Reklama

Objednání chlebíčků/zákusků Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

creaminess
Stálice 54 příspěvků 03.10.18 22:40
Objednání chlebíčků/zákusků Ostrava

Ahoj holky,
budu dělat v neděli oslavu a ráda bych objednala a následně vyzvedla chlebíčky/zákusky v Ostravě. Máte prosím tip/zkušenost, kde dělají nejlepší a vaši blízcí se olizovali? Vždy jsem dělala sama, teď bohužel vůbec nemám kdy, proto jdu touto cestou. Nerada bych ale nějaký drahý blivajz. Díky moc za tipy! :think:

Reklama

Reakce:

niki V
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 03.10.18 22:49

Kafrarna v plesné :palec: je to v porubě za globusem hned,zavolas tam v nedeli rano nebo v sobotu večer a připravi ti je na hodinu kdy si je budes chtit vyzvednout čerstve,a jsou vyborne.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >