Obézní- neplánované těhotenství

Anonymní
19.11.19 21:16

Obézní- neplánované těhotenství

Dobrý den mám problém jsem tlustá - dala jsem se na hubnutí během pěti měsíců se mi podařilo shodit ze 143 na 126 kg (mám 160 cm ) :? je to šílené číslo vím to :nevim: no a jsem těhotná neplánované chci se zeptat je tu někdo kdo byl taky tak hodně obézní a v klidu donosil miminko? Jen podotknu jedno dítě už mám váha začínala na 107 kg a rodila jsem se 121 kg :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5679
19.11.19 21:19

No hlavně by sis mela promluvit se svým doktorem jestli je to dobrý nápad. Přece jen tvoje váha není zdravotní riziko jen pro tebe. Každopádně začni jist pravidelně, a opravdu zdravě. Hubnout můžeš i v těhotenství. Hlavně žádné přežírání, a žádné nesmyslné diety tipu jojo efekt… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
19.11.19 21:21

Proč myslíš že bys ho nedonosila? Tak modelka nejsi, ale když jsi donosila jedno dítě tak proč by to nešlo teď? Po porodu zase zhubnes, když ti to ted šlo tak hezky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19560
19.11.19 21:27

A na co se teda ptáš, když už jsi jedno úspěšné těhotenství měla? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 21:29

@stinga no nezačínala jsem na takové váze tak jsem chtěla jen uklidnit jestli je tu někdo kdo má takovou váhu a bylo všechno v pořádku…

• Citovat
  • Nahlásit
3243
19.11.19 21:34

Mam o dost min, ale uz jsem taky s BMI nad 30 a protoze jsem na diabeticke diete, jsem ve 31 tt +3 kg od zacatku. Doporucuju vysadit uplne jednoduche cukry, kouknout na stranky tehotenskacukrovka.cz a snazit se nic nepribrat nebo klidne malinko zhubnout. Ono je dost mozne, ze tu tehu cukrovku mit budes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
19.11.19 21:36

Ja teď začínám druhé těhotenství a jsem na 105 kg při 185 cm..při prvním jsem šla rodit s 115 kg taky mám strach že přiberu, ještě teď mám kila z minulého tehu ale snažím se jíst zdravě a pravidelně, hodně ovoce a zeleniny, a pohyb…denně procházky a určitě to nepůjde tolik nahoru :) neboj se…pak zase zhubneme… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
19.11.19 21:38

Nemám osobní zkušenost, ale kamarádka otěhotněla při 120kg a těhotenství měla ukázkové, porod taky, dítě v pořádku. Za celé těhotenství nepřibrala vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 21:45

Neboj dá se to, připrav se na to že budou mudr arogantní a nepříjemní, ale dá se to

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 22:05

Já otěhotněla při 102kg, pribrala jsem 5kg, měla jsem GDM na inzulinu, jinak tehotenstvi úplně v pohodě, mala se narodila 39+5tt CS, ale vše v pořádku. Teď už mám 92kg a jde to vesele dolu.. nestresuj se, mám známou ta měla cca 130kg a má zdravého 7leteho syna 😊 😊

• Citovat
  • Nahlásit
203
19.11.19 22:27

No je do dost, co si budeme povídat. Ja rodila o dost méně, 99 začátek konec 106,ale zase už třetí! A ted mam 110 kg :zed: je to tezke když tak chutna. Vím ze ti moc neporadím, ale chci tetrochu podporit! Jako váha Tvá je fakt mazec, to zase nechci zlehčovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10108
19.11.19 22:54

Otěhotněla jsem s 81kg a rodila se 111kg. Něco jsem shodila a znovu otěhotněla, měla jsem 95kg. Rodila jsem s 99 kg. Nepřibírala jsem téměř nic, jsem 4 měsíce po porodu a chystám se závit měnit životní styl. Obě těhotenství jsem měla téměř v pohodě, u druhého časté tvrdnutí břicha, což ale nemusí nic znamenat. A nikde se ke mně lékaři hnusně nechovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60156
19.11.19 23:00
@Anonymní píše:
Dobrý den mám problém jsem tlustá - dala jsem se na hubnutí během pěti měsíců se mi podařilo shodit ze 143 na 126 kg (mám 160 cm ) :? je to šílené číslo vím to :nevim: no a jsem těhotná neplánované chci se zeptat je tu někdo kdo byl taky tak hodně obézní a v klidu donosil miminko? Jen podotknu jedno dítě už mám váha začínala na 107 kg a rodila jsem se 121 kg :zed:

Mám takovou kolegyni, teď je těhotná… nemám pocit, že by si z toho něco dělala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat