Obezitologické centrum Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BaaraD
Kecalka 108 příspěvků 01.07.19 11:03
Obezitologocke centrum Brno

Ahoj,
Mam zadanku od praktika na vysetreni na obezitologii. Muzete mi poradit, kam v Brne zajit?
U sv.Anny je pry uz pul roku zrusena. Bohunice a Surgal delaji jen predoperacni vysetreni.
Soukrome poradny me na zadanku nevezmou.
Diky

Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 01.07.19 13:25

Jakoze vas prakticky lekar vam vyda zadanku a sam nema tuseni kam s ni mate jit? To je trochu blbost ne? Zeptejte se u sveho praktickeho lekare kam mate jit.

BaaraD
Kecalka 108 příspěvků 01.07.19 17:43

@Cenarius
Muj praktik me poslal ke svate Anne a tam je to zrusene. Sestra mi rekla, at hledam teda na netu :cry:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 17:48

Ja si našla sama na netu v Praze ve vojenské a pak teprve sla za praktikem, který mi napsal doporuceni a vubec neřešil kam. Ale napisu svoji zkusenost-nechtěla jsem chirurgickou léčbu, takže se se mnou nikdo moc nebavil. Dostala jsem klasicky uni jídelníček 7000kcal (kojim) a bylo. Vkládala jsem do toho velke naděje, ze se mnou nekdo vyřeší kompletní zdravotní a hlavně psychickou stránku, která je u me hlavni a nic takoveho. Jako další krok si sama najdu psychologa a od zdravotni testy si řekni praktikovy.

Váš příspěvek
Reklama