Období 2 letého syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stesticko2710
Nováček 5 příspěvků 27.01.17 19:10
Období 2 letého syna

Ahoj maminky už si nevím rady můj syn má už delší dobu strašné období.
1, koupání: strašne rád se koupal a teťka je to boj řev drží se mne tak silně jen aby nešel.
2, všude musí být semnou: nikam bez něho nemužu jít (ani na wc) nechce být ani se svým tátou ani s dědou.
3, Jídlo nic nechce nového ochutnat pořád by jedl bilí jogurt a halušky. Někdy ji 2× zq celý den. Žádné maso, pečivo, zelenina z ovoce jen jablko.

Syn měl 1070g a 36cm když se narodil sunar přestal pít v 8 měsících teďka má 9kg a 82cm.

Reakce:
Jorik81
Kecalka 327 příspěvků 27.01.17 19:23

Taky jsme to tak okolo 2.roku měli. Plus vztekání a mlácení hlavou o futra a nábytek. Po pár měsících to přešlo. Občas jsem vlezla do vany s ním. Na wc nejdřív já, pak si zkusil sednout on. U jídla, nechceš, nic jiného nebude. Občas ujídal z mého talíře, protože to, co jsem jedla já se mu zdálo atraktivnější než to v jeho misce ( šlo o to samé jídlo). Hlavně jsem se snažila nevytočit, protože to byl pro něj popud udělat hysterickou scénu.

shina
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 27.01.17 20:26

Nas malej ma v 2 a 4m 11kg. Nic noveho nechce ochutnat, vidi jidlo - rve! Vzteka se atd. Nemluvi, jede si svou „vietnamcinu“

Jinak ted par dni uziva rybi olej eye q a nevim jestli to je tim, ale konecne mi vzal bez revu jidlo a snedl par lzicek.. uvidime dal.

TerezkaaKubik
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 27.01.17 20:37

Můj syn 2roky a 2 měsíce 17kg.
Poslední dobou jsem z něj na prášky, máme šílené období, co se týče jídla, to problém není, ale jeho chování… :,( Nemůžu mu vůbec nic říct, pokaždé se nafoukne, mlátí se vším…

Stesticko2710
Nováček 5 příspěvků 27.01.17 22:18

Dneska se syn rozhodl že nebude jíst ráno snidaně bilí jogurt a od tè doby nic. :(

wendeaa
Stálice 63 příspěvků 4 inzeráty 09.02.17 21:06

Taky jsme měli takové období kolem druhého roku, jen maminka a jídlo jedl z mého talíře. po měsíci se to zlepšilo. ted má 28 měsíců a musí být po jeho, ale většinou se ho snažím rozveselit nějakou hračkou když se naštve. a když začnu já křičet on říká ne ne mama ne.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Martin Hofmann z Mostu!: Chanov už není divočina, komparz je tam snadnější

Kdyby dal na svoji matku, je z něj lékař a možná dokonce dobrý, protože má... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >