Obézní ženy mi přijdou nechutné

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikola2121
Povídálka 17 příspěvků 28.05.19 16:01
Obezni zeny mi prijdou nechutne

Ahoj, nechci se nikoho dotknout, ale opravdu nechapu zeny ktere se o sebe nestaraji, nesportuji, vezmou si leginy a maji v tom sloni nohy a 100 kilo, uprimne treba kdybych byla dite tak bych se i teochu stydela, ze se mi ostatni deti budou smat ze mam tlustou maminku, vetsinou kdyz potkam nakou takovou pani tak ma v ruce zmrzlinku nebo neco takoveho, to jim to opravdu nevadi nebo to nevidi? :nevim: a take nechapu jejich parnery, chapu ze jsou takove uchylky ze se treba libi boubelky, ale vetsina chlapu chteji mit proste hubenouru 8o a samozrejme nemyslim pani par dni po porodu, ale kdyz ma zena treba rocni dite a vypada jak slon tak to nechapu, a hlavne obezita je dost nebezpecna

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 59 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 16:04

A proc to cpes sem to nikoho nezajima me zase prijde hruza ze zensky jsou kost a kuze take nehezka podivana takze proste lidi jsou takove

Alushka.S
Kecalka 259 příspěvků 28.05.19 16:04

Proč anonym? Nevidím na příspěvku nic osobního ani citlivého…

nestarejtese
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 28.05.19 16:05

Jojo taky to nechapu, podle mě ti chlapi jsou z toho taky nešťastní, počali dítě s pro ně sexy ženou a po dítěti se z ni stane velryba a vymlouva to na dítě..a co chudák chlap, opustit ji nemůže, protože co by řekl? Že mu porodila dítě, ale je jak slon a on je tak povrchní? Tyto ženy se nemůžou divit, že potom jim chlap zahejba…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 16:05

A co jako chces slyset od nas? Proc resis ostatni?

Verun83
Echt Kelišová 9893 příspěvků 28.05.19 16:06

Aby se ti tyhle kecy nevratili jako bumerang. Ty ses nejaka hvezda?

Martina D.
Ukecaná baba ;) 2478 příspěvků 1 inzerát 28.05.19 16:07
@Anonymní píše:
Ahoj, nechci se nikoho dotknout, ale opravdu nechapu zeny ktere se o sebe nestaraji, nesportuji, vezmou si leginy a maji v tom sloni nohy a 100 kilo, uprimne treba kdybych byla dite tak bych se i teochu stydela, ze se mi ostatni deti budou smat ze mam tlustou maminku, vetsinou kdyz potkam nakou takovou pani tak ma v ruce zmrzlinku nebo neco takoveho, to jim to opravdu nevadi nebo to nevidi? :nevim: a take nechapu jejich parnery, chapu ze jsou takove uchylky ze se treba libi boubelky, ale vetsina chlapu chteji mit proste hubenouru 8o a samozrejme nemyslim pani par dni po porodu, ale kdyz ma zena treba rocni dite a vypada jak slon tak to nechapu, a hlavne obezita je dost nebezpecna

Když už ses chtěla podělit o svůj názor na tlusté ženy, nebylo by čestnější udělat to bez anonymu? :think:
Ne a opravdu nejsem tlustá. 8)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34531 příspěvků 28.05.19 16:07

:kytka: :kytka: V prvé řadě bych doporučila, aby si každý hleděl zejména svých bakterií… zase každá obézní nemusí být notorická konzumentka zmrzlinky, možná by ses divila, co některé onemocnění s tělem udělá. Samozřejmě, že určitá soudnost je na místě a přetékající faldy z legín o svém majiteli také kdeco vypovídají. No a máš pravdu, někteří lidé jsou spokojeni i s obezitou, takže je těžko změníš. Souhlasím s tebou v tom, že by nikdo neměl krnět duševně ani fyzicky a měl by na sobě pracovat a že když se začíná vypapkávat, měl by zavčas zatáhnout za záchrannou brzdu a něco se sebou dělat. :nevim: Ale co? Pohoršovat se fakt nebudu, můj problém to není a když někdo chce kila shodit, klidně mu dám nějakou radu. ;)

Příspěvek upraven 28.05.19 v 16:07

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15121 příspěvků 28.05.19 16:07
@Anonymní píše:

mě přijdou hrozný a nechutný lidi co nedokážou napsat svůj názor veřejně a schovávají se za anonym :mrgreen:

Verun83
Echt Kelišová 9893 příspěvků 28.05.19 16:07
@Alushka.S píše:
Proč anonym? Nevidím na příspěvku nic osobního ani citlivého…

Nejakej srab…

Premek_Orac
Kelišová 5108 příspěvků 28.05.19 16:08

Ahoj,
myslím, že tvůj názor se nikoho dotknout nemůže.
Pokud spatřuješ skutečnou krásu v tom, jak kdo vypadá, tak je to tvůj omezený pohled. Ale respektuji to jako tvůj postoj.
Já se o tom často bavil s naší bývalou uklízečkou, která v důsledku nemoci štítné žlázy měla kila navíc. A vždy jsem jí říkal, že ona je se svým úsměvem a neustále pozitivní náladou pro mne mnohem krásnější ženou, než něajká věčně nakaboněná modelka.
A vážně. kdybych si vybíral s kým strávit noc, vybral bych si modelku. Kdyby to, s kým strávit život, tak radši uklizečku.
Ale respektuji, když to má někdo jinak.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15123 příspěvků 28.05.19 16:08

To zalozil beztak nejaky chlap, co ma doma tlustosku…

mne zas prijdou nechutne lidi, co zakladaji anonymne diskuse o nicem, jen aby se mohli slovne vyblit… :poblion:

Pvln34
Stálice 77 příspěvků 28.05.19 16:08

Nemyslím ze väčšina chlapov chce „hubenouru“ - spis normálnu ženskú kt je i za co chytiť (nie kosti), ale kt dbá na svoje zdravie (šport, strava).
Poznám však i holky, ktoré športujú u stosest, sú aktívne, majú vyváženú stravu a presto sú viac baculate (nie tlste). Takže myslím ze aj genetická výbava v tom trochu hra rolu. Ďalšia známa berie dlhodobo lieky kvôli očiam, beha, stravuje sa zdravo a beztak tie lieky zadržujú vodu v tele, takže úplne chudá nie je.
Kedysi som tiež ľudí kvoki vahe sudila, ale postupom času zisťujem, že NIKDY nevieš čím si ten človek prechádza a nechcem ľudí kvôli ich postave súdiť.
Súhlasím, že z hľadiska zdravia je obezita nebezpečná (rovnako však anorexia a nezdravé hubnuti a rôzne nezmyselné diety). Tiež sa mi moc nepáči pohľad na mladé, obézne maminky, ale nikdy nevieš aký má tá žena (ci chlap) za sebou príbeh a prečo vyzerá tak ako vyzerá.
Možno ma ta ženská 100kil a dáva si zmzrku a čipsy… Ale čo ak konečne vyhrala svoj boj nad nejakou chorobou a chce si ten život sakra užiť?

Příspěvek upraven 28.05.19 v 16:12

Alushka.S
Kecalka 259 příspěvků 28.05.19 16:08

Mě se třeba vyzablé ženské nelíbí stejně tak jako ty vyloženě obézní. Přijde mi to stejně odpuzující. A myslím, že většina chlapů opravdu netouží po hubenouře, ale po normální ženské, která není rozkydla, ani tlustá a ani hubená…

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15121 příspěvků 28.05.19 16:09

@ admin tohle snad není na anonym ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 59 Další »
Váš příspěvek
Reklama