Obézní fotky u profilů

9570
20.7.13 09:13

obézní fotky u profilů

Možná blbé téma, ale zajímalo by mne, proč stále více narážím na extrémě obézní fotky u profilů, kde má být fotka asi sexy, či nevím? Dřív jsem narazila na takový profil občas, ale poslední dobou to je snad v každé diskuzi nějaká uživatelka 8o Dotaz na ty co tam tyto fotky mají - z jakého důvodu? :) To se vám to vážně líbí nebo to je bráno jako „ironie“? Každý jsme nějaký, ale prostě pokud se někdo extrémně „vyžírá“, tak mi to tedy nepřijde ani pěkné a hlavně né zdravé, tedy mě trochu děsí, že by to stále více lidí bralo jako „idol“ a vlastně v pořádku :think: Raději anonymně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58857
20.7.13 09:14

Proč anonymně? náhodou, aspoň se tu člověk nenudí. Vždycky jsem zvědavá, co vymyslí Jasněnka a Seizdra nového :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17105
20.7.13 09:15

Mně přijdou vtipný.
Když má někdo nick Jasněnka a u toho taková krasotinka, proč ne? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bauli
20.7.13 09:15

WTF? Myslis, ze to sou opravdu ony na tech fotkach? :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
8318
20.7.13 09:17

Proč anonymní dotaz? Není na něm nic, za co by ses musela skrývat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13686
20.7.13 09:17

Já tam teda tu fotku nemám, ale spíš to beru jako recesi. ani si nemyslím, že to jsou fotky osob, které mají daný nick…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11967
20.7.13 09:19

No sice obe „znam“ jenom z diskusi, ale bavi me :pankac: Neber vsechno tak moc vazne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9570
20.7.13 09:19

Nene, to určitě nemyslím, že by to byly ony. Na takové se prosím diskuze nevztahuje, chápu, že ne každý je hubený..Jen prostě kolikrát člověk čte, jak se ženy úmyslně vyžírají, aby byly silné a možná tím, jak je stále víc populace obézní to jde do „mody“? Nevím..Prostě mi to jen nepřijde normální, že toto někdo začne brát jako běžnou věc, místo toho, aby se od toho lidé spíše odrazovali, vzhledem ke zdravotním rizikům..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11281
20.7.13 09:20

Je to krásný ironický protipól k těm vysportovaným téměř nahým tělům v jiných profilech :mrgreen:
Chm, ona Jasněnka takhle fakt nevypadá? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
20.7.13 09:20

Tak a když si dám do profilu fotku Barta Simpsona, který právě vystrkuje zadek, tak to bude bráno jako že pohoršuji morální výchovu případné mládeže, co se sem přijde podívat?
Mimochodem, co když jsou ty obézní na fotkách opravdu ony uživatelky, obezitu mají z důvodu nějaké nemoci a jen se naučily brát takové jaké jsou, nedají na předsudky ostatní a umí se radovat ze života? 8)

• Citovat
  • Upravit
26100
20.7.13 09:21

Mně teda víc než takový fotky vadí zneužívání anonymity… :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bauli

Vubec nechapu, co tim chtel basnik rici…

• Nahlásit
  • Citovat
mag
11281
@Anonymní píše:
Nene, to určitě nemyslím, že by to byly ony. Na takové se prosím diskuze nevztahuje, chápu, že ne každý je hubený..Jen prostě kolikrát člověk čte, jak se ženy úmyslně vyžírají, aby byly silné a možná tím, jak je stále víc populace obézní to jde do „mody“? Nevím..Prostě mi to jen nepřijde normální, že toto někdo začne brát jako běžnou věc, místo toho, aby se od toho lidé spíše odrazovali, vzhledem ke zdravotním rizikům..

Já teda žádné ženy, co by se vyžíraly záměrně, aby byly morbidně tlustý, neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9570

O. k., tak neanonymně :lol: A běda, jak mi začnete nadávat :lol: já nemám ani nic proti samotným uživatelkám, co u témat píšou mi připadalo o. k. Ani sama nejsem žádný hubeňour..jen mi to přijde zvláštní :nevim: Tak mě zajímalo, proč zrovna takové fotky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black

A kolik je tady vychrtlin v plavkách? :roll: daleko víc než nás normálních. Všude jsou diskuze, články jak je problém sehnat oblečení na ženu normálních rozměrů, tak já třeba dokazuji že i žena s tvary může být sexy.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama