Obézní a angelsounds

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MisJar
Povídálka 12 příspěvků 01.03.18 16:49
Obézní a angelsounds

Ahoj jsem nyní ve 13 tt (12tt+6) a mám otázku. Jsem obézní mám 160 cm a 114kg. Koupila sem si angel sounds a nemůžu najít srdíčko přes ten špek :think:… Včera jsem byla na kontrole bylo vše v pořádku. Chtěla bych se zeptat jestli nějaká silná žena měla stejný problém jako já? Děkuji

Reakce:

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 01.03.18 16:56

Zkušenost nemám, ale myslím, že to je logické… jsou to holt vrstvy tkáně navíc, které je třeba překonat. Srdíčko bude zesilovat, tak později ho třeba najdeš. Obézní většinou taky hůře cítí pohyby, takže se třeba bude hodit ještě kolem 20. týdne.
Hlavně nepanikařit. Já jsem o Angelsoundu uvažovala, ale nakonec jsem ho zavrhla právě z toho důvodu, že bych se zbytečně nervovala, kdyby některý den nešlo srdíčko snadno najít.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 01.03.18 16:59

13tt je strašně málo ještě, bych řekla. A jak píše @BlaZenkaB, je to logické… určitě bych se nestresovala a počkala ;)

MisJar
Povídálka 12 příspěvků 01.03.18 17:02

Jen sem chtěla uklidnit děkuji

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 01.03.18 17:05

13 tt je málo :) no na svou výšku máš trošku víc :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2339 příspěvků 01.03.18 17:14

@MisJar my s manzelem treba nenasli srdicko ani v 15tt, nerejdili jsme teda po brise dlouho, a to obezni nejsem ;) dr mi rekla, ze je jeste hodne brzo, navic mam placentu vpredu, takze dalsi vrstva :nevim: a srdicko je malinke, cca jak spendlikova hlavicka kolem 12tt…pak jsme se na to uz vyprdli a jen zkusili poslechnou, kdyz sem citila pohyby, takze az kolem 19tt tusim a to uz jsme s manzelem nasli krasne. Jinak samozrejme hmotnost a vrstva tuku na to vliv ma… Takze klid ;)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Focení pro Playboy Evy Decastelo: Děti moje nahota nudila, kamínky šíleně bolely

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (40) patří mezi největší kosti českého... číst dále >

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >