Objednání k psychologovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 13:38
Objednání k psychologovi

Ahoj
Mám sociální fobii a chtěla bych se objednat k psychologovi. Akorát nevím, jak to mám udělat. Mám mu napsat sms? A jak má přesně znít? Taky mám strach, že s nim nedokážu mluvit. Máte s tím někdo zkušenosti? :think:

Reakce:
Vercsi148
Kecalka 334 příspěvků 13.04.19 13:49
@Anonymní píše:
Ahoj
Mám sociální fobii a chtěla bych se objednat k psychologovi. Akorát nevím, jak to mám udělat. Mám mu napsat sms? A jak má přesně znít? Taky mám strach, že s nim nedokážu mluvit. Máte s tím někdo zkušenosti? :think:

SMS bych nepsala, pokud máš problém s telefonátem, zkusila bych mu spis napsat email. V něm můžeš nejen požádat o termín, ale zároveň Krátce popsat svůj problém…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 13.04.19 13:49

Raději mail. A že s ním nedokážeš mluvit, to už je pak jeho starost, měl by si s tím poradit. V případě velkých problémů odeslat na psychiatrii.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 15:55

Napiš email. Tam můžeš nastínit i svůj problém. Jsou na to zvyklí. Mám s tím vlastní zkušenost. Dokonce jsme nejdřív komunikovali pouze přes email, cca týden. Teprve pak jsem sebrala odvahu a dojít ve sjednaný termín. Nešla jsem tak do úplně „cizího“ prostředí k „cizímu“ člověku.

Ou
Kelišová 7325 příspěvků 13.04.19 16:21

Jestli má mail, tak napiš mail.

Jinak pokud nezvládneš zatelefonovat, tak napiš sms: Dobrý den, jmenuji se XZ, je mi tolik a tolik let, trpím sociální fobií a hledám psychoterapeuta. Berete nové klienty? Na kdy je možné se k vám případně objednat? Za jakých podmínek? Děkuji moc za případnou odpověď.

Jestli se ti nechce, není potřeba zmiňovat že trpíš sociální fobií a už vůbec není potřeba to vysvětlovat do podrobna.

Pokud zvládáš telefonovat, tak to samé řekni do telefonu.

To že mají klienti na začátku terapie problém mluvit je zcela běžné, rozhodně za to nebudeš nijak trestána a terapeut tě pomalu rozmluví a je jeho práce, aby nastolil dostatečnou důvěru k tomu, aby si se pak nebála.

Jo za to, že pošleš mail sms či zavoláš si slib nějakou odměnu a pak se s ní odměn.

Tuhle knížku máš?

https://www.kosmas.cz/…ialni-fobie/

Váš příspěvek
Reklama