21:46

@LenkaN26 Freyung úplně stačí, jen to chce počítat stím, že tam bude hodně lidí hlavně Čechů a ty se někdy chovají jako zvířátka. Já mám raději klid a proto si raději zajedeme do Hutthurmu, Salzwegu…Někomu to vyhovuje

LenkaN26
Závislačka 4116 příspěvků 11.07.18 13:14

@mission84 Tak my pojedeme někdy v týdnu dopoledne, asi hned pondělí tak to snad nebude taková trága. Rozhodně to nebude jako sobotní Primark ve Vídni a i ten jsem přežila. Cestovat se mi nikam moc nechce neb jsme na dovolené a nechce se mi ztrácet čas ježděním za nákupy takže tam vlítneme do dvou obchodů, uděláme nákup a mizíme :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >