Objednala jste si některá už v životě gigola?

Anonymní
25.7.13 23:21

objednala jste si některá už v životě gigola??

Ahoj ženský, raději anonymně, aby manžel nežárlil, kdyby přišel na to, že to píšu já.. ;) ;) ;) ;) chci se zeptat, je tu nějaká z vás, která si někdy objednala gigola?? Co všechno on musí dělat nebo dělá a vůbec pište klidně svoje zkušenosti ;) ;) píšu to jen proto, protože mě to zajímá a ne proto, že bych zítra si nějakého objednávala ;) koukám na tv Wau a tak mě to napadlo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12505
25.7.13 23:26

Tak to mě zajímá, já bych si nikdy žádnýho neobjednala, radši chlapa dostávám a jsem ráda, že jsem dostala to co jsem chtěla, teda ted už ne no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26556
25.7.13 23:30

Ty jo, to jsem úplně zapomněla, že něco takového vlastně taky existuje :think:
Samozřejmě jsem to kdysi věděla, ale ted už mi ty děti zatemnily mozek či co :mrgreen: :mrgreen:
Jinak bych řekla, že dělá to, na čem se s klientkou dohodne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7215
25.7.13 23:33

Já bych si ho neobjednala. Vadilo by mi, že dělá vše, co se mu řekne (na čem se domluví) a nebylo by to nijak přirozený… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.13 23:45

Neobjednala, ale podala jsem si inzerát do sexseznamky že hledám JEN přítele na sex, přišlo hafo odpovědí, vybrala jsem si asi 3 co nebyli registrovaní a z jejich nabídek bylo znát že nejsou v tomto přeborníci…byla jsem v té době zadaná a zjitila jsem že můj partner prefruje muže, se mnou vůbec nespal, takže to byl můj důvod. Dopadlo to tak že hned první kterému jsem se odvážila ozvat zpět byl hodný, sympatický a holt taky ženatý…teď už rok rozvedený a bydlíme spolu :potlesk: prostě jsme oba ve svých původních vztazích neměli to comáme spolu. Ale neplatila bych :D nikomu, pokud chceš jen sex, ten můžeš i zadara sehnat právě na takové seznamce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
11133
25.7.13 23:47

Taky myslim, ze to uz je lepsi vyrazit do baru a nekoho si vytipovat tam. sice mozna nebude delat, co se mu rekne :D ale zas aspon to nic nestoji :mrgreen: a uprimne, nadiktovat chlapovi, co ma delat, by me asi stejne nejak nebralo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
25.7.13 23:56

Jaj, nevím, co bych s ním dělala :lol: šachy určitě neumí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
25.7.13 23:57
@Anonymní píše:
Neobjednala, ale podala jsem si inzerát do sexseznamky že hledám JEN přítele na sex, přišlo hafo odpovědí, vybrala jsem si asi 3 co nebyli registrovaní a z jejich nabídek bylo znát že nejsou v tomto přeborníci…byla jsem v té době zadaná a zjitila jsem že můj partner prefruje muže, se mnou vůbec nespal, takže to byl můj důvod. Dopadlo to tak že hned první kterému jsem se odvážila ozvat zpět byl hodný, sympatický a holt taky ženatý…teď už rok rozvedený a bydlíme spolu :potlesk: prostě jsme oba ve svých původních vztazích neměli to comáme spolu. Ale neplatila bych :D nikomu, pokud chceš jen sex, ten můžeš i zadara sehnat právě na takové seznamce :palec:

mazec :palec: přeju hodně společných let, to je hezký :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
26.7.13 00:10

:mrgreen: :lol: ne neobjednala neumím si to nějak představit :lol:. Ale asi udělá to co si zaplatíš ;) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
26.7.13 00:16

Neobjednala, ale až mi bude 90, tak do něj půjdu, předpokládám, že v tomto věku už mi nikdo zadarmo nedá :nevim: :mrgreen: Tudíž diskuze se mi hodí :mrgreen:
No a co dělaj - asi to co prostitutky a společnice :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
900
26.7.13 00:30

Teda, nejak si neumim predstavit, ze bych za to mela chlapovi jeste zaplatit 8o :nevim: takze za me jasny neee!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
26.7.13 07:28

Do toho bych nešla. Na to jsem mladá. Když si budu chtít někde s někým užít, tak toho jsem schopná ještě zadarmo. Ne tedy, že bych to měla zapotřebí. S přítelem jsem spokojená. V případě samoty bych do toho taky nešla. Přišlo by mi ponižující si za sex nechat platit. Jako nějaká chudinka. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CernaPerla
26.7.13 07:56

Já bych se bála, že mě nakazí. Taky nepodvádím. Ale tím netvrdím, že to pro někoho nemůže být fajn. Já si to představuju, že je to takový sex-sluha. Ten by šel i do sádla másla, když si zaplatíš…

• Nahlásit
  • Citovat
1899
26.7.13 08:05
@Gina108 píše:
Neobjednala, ale až mi bude 90, tak do něj půjdu, předpokládám, že v tomto věku už mi nikdo zadarmo nedá :nevim: :mrgreen: Tudíž diskuze se mi hodí :mrgreen:
No a co dělaj - asi to co prostitutky a společnice :nevim:

Heh teď otázka, jestli ještě na to budeš mít náladu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kakamka
26.7.13 08:31

Já bych občas byla ochotná zaplatit tomu svému, aby mi dal pokoj. Je při chuti snad furt, zato já při těhotenství a permanentní starosti a malého ďáblíka a velkého psa padám na hubu. :P Myslím, že gigolo dělá to, na čem se dohodnete, stejně jako prostitutky a společnice. :nevim: Ale víc nevím, nikdy jsem to nezkusila.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama