Obézní a angelsounds

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MisJar
Povídálka 12 příspěvků 01.03.18 16:49
Obézní a angelsounds

Ahoj jsem nyní ve 13 tt (12tt+6) a mám otázku. Jsem obézní mám 160 cm a 114kg. Koupila sem si angel sounds a nemůžu najít srdíčko přes ten špek :think:… Včera jsem byla na kontrole bylo vše v pořádku. Chtěla bych se zeptat jestli nějaká silná žena měla stejný problém jako já? Děkuji

Reklama

Reakce:

BlaZenkaB
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 01.03.18 16:56

Zkušenost nemám, ale myslím, že to je logické… jsou to holt vrstvy tkáně navíc, které je třeba překonat. Srdíčko bude zesilovat, tak později ho třeba najdeš. Obézní většinou taky hůře cítí pohyby, takže se třeba bude hodit ještě kolem 20. týdne.
Hlavně nepanikařit. Já jsem o Angelsoundu uvažovala, ale nakonec jsem ho zavrhla právě z toho důvodu, že bych se zbytečně nervovala, kdyby některý den nešlo srdíčko snadno najít.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 16:59

13tt je strašně málo ještě, bych řekla. A jak píše @BlaZenkaB, je to logické… určitě bych se nestresovala a počkala ;)

MisJar
Povídálka 12 příspěvků 01.03.18 17:02

Jen sem chtěla uklidnit děkuji

Petruna21
Echt Kelišová 9214 příspěvků 01.03.18 17:05

13 tt je málo :) no na svou výšku máš trošku víc :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 01.03.18 17:14

@MisJar my s manzelem treba nenasli srdicko ani v 15tt, nerejdili jsme teda po brise dlouho, a to obezni nejsem ;) dr mi rekla, ze je jeste hodne brzo, navic mam placentu vpredu, takze dalsi vrstva :nevim: a srdicko je malinke, cca jak spendlikova hlavicka kolem 12tt…pak jsme se na to uz vyprdli a jen zkusili poslechnou, kdyz sem citila pohyby, takze az kolem 19tt tusim a to uz jsme s manzelem nasli krasne. Jinak samozrejme hmotnost a vrstva tuku na to vliv ma… Takze klid ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama