Reklama

Období 2 letého syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stesticko2710
Nováček 5 příspěvků 27.01.17 19:10
Období 2 letého syna

Ahoj maminky už si nevím rady můj syn má už delší dobu strašné období.
1, koupání: strašne rád se koupal a teťka je to boj řev drží se mne tak silně jen aby nešel.
2, všude musí být semnou: nikam bez něho nemužu jít (ani na wc) nechce být ani se svým tátou ani s dědou.
3, Jídlo nic nechce nového ochutnat pořád by jedl bilí jogurt a halušky. Někdy ji 2× zq celý den. Žádné maso, pečivo, zelenina z ovoce jen jablko.

Syn měl 1070g a 36cm když se narodil sunar přestal pít v 8 měsících teďka má 9kg a 82cm.

Reklama

Reakce:

Jorik81
Kecalka 311 příspěvků 27.01.17 19:23

Taky jsme to tak okolo 2.roku měli. Plus vztekání a mlácení hlavou o futra a nábytek. Po pár měsících to přešlo. Občas jsem vlezla do vany s ním. Na wc nejdřív já, pak si zkusil sednout on. U jídla, nechceš, nic jiného nebude. Občas ujídal z mého talíře, protože to, co jsem jedla já se mu zdálo atraktivnější než to v jeho misce ( šlo o to samé jídlo). Hlavně jsem se snažila nevytočit, protože to byl pro něj popud udělat hysterickou scénu.

shina
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 27.01.17 20:26

Nas malej ma v 2 a 4m 11kg. Nic noveho nechce ochutnat, vidi jidlo - rve! Vzteka se atd. Nemluvi, jede si svou „vietnamcinu“

Jinak ted par dni uziva rybi olej eye q a nevim jestli to je tim, ale konecne mi vzal bez revu jidlo a snedl par lzicek.. uvidime dal.

TerezkaaKubik
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 27.01.17 20:37

Můj syn 2roky a 2 měsíce 17kg.
Poslední dobou jsem z něj na prášky, máme šílené období, co se týče jídla, to problém není, ale jeho chování… :,( Nemůžu mu vůbec nic říct, pokaždé se nafoukne, mlátí se vším…

Stesticko2710
Nováček 5 příspěvků 27.01.17 22:18

Dneska se syn rozhodl že nebude jíst ráno snidaně bilí jogurt a od tè doby nic. :(

wendeaa
Stálice 53 příspěvků 20 inzerátů 09.02.17 21:06

Taky jsme měli takové období kolem druhého roku, jen maminka a jídlo jedl z mého talíře. po měsíci se to zlepšilo. ted má 28 měsíců a musí být po jeho, ale většinou se ho snažím rozveselit nějakou hračkou když se naštve. a když začnu já křičet on říká ne ne mama ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama