Objednání zboží z Číny, nedoručení, nevrácení peněz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adelumasie
Povídálka 21 příspěvků 27.12.16 21:30
Objednání zboží z Číny, nedoručení, nevrácení peněz

Ahoj, poradíte mi někdo co dělat?
Objednala jsem zboží z e-shopu Zaful.com. Dříve jsem objednávala bez problému. Objednávku rozdělili na 2 balíky. Oba odesílali z Holandska. Ten později odeslaný přišel, druhý ne. Zaplatila jsem si i pojíštění.
Psala jsem jim, že stále čekám na balík a za pár dní se mi dostala odpověď, že balík dorazil do ČR, ale bohužel ho kvůli nějaké chybě poslali zpátky, ale vlastně neposlali, protože cena balíčku byla nízká a tak by se poštovné nevyplatilo a balík tedy zničili.
Cena zboží byla 46 dolarů a po dlouhém dohadování mi nabídli 22 dolarů zpět. Já chci ale celou částku zpět, co mám dělat?
Děkuji za pomoc :)

Reakce:
Ivan PPZ
Kelišová 5770 příspěvků 27.12.16 22:08

Proč zakládáte 2 vlákna na stejné téma?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Dostal jsem nabídku koupit hokejový klub!

Bývalý hokejový gólman Dominik Hašek (54) se po ukončení kariéry uchýlil k... číst dále >

Místo vložky kus hadru! Heroinová Tereza zažívá v Pákistánu hygienické peklo

Byla zvyklá na život v přepychu, více než rok už ale trpí v pákistánské base,... číst dále >